Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Atilla Dinçer (caravan by atiladi)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan atiladi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,854
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 246,072
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atiladi

Zirve
Yer
İstanbul
Nihayet bu gün aracımı aldım, satışı pazartesi günü olacak olsa bile, karavanım diyebileceğim kabuk bu..
2005 model 12m3 Fiat-Ducato 2.8 JTD, yeni ruhsatı 15-20 gün sonra elimize geçip bu hali ile ilk muayenesini yaptırdıkdan sonra, neler yapabileceğimize bakmaya başlıyacağız...Buda ilk orjinal resmi...

28799970nbd

Etiketler
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Atilla Dinçer (caravan by atiladi)

Atilla bey hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Atilla Dinçer (caravan by atiladi)

Atilla Hocam, hayırlı uğurlu olsun; çok sevindim. Sonunda düzgün birşey bulabildiniz demek... :smiley:
Yalnız küçük bir sorun(!) var; çıta yükseldi iyice. Yapımda, sizden öncekileri geçmek zorunda olma durumları var mı acaba?.. :D

Şimdiden kolay gelsin.
Cavid Sezen

Atilla bey hayirli olsun. Insallah en kisa zamanda icinide yapar bitirsiniz ve gezi yazilarinizida okuruz.

kurtadam ve melih, İyi dilekleriniz için teşekkür ederim,

Cavid abi, yüksek çıta meselesi deyil, ama nasılki Yusuf ve Levent farklı tasarımlar uyguladılarsa bende, çeşitlere yeni bir çeşit ekliyerek, bu güne kadar avrupada bile hiç uygulanmamış, tasarımı tamamen bana ait bir yerleşim şeklini deneyeceğim...
Amacım, 4 yetişkin yatabilsin, 4 yetişkin serin ve yağışlı havalarda masada karşılıklı oturup kadeh tokuşturabilsin, yatmak isteyen herkes istediği anda yatağını açıp yatabilsin, gece herkez wc'ye gidebilsin, isteyen herkes gece karavandan rahatca inebilsin ve buzdolabını açıp soğuk suyunu içebilsin..Benim kriterlerim bunlar olacak..

Atilla abicim, aracınız hayırlı olsun. Dilerim Allah'tan nice keyifli ve ilginç seyehatlere vesile olur.

Sağol Süvari, önce sizlerinde katkılarınızla, imalatı yapalım, seyehat maceralarını paylaşması kolay...

Tasarımı uygulayınca çok güzel olacağından eminim. Neden derseniz? Çünkü sizin gibi tecrübeli bir insan nelerin gerekli nelerin gereksiz olduğunu çok iyi biliyordur.

Umarım gönlünüzce olur...

Atilla bey hayırlı uğurlu olsun.Mutlaka deneyimlerinizle mükemmel bir campervan yapacaksınız.Tabiki bizlerde izleyecek ve deneyim sahibi olacağız.ALLAH kolaylık versin. Başarılar diliyorum.SEVGİ ve SAYGILAR.

Atilla abi aracın hayırlı olsun inşallah en kısa zamanda yapımına başlarsın. Diğer arkadaşlarında belirttiği gibi bencede ilginç ve fonksiyonel bir karavan olacak sana şimdiden iyi çalışmalar kolay gelsin.

atilla hayırlı olsun, iyi günlerde kullan....allah kolaylık versin bu arada :smiley:)))))

Süvari, tecrübe evrenseldir ama ihtiyaçlar bireyseldir, bu sebeple ben rahat uyuyacak bir oda yapmayayacağım, benim için uyumak 5 saat nerede olursa uyurum ben 19 saat yaşayacak bir ortam, tüm zevklerimi, hertürlü doğa şartlarında ve hertürlü hava şartlarında beni kısıtlamadan, bana hizmet edebilecek bir mekan yaratmaya çalışacağım...

sağol Ömer teşekkür ederim, karavanı aklımıza sokup derdi veren çaresinide, gayretinide verir herhalde...

Atılla bey.
Yenı aracınız oldukca bakımlı gorunuyor.
Tahmın edıyorum kı ; bılebıldıgım kadarı ıle cok ıyı bır iş cıkarıp harıka bır karavan yapacagınıza ınanıyorum.
Hayırlı olsun, şimdıden kolay gelsın.
Mehmet.

Teşekkür ederim Mehmet abi, elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız, belki biraz yavaş olacak, çünkü bu sene kaçtı, sonbahar ve kış hepimize yetecek kadar meşguliyet çıkacak sanırım, en ince detaylara kadar aşamaları paylaşacağız...

Atilla abi hayırlı uğurlu olsun Allahın izniyle ilk adım atıldı gerisi gayret ve imkan dahilinde zamanla olur önümüzde birdahaki sezona 1 seneye yakın zaman var sindire sindire işin en iyisi çıkar Allah tamamlamayı nasip eylesin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri