kendi karavanını yapanlar iveco 17m 3

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egerce Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 50
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,551

egerce

Kamp II
Yer
bursa
ben bursada halil herkeze saygılar selamlar bursada belli bir süre karavan imalatı yaptım şimdi ise kendi karavanımı tasarlamaya başladım ilk tasarım yatak beyeninize arz ederim

Iveco 1

Iveco2

Iveco 3

Etiketler
Ynt: kendi karavanını yapanlar iveco 17m 3

Haydi bakalım hayırlı olsun, kolay gelsin.

devama edecektim ama pek ilgi görmedi o yüzden durdum sağolun genede

Merhaba arkadaşım,
Kolay gelsin, acaba yatağın yerden yüksekliği, tavan yüksekliği, yatak genişliği gibi şeyleri yazacakmısınız?
Ellerinize sağlık.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Halil Bey, foruma hoş geldiniz, tasarımınız hayırlı olsun!... :smiley:

Bu alanda çalışmış olduğunuzu söylüyorsunuz; o zaman, biz, sizin bilgi ve deneyimlerinizden daha çok yararlanacağız demektir. ;)

Daha ikinci iletinizde, hem suçlama yapıyor, hem de sitem ediyorsunuz :( ; keşke biraz bekleseydiniz. Hafta sonu, üstelik hava da güzel, arkadaşlarımız bir yerlere gitmiş olmalılar; yanıt gelecektir.

Kendinizi bu başlıkta tanıtabilirsiniz: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=11651.2040

Cavid Sezen

Halil bey öncelikle hayırlı olsun, başlarda Cavit beyin dediği gibi biraz tenha gidebilir fakat iş ilerledikçe olumlu olumsuz eleştiriler başlar, daha henüz işe başlamamışsınız bile, hele bir başlayın, planda değişir, geriside gelir, kendimden örnek acele edip yayınladığım planı iki kez değiştirdim. kolay gele. başarılar..

Bu arada bir öneri, aracınız diğer akranlarından oldukça ağır bir araç ( şase arka diferansiyel, şaft vs), malzeme ve eşya seçiminde dikkatli olun derim, her ne kadar istiap haddi densede, ne kadar hafif o kadar az yakıt... aynı araç aynı mesafeyi 500 tl yede gider 300 tl'ye de...

Aka' Alıntı:
Bu arada bir öneri, aracınız diğer akranlarından oldukça ağır bir araç ( şase arka diferansiyel, şaft vs), malzeme ve eşya seçiminde dikkatli olun derim, her ne kadar istiap haddi densede, ne kadar hafif o kadar az yakıt... aynı araç aynı mesafeyi 500 tl yede gider 300 tl'ye de...

teşekkür ederim istap haddinin anca yarısını dolduracak hesaplarıma göre ama tabi daha herşeye yeni başladım

egerce' Alıntı:
devama edecektim ama pek ilgi görmedi o yüzden durdum sağolun genede

Doğrusu hayal kırıklığına uğramış hissediyorum,kendimi.
Sizin gibi karavan üretiminde bulunmuş bir kardeşimizin,kendi karavanını yapan dostlarımıza kılavuzluk yapacağından kuşkunuz olmasın.
Sakın ha.Ermeydanına çıkıpda beni tanıyan pehlivan çıkmadı deyip,meydandan kaçmak yok.PEŞREV zamanı ha gayret.
Neler bildiğinizi sergilemekve öğretmek(saklı bilginin kimseye faydası olmaz) baş pehlivanlıktır.
Başarılar dileğimle,
Sağlıcakla kal.

züğürt gezençi' Alıntı:
Kolay gelsin.Yatağın ortasındaki boşluğu niçin bıraktığınızı anlamadım. ;D Selamlar.

bu şekilde hayal edin 3 bir arada umarım anlamışssınızdır

291420091005162903093ka

291420091005162847671ka

K1

gecenin son fotosu şimdi yerini çizgi ile belirttiğim farklı bir yatakla uğraşıyorum

6

aramıza hoşgeldiniz, planlamalar başladığına göre artık araç bulma işi kalmış, inşaallah en kısa zaman da hayallerinize kavuşursunuz, selamlar :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Geri