Kendi Imalatim Römork Cadir

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kaanki Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,034

kaanki

Ana Kamp
Kendi aracımla cekebildigim kamp alanında el ile rahatlıkla yerleştirilebilir içinde çift kişilik yatağı olan kendi imalatim karavanim 999291d3f546bc126f9554aa6980ef69 70fdcae83ba2f03cf60203dca1392431
1cd88b86f980c0e6ae61ed0cd4475eb3 C49271061e8b7cbd6b6db5d38b53b24c 867b916cd6e3c2d1a23da015ef3a467b 4beab2f3ce2fb6dfb3592c8793057c4f

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler

Ellerinize sağlık çok güzelmiş olmuş. Benimde aklımda bu konsepte bir römork var ama ailem biraz daha kalabalık:smiley:. Ben çift tarafa açılan bir çadır sistemi düşünüyorum fakat kime nasıl yaptırılabilir bir fikrim yok. Çadır konusunda bir Öner'iniz olursa çok sevinirim. Sanırım kumaşını kendiniz tedarik etmiştiniz?

Ellerinize sağlık çok güzelmiş olmuş. Benimde aklımda bu konsepte bir römork var ama ailem biraz daha kalabalık:smiley:. Ben çift tarafa açılan bir çadır sistemi düşünüyorum fakat kime nasıl yaptırılabilir bir fikrim yok. Çadır konusunda bir Öner'iniz olursa çok sevinirim. Sanırım kumaşını kendiniz tedarik etmiştiniz?
Uzun zamandır benim de aklımda sizin dediğiniz gibi bir konsept var. Römork alıp üzerine açılır bir sistemle yatak bölümü yapmayı düşünüyorum

Uzun zamandır benim de aklımda sizin dediğiniz gibi bir konsept var. Römork alıp üzerine açılır bir sistemle yatak bölümü yapmayı düşünüyorum
Bir süredir araştırma yapıyordum. Maalesef zamanım böyle bir projeyi mümkün mertebe kendi imkanlarım ile gerçekleştirmek için biraz kısıtlı. Almanya'da Avustralya malı araç ve römork çadırı satan bir şirket buldum. Türkiye'ye gönderide yapıyor. Benim için tek sıkıntı 1 kerede ödemeyi yapmamın gerekli olacağı. Römorkun şasesini hazır edinmeyi düşündüm. İnternette makul fiyatlar var. Römorka mutfağı sanayideki arkadaşların yardımı şle yapamayı planlıyorum. Becerebilirsem link ve bir kaç resim eklemeye çalışacağım.
Gordigear - Savannah

IMG 5751

IMG 5752

IMG 5792

Bir süredir araştırma yapıyordum. Maalesef zamanım böyle bir projeyi mümkün mertebe kendi imkanlarım ile gerçekleştirmek için biraz kısıtlı. Almanya'da Avustralya malı araç ve römork çadırı satan bir şirket buldum. Türkiye'ye gönderide yapıyor. Benim için tek sıkıntı 1 kerede ödemeyi yapmamın gerekli olacağı. Römorkun şasesini hazır edinmeyi düşündüm. İnternette makul fiyatlar var. Römorka mutfağı sanayideki arkadaşların yardımı şle yapamayı planlıyorum. Becerebilirsem link ve bir kaç resim eklemeye çalışacağım.
Gordigear - Savannah
Sizin dediğinizden farklı olarak benim yapmayı planladığım karavan 145 cm en ve 300 cm boy olacak. Kapalı halde 155 cm yükseklik açılınca 190 cm olacak. Ayrıca sağdan ve soldan 120 cm en ve 240 cm boyda yana açılır yatma bölümü olacak.

Tam olarak aynı olmasa da bunlara benzer. Tavan pop up olacak ve yükselecek. Giriş arkada ama rampa şeklinde değil standart kapı olacak ve girişin tam karşısında mutfak olacak.

F512c56fe950154b39971b447d30ffdd

C3a18460bab67e842f70106db230b22c

Ffc6959a919316031001122823b55063

Tam olarak aynı olmasa da bunlara benzer. Tavan pop up olacak ve yükselecek. Giriş arkada ama rampa şeklinde değil standart kapı olacak ve girişin tam karşısında mutfak olacak.
Sizin fikrinizde güzelmiş. Bu araçları gördüm fakat ağırlığı konusunda soru işaretlerim oldu. Düşündüğünüz aracın tahmini kaç kg geleceği konusunda bir tahmininiz varmı? Benim aracım 1,6 dizel 115 beygir. 750 kg'den fazla sıkıntı olur diye çadırlı çözümü düşünmüştüm.

Sizin fikrinizde güzelmiş. Bu araçları gördüm fakat ağırlığı konusunda soru işaretlerim oldu. Düşündüğünüz aracın tahmini kaç kg geleceği konusunda bir tahmininiz varmı? Benim aracım 1,6 dizel 115 beygir. 750 kg'den fazla sıkıntı olur diye çadırlı çözümü düşünmüştüm.
Benim eklediğim resimlerde büyük hacimli olanlar var dolayısıyla ağır olacaklardır. Yapmayı planladığım karavan için sadece römork ağırlığı 315 kg. 300cm boy 145 cm en ve 35 cm kasa yuksekligi. Ben bu haliyle alıp üzerini kapatacagim.

Malum sitede ilan numaraları bakın isterseniz arkadaşlar. 481551648 477554650 475391615 bir tanede ilanlarda vardı ama şimdi bulamadım büyüklüğü konteyner kadar olan çadır karavan vardı satışta.

Videoyu ancak izliyebildim ve açıkçası bir hayli ilham verici. Teşekkür ederim. İnsan bunları gördükçe fikirden fikire geçiyor☺

Merhaba
Römork çadırların hazırları satılmıyor mu? İnternetten baktığımda göremiyorum böyle römork çadırları, ama Avrupa’da çok fazla vardı.

Romorkumu satıyorum dilerseniz Bursa da gelip görebilirsiniz ilanında var 589783895

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba
Römork çadırların hazırları satılmıyor mu? İnternetten baktığımda göremiyorum böyle römork çadırları, ama Avrupa’da çok fazla vardı.

Türkiye de ağırlıklı olarak " araç üstü " çadır modelleri tercih edilmekte ve bulunmaktadır. Aır Opus gibi bir ürün bulma ihtimaliniz ne yazık ki sıfıra yakın. Römork çadırından ziyade ufak çekme karavan tercih etmeyi düşünürseniz başarılı yerli üretimlerde söz konusu. sales@yamar.net mail atarak çadır modellerinin kataloglarını talep etme şansınız var. ( Çin Firmasıdır ) Türkiye de kendi zevkinize göre bir çadır yaptırmayı düşünürseniz de kış sezonunda tersane bölgelerinde bulunan branda firmaları ile görüşüp makul fiyatlar almanız mümkün olacaktır.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri