Kayak Pantolonu Tavsiyesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan OverSpeed Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,494
Ynt: Kayak Pantolonu Tavsiyesi

autowah' Alıntı:
Ya arkadaşlar Metro gossmarkette metro kart diye bişi istiyorlar. Sanırım bu kartıda her önüne gelen alamıyor. sanırım iş yerleri üzerinden alınıyormuş. Bu problemi siz nasıl çözdünüz? Tüh ya gitti pantolonlar :smiley:
Samet paşa, müsait bir ara gidip alalım beraber...

Etiketler

En iyisi siz Tchibo'ya gidin Cevahir'de var , orda da 70 YTL ye çok güzel pantalonlar 21 YTL ye eldivenler var, bunlar çok ekstrem koşullara dayanıyor ben test ettim :smiley:

autowah' Alıntı:
Ya arkadaşlar Metro gossmarkette metro kart diye bişi istiyorlar. Sanırım bu kartıda her önüne gelen alamıyor. sanırım iş yerleri üzerinden alınıyormuş. Bu problemi siz nasıl çözdünüz? Tüh ya gitti pantolonlar :smiley:

Metro gros markete gidilir. Müşteri Servisine uğranılır. Tanıdık bir firmanın ismi ve adresi söylenerek bir günlük alışveriş için giriş kartı (geçici) çıkartılır. ! Metro kartımı evde & işyerinde unuttum bahanesi ile.
Tabii alışverişin faturası bu tanıdık şirket adına kesileceğini de unutmayın. Kredi kartı da geçiyor.! :smiley:
Sedat, müsait bir araya gerek yok. Samet'e Metro kart bilgilerini özelden yolla. Bir günlük alışveriş belgesi çıkartsın, alışverişini gönül rahatlığı ile yapsın olmaz mı.?

Öz Murat,

ya ön kapıdan girince kısa merdivenler var aşağıya doğru... onları kullanarak aşağıya iniyorsun.. soldan ilerliyorsun ya 1. yada 2. arada kalıyor tchibo..

Geçen yıl Tchibodan kayak montu ve pantolunu aldım. Mont oldukça kullanışlı ,iç kısmında
poları takılıp çıkarilabiliyor. Tek kötü yanı,pistlerde sizinle aynı montu giymiş onlarca insan görüyorsunuz. :D

Bu arada bana trekking için pantolon önerecek birisi varmı? Kayak pantalonunun yürüyüşte giydim
çok sıcak geldi ve terletdi. Kışın giyilecek trekking pantalonun teknik özelliği ne olmalı ?

Coleman, Columbia markalarının kanvas pantolonlarına bakabilirsiniz, outdoor mağazalarında ve internette bulabilirsiniz.
Kayak pantolonlarının Teflon yapısı, yürüyüş için elverişli değildir. Pişik yapabilir :smiley:

Herkese merhaba,

Real-Metro marketleri active getiriyor uygun fiyatlı sezonda bile 69 gibi bir rakamdı 2010 sezonu için. aynı fiyata montunu da satıolar..
Bunun yanında istanbul'a da kar yaparsa eğer Vepa(nike) ve Quiksilver gibi mağazaların outlerinde bulabileceğiniz önceki sezon malları bile sezon fiyatına çıkartılıyor bir anda. bu yıl kar yağınca istanbul'a aynen böyle yaptılar.. 170-200 TL arasına çıkardılar fiyatları. Kar biterse bunların outletlerine göz atın. 70-100 arasına güzel pantalonlar oluyor.
Beşiktaş bike and outdoor dükkanı internet fiyatlarını ve indirimli mallarını kar yapınca stokta yok yazarak uygun fiyatlardan satmamak için aradığınızda 2 katına yakın fiyatlar söylüyor columbia gibi markalara, örneğin internette: 80TL stok yok gözüküo. ama arar ya da giderseniz var ama 150TL diyor. internet fiyatını söyleyince internetten almak farklı ama ben yine de 120den veririm filan diyebiliyor..

en iyisi sezon sonunda toplamak malzemeyi tabi.. 200 TL filan hayatta vermeyin ama hiçbir pantalona.. yazık..

Özgür.

bence de çok para vermenin anlamı yok. evereste çıkmıycağız. termal içlikle çoğu aynı işi görüyor. ama tecrübeli olanlar aksini düşünürlerse öğrenmek isterim.

5 yıldır Royaltech kullanıyorum. Oldukça memnunum. Bir ara Convers'inkini almıştım ama sadece 1 kere kullanabildim.

pantolonunu bilmiyorum ama royal tech mont almıştım su geçirmez özellikte fakat değen suyu direk tutuyor ve bir süre sonra suyun içe geçtiğini hissedebiliyosun soğuğa karşı çok iyi fakat suya gelmiyordu ve bazı dikiş hatlarının özensiz olduğunu farkettim. royal tech bu işte yeni sanırım o yüzden bence uzak durulması gereken bir marka

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri