Kayseri Gezimiz (14 şubat 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan takomistik Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 66
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,144
Ynt: Kayseri Gezimiz (14 şubat 2010)

göbek türk erkeği ile özdeşleşmiş bir olgudur bunu kabullenmek lazım. ama spor la halledilebilir. mustafa kamera kamera görüntülerini izliyorum şu anda harika olmuş

Etiketler

adrenalin38' Alıntı:
göbek türk erkeği ile özdeşleşmiş bir olgudur bunu kabullenmek lazım. ama spor la halledilebilir. mustafa kamera kamera görüntülerini izliyorum şu anda harika olmuş
yapma abi sende göbek yok diye milleti rencide etme.olmuyor işte inmiyor zıkım

gülşah hanım yardımcı olacak bizde recep ivedik olmaktan kurtulacaktık fakat kendilerinden başka karizma görmek istemeyen erkekler bizleri içilerina alamadı..

gulsahgulteki' Alıntı:
arkadaşlar gerçekden hepinizi çok süper görünüyorsunuz emeklerinize sağlık ama bir trekkingci olarak ricam olucak göbekli insan çok gördüm rica ediyorum yüryüş ve spor :smiley:)))
gülşah hanım kilolar konusunda haklısınızda bu kadar iş stresi ve koşturma arasında 4-5 saat lik geziye bile zor vakit buluyoruz nasıl yapacağız sporu. :smiley:

SABAHLKARI uykundan feda ediceksin stresin arkasına sığınmayacaksın üç dört saat olmuyorsa bir saat her sabah yürüceksin:smiley:)

deveci' Alıntı:
gülşah hanım kilolar konusunda haklısınızda bu kadar iş stresi ve koşturma arasında 4-5 saat lik geziye bile zor vakit buluyoruz nasıl yapacağız sporu. :smiley:

[/quo

arkadaşlar ben şimdi baya bi foto paylaşıyorum 14 şubattaki yürüyüşümüzden bentek tek atıyorum toplu atmasını bilen varmı

DSCF1679.JPG

Trekking başlığındaki fotoğraflardan bahsediyorsanız buraya yüklemeyelim...

Yürüyüşünüzün linki aşağıda, isteyen arkadaşlarımız buradan izleyebilir ;)

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=48931.0

Selamlar

arkadaşlar özele gelen onbir mesaj kim oldugumu soruyor ben Hasan SAY bilenler biliyor ama soyadımıda söyleyim ama karıştırmayın biz 4 amcaogluyuz adımız soyadımız aynı gezilerde vs 38 HS 309 ve 38 HS 764 benim

H Say109

Noka N95 2337

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR