Kendi Karavanını Yapanlar; Mercedes Alkoven-(mehmet_mtrs)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mehmet_mtrs Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 977
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 217,365
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Mercedes Alkoven-(mehmet_mtrs)

Yakışır Mehmet abim ile yengeme,
Uzun süre beklenen bir özlemin gerçekleşmesi çok sevindirici. Bundan sonrası içinde sağlıklı ve mutlu geziler temmenni ediyorum.
Saygılarımla.

Etiketler

Mehmet bey gönlünüzce eğlenmeniz yerden göğe kadar hakkınız.Hele anlatımınız sanki çocuklar gibi şendik der gibi.Tabii o kadar yorgunluktan sonra tadını doya doya çıkarmanız kadar doğal ne olabilir.Siz bugün beni görmeliydiniz.Hayatında ilk bisikleti olan çocuk gibi ruhsatı okuyordum.Bir gün yollarda karşılaşma dileği ile.

Mehmet bey, keyifle okudum yazdıklarınızı. Ne güzel, ne mutlu size. Hep sağlık ve huzurla gezin inşallah..

Mehmet bey ne kadar mutlu ettiniz bizleri bilgisayar başındada olsa bizlerde sizinle gezmeye devam edip o anları yaşıyoruz kendinize iyi bakın. Halil Ayfer ÇETİNER

merhabalar mehmet bey bu kadar mı güzel anlatılır gidib bulasım geldi o petrol istasyonunu .sağlıcakla cok mutlu olun fazlasıyla hakettiniz ..evet akdeniz cok sıcak eylül 10 gibi serinler .. :D

Mehmet bey, Agbim,

sizleri tanımak bizleri çok mutlu etmişti..bu özlem kokan ve güzel yazınız ve geziniz bizleri daha da mutlu etti.
Gönlünüzden geçtigi gibi yaşamanız dilegiyle..selamlar....

Mehmet abi Taraklıda da sizin gibi bir üstadla tanışmak bize mutluluk vermişti.İnsanın kendi yaptığı her bir vidasında emeği olmasıyla ilgili galiba böyle güzel kelimelerle gezisini anlatma.
Umarım bir gün yine bir kampta yada yolda karşılaşır ve karşılıklı yol ve karavan sohbetleri ederiz.
Sağlıcakla kal Mehmet abi...Saygılar...

Mehmet abi,
bir yazının, bir anının beni ne kadar mutlu ettiğini anlatamam. İnanın o karavanın içinde biz olsaydık sizin mutluluğunuza savindiğimiz kadar sevinemezdik. Allah mutluluğunuzu daim etsin, sizleri karavanınızdan, yollardan ve sevdiklerinizden ayırmasın. Kazasız belasız mutlu kamp ve seyhatler dilerim.

Mehmet abi iyi olduğunuza ve karavanın hakkını verdiğinize sevindim çok güzel anlatmışsınız bezinlikteki ağaç altını karavan yapıp o benziliğin adresini isteyeceğim sizden :smiley:

Tüm sevgili dostlarım.
Öyle güzel methiyeler yazmışsınız ki arka arkaya. Derinden sonsuz mutluluk duydum inanın. Hissedildigi gibi ; Çocuklar gibiydik. Zaten mehilliiydik mutluluga . Hiç zorluk çekmemiştik. Taltiflerinizden dolayı çok teşekkür ederim.
Yazmayı seviyorum . Bir de duygularımı aktarabilmilmek için uzatıyorsam da , hoşgörünüze sıgınmışım, hoşgörün lütfen.
Selamlar.

Not :
Benzınlık , Eskişehirden daha yeni cıkmıştım . (istikamet, mahmudiye çıfteler) Bir araç tartım istasyonunu gectikten sonra bir saat kadar gitmiştim . henüz mahmudiyeye gelmeden yan-yana iki benzinlikten birincisi . Zemin toprak. (S oil olabilir)

Mehmet abi sonsuz selamlarımı ve sevgilerimi gönderiyorum. Bu çatı altında siz ve değerli tüm karavan dostlarımın bu eşsiz satırlarını okurken gözlerimi kapamadan karavanımı yapmış yoldaymışım gibi haz alıyorum... Tüm bu aşamaları biran evvel tamamlayıp arkanızdaki bırakmış olduğunuz izleri takip etmeyi sabırsızlıkla bekliyorum mutluluğunuzu tüm kalbimle hissediyorum,sağlıklı bir şekilde bu güzel gezilerinizin devamını diliyorum.........TA5ED

Bu keyfin hikayesini okurken kendime de pay çıkardım. Sonra da "keşke daha önce başlasaymışız sık boğaz etmeye" dedim. Darısı başımıza...

O kadar güzel yazmışsınız ki sanki kendim yaşamış gibi keyif aldım, desenize hayat şimdi başladı.

Sağolunuz dostlarım .
Karavan'ı ve karavan'cılıgı çok sevdigimizden olmalı ki , hemen cecik birleşiveriyoruz ortak duygularda . Hele de dostlarımızın mutlulugu nun hepimize yansımış olması ne güzel bir duygu olmalıdır ve paylaşılmalıdır.
Pay çıkaranlar da yerden gök'e haklıdırlar sagolsunlar . Unutmuyorum. (keşke)
Selamlar.

Mehmet Abi, karavanın iç resimlerini merakla bekliyorum...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Geri