Kendi Karavanını Yapanlar; Mercedes Alkoven-(mehmet_mtrs)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mehmet_mtrs Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 977
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 217,024
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Mercedes Alkoven-(mehmet_mtrs)

Mehmet abi, hoş geldin.Eve uyum sağladıktan sonra gezi paylaşımlarını bekliyoruz. :smiley:

Etiketler

Hoş geldiniz. Gerçekten özlettiniz.

Artık vın'ladığınıza göre ;) hem gezip hem bizlerle beraber olmanız mümkün.

Hoşgeldiniz yapım aşamasından sonra gezinin de ilk etabı tamamlandı.Merakla yazınızı bekliyoruz.

mehmet_mtrs' Alıntı:
Merhaba dostlarım.

:smiley:
Bir hayli zamandır halimden haberdar edemedim . Bir anda gezmenin büyüsüne kaptırmışız ki kendimizi , ondan olmalı herhalde ne ayar kalmış ne program vurmuşuz kendimizi yollara . Zor da gelse işte yine döndük dükkana. Evdeyiz bu günlerde . Haftası olmuştur zannederim . Alel acele internete erişimimi yenıden düzenlemek amacı ile bir alet ( wın deniyor herhalde) alıp bu günlere ulastık. Yazan dostlara çok teşekkürler .
Özlemişiz.
Öylesine kaptırdık ki kendimizi, " Söylemiştim . Bir kendini yollara " tesbit dogrultusunda kopmuşuz deli çılgın. Bir çok güzel anlar ve anılar yaşadık (bize göre) :smiley: . yakın günlerde hepsinden bahsedecegim.
Saygılarımla , sevgilerimle . Selamlar.

Hoş geldiniz "Ege'nin Başkenti"ne ve evinize. :smiley:
Yazı ve fotoğrafları bekliyoruz.

Cavid Sezen

Hoşbulduk :smiley: :smiley:
Tüm dostlarıma teşekkürler ederim. Hem gezi anılarımızı , hem de yeni yollara cıkan karavanımın olumlu ve olumsuz tüm içerigini kapsayan açıklamalarımı da yazacagım.
Aslında bu güne kadar neler oldu bitti diyede merak ettigimden forumda yazılan diger yazılarıda çok merak ediyor onlarıda okumaya çalışıyorum.
Ayrıca bu gun İlhan bey arkadaşımız da İzmirde bulunuyor . Birlikteliğimizin 1-2 gun sürebilecegini tahmin ediyorum.

Selamlar.

Mehmet abi yuvaya hoş geldin, tatilinin güzel geçmesine çok sevindim. Selamlar :smiley:

Mehmet abi merhaba,

Avatarını çok beğendim. Sanırım yeniden yapılanma,bakım,onarım ve yollar sizi bekler. Kolay gelsin.

Haşmet ve Levent
Kardeşlerimize teşekkür ederiz. Bu duraksamalarımız sadece ihtiyaçtan. Yakın zamanlarda yine yollara koyulup yine kaldıgımız yerlerden devam edeceğiz . Her ne kadar " kervan yollarda yollarda düzülüyor " olsada ihtiyaçlardan olsa gerek bizim ellerdeyiz az bir süre daha. Yollarda görüşebilmek dilegi ile.
Herkese selamlarımla.

Mehmet bey, Ben de sizin yolunuzdan gitme hayali kuranlardanım. Elimde 2006 model iveco35c11 açık şase kamyonet var. Tarım römorkları üreten bir atölyeye sahibim. Teknik manada işi kıvırabileceğimi düşünüyorum ancak idari yapı ruhsat proje vs. korkutuyor.

Tüm arkadaşlardan önerilerini bekliyorum :smiley:

Zannederim artık açık kasaya karavan yapılamıyor :(

Tüm arkadaşlardan önerilerini bekliyorum :smiley:
[/quote]
İşte bir ivocolu daha.Artı bir.İşin zor olmayacak.Soruların olursa her zaman hazırım.Benim arabamda iveco daily 35c11.Aramıza hoş geldin.
Alkovenli yapacaksan Mehmet Beyin yakasını bırakma.

Adil bey, benimki açık kasa, sitede 2010 yılından sonra açık kasaya izin verilmiyor diye bir yazı okumuştum şu an bulamıyorum, yönetmeliklerde bir değişiklik var mı? Bilen arkadaşlardan rica ediyorum

msceylan' Alıntı:
Adil bey, benimki açık kasa, sitede 2010 yılından sonra açık kasaya izin verilmiyor diye bir yazı okumuştum şu an bulamıyorum, yönetmeliklerde bir değişiklik var mı? Bilen arkadaşlardan rica ediyorum
Bunu en iyi yanıtlayacak ,doğru insan Atilla Bey.Ona mesaj yollarsanız doğru yanıtı alırsınız.Ben şahsen söylediğinizi duymadım ve katılmıyorum.Sonuçta proje çizdirip yeni bir özel kullanımlı araç yapacaksın.Hemde çok güzel olur.Sonuçtan beni haberdar edin,lütfen.Selamlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR