Kendi Karavanını Yapanlar; Mercedes Alkoven-(mehmet_mtrs)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mehmet_mtrs Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 977
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 217,024
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Mercedes Alkoven-(mehmet_mtrs)

Mehmet abi yazdıkça açılıyor :smiley:

Etiketler

Sayın Mehmet Bey
Alcovan yapım hikayenizi okudum sizi tebrik ederim.Yapdığınız iş büyük bir başarı.
En güzel ve değerli şey insanın kendisinin yapdığı şeydir onun en küçük detayını bilirsiniz ve bu karavan tamamen size özel sizin için en kullanışlı şekilde yapdığınızdan dolayı sizin için daha da değerli.
Sağlık ve mutlulukla,keyifle kullanmanızı dilerim.
Saygılarımla.
Muharrem

Mehmet abi son 25 gündür online olmuyordu,bunun üzerine az önce telden aradım ama açılmadı umarım kötü bir şey yoktur.

Az önce ulaştım kendisine,çok şükürki yaramaz bir durum yokmuş,şu an kendisi gezide ve ilk fırsatta siteye girecek paylaşımda bulunacak,çok özlemiş herkesi :smiley:

Söylemiştim: Onca uğraştıktan sonra bir kez kendisini yollara vurursa bir daha kolay kolay kimse onu durduramaz diye. :D

Abi merhaba, ben Patara'dan çadırlı misafiriniz. :smiley: Ayrıldığımız gün kazasız belasız döndük. Yazmaya anca fırsat buldum bir ara site kapalıydı zaten. Birkaç tane de fotoğraf koyayım. :smiley:

581511_424992804223606_1211190188_n.jpg

199531_424992824223604_824198389_n.jpg

543422_424993547556865_1719655734_n.jpg

198456_424992984223588_1094674215_n.jpg

183450_424992970890256_2113049027_n.jpg

Mehmet ağbi'nin keyifli resimlerini görmekten mutluluk duydum, çok selamlar

resimler içinde Sn. İnzell' çok teşekkürler

Mehmet Abiye mutlu huzurlu sağlıklı, sazlı sözlü kamplar, esenlikler diliyorum.

Mehmet agbicimi fotograflarda da olsa görmek ne güzel..

inşallah birgün gezilerini yazar da mutlu oluruz.. :smiley:

Mehmet abi iyi geziler dilerim. Güneş panellerini de kondurmuşsun, hava bedava su bedava enerji bedava... :D :D :D

Merhaba dostlarım.

:smiley:
Bir hayli zamandır halimden haberdar edemedim . Bir anda gezmenin büyüsüne kaptırmışız ki kendimizi , ondan olmalı herhalde ne ayar kalmış ne program vurmuşuz kendimizi yollara . Zor da gelse işte yine döndük dükkana. Evdeyiz bu günlerde . Haftası olmuştur zannederim . Alel acele internete erişimimi yenıden düzenlemek amacı ile bir alet ( wın deniyor herhalde) alıp bu günlere ulastık. Yazan dostlara çok teşekkürler .
Özlemişiz.
Öylesine kaptırdık ki kendimizi, " Söylemiştim . Bir kendini yollara " tesbit dogrultusunda kopmuşuz deli çılgın. Bir çok güzel anlar ve anılar yaşadık (bize göre) :smiley: . yakın günlerde hepsinden bahsedecegim.
Saygılarımla , sevgilerimle . Selamlar.

Mehmet bey evinize hoşgeldiniz fakat sabırsızlıkla görselleri bekliyoruz.Daha sonra tekrar program yapabilirsiniz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR