Kayak Merkezlerinde Kar Kalınlıkları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 207
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 104,028

Etiketler

Ynt: Kayak Merkezlerinde Kar Kalınlıkları

Bu hafta sonu pazar gunu Uludag 1.bolgeye gıtmeyı planlıyorum,dılerım benım ıcın guzel bır sezon acılısı olur..

14-18 Ocak arası Palandöken'e gidiyorum. Kar durumu nedir acaba? Meteorolojinin web sayfasına göre 58 cm. Kaymaya elverişli mi?

10.01.2010 tarihli abant gezim sırasında bölgede kardan neredeyse eser görülmediğini ,
her yerin-yer yer bir ayakkabı boyunda- çamurla kaplı olduğunu ,
Abanta yakın zamanda gezi planlayacak arkadaşlara duyururum.

emmy' Alıntı:
16 Ocakta Kartalkaya'ya gidiyorum aksilik olmazsa ..bu sene açılışı orda yapıcam..döner dönmez hava , kar kalınlığı vs. paylaşırım..

planda değişiklik oldu..bu pazar Uludağ 2. bölgeye gidiyorum..bakalım nasıl ? ;D

Bu haftasonu ben de Kartalkaya' da olacağım.
Ama kar durumu nedir bilmiyorum :(
Var mı bu haftasonu giden ?

SEVAL' Alıntı:
Bu haftasonu ben de Kartalkaya' da olacağım.
Ama kar durumu nedir bilmiyorum :(
Var mı bu haftasonu giden ?

Ben niyetliyim bu aralar ama kar durumundan emin olmadığım için bi türlü cesaret edemiyorum. Sonra pistin ortasında çıkan kayalar falan aman :smiley:

madem kayıyoruz , madem bu sitede muhabbet ediyoruz.. aramızda kayak turumu düzenlesek ?

yada
mevcut bir tura mı katılsak hepberaber...

fastjunkie' Alıntı:
Ben niyetliyim bu aralar ama kar durumundan emin olmadığım için bi türlü cesaret edemiyorum. Sonra pistin ortasında çıkan kayalar falan aman :smiley:

Dün anahaber bülteninde Kartalkaya' yı gösterdi.
1m kar var :smiley:
Sıkıntı olmayacak :smiley:

emmy' Alıntı:
madem kayıyoruz , madem bu sitede muhabbet ediyoruz.. aramızda kayak turumu düzenlesek ?

yada
mevcut bir tura mı katılsak hepberaber...

Çok harika bir fikir :smiley:
Bu haftasonu gelmek isteyen olursa İstanbul' dan gidecekler için yer var.
Sonra zaten sömestre tatili başlıyor, muhtemelen kalabalık olacak.
Bu haftasonu gelmek isteyen olursa haber versin :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.