Katlanabilir Kamp Sandalyesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan RÜZGAR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 37,059

RÜZGAR

Kamp III
Rahmetle Anıyoruz...
Yer
İstanbul
Resimde görülene benzer kaliteli malzemeden (aliminyum ) yapılmış kamp sandalyesi arıyorum.
(25-30 TL. lik uzak doğu malları hariç) Yurt içinden sağlayabileceğim yerlere ait bilgi rica ediyorum.
Teşekkürlerimle,

Kamp Sandalyesi

Etiketler
Ynt: Katlanabilir Kamp Sandalyesi

Sandaye konusunda muzdarip biri olarak (kilodan olsa gerek :smiley: ), her iki ayda bir tanesini parçaladığımdan çok bakmama rağmen ben de tam

sağlamını bulamadım. Lakin son aldığım (Metro dan) diğerlerinden biraz daha büyük , şu an için ben de daha sağlammış kanısı uyandırdı.

Bim satış mağazalarında ara ara çok cazip kampanyalar oluyor o nedenle takip ederim her zaman
Geçen hafta denk geldim son derece kaliteli sizin fotosunu koyduğunuz sandalyelerden kılıflarının içinden çıkararak tek tek kontrol ederek tanesi 13tl den 4 adet aldım hemen.
Ben 103 kiloyum ne esneme yaptı nede herhangi bir deforme oldu.
Bir göz atmakta fayda var kalmış olabilir.

uzak dogu uretımlerı bım -sok tarzı marketlerde oluyor almınyum tarzı bıraz daha saglamını ben ıstanbul huma otoda gordum hakı yesılı renkte satılmakta

avcılarda baumax adında yapı marketinde 18 tl ye var üstelik gayet geniş 110 kilo bi insanı taşıyabiliyor tavsiye ederim.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.
Ben Kadıköy tarafında/Göztepe oturuyorum.Net'den alışveriş olanağı yoksa bu yakadan adres verebilirseniz sevinirim.
100 kg.a dayanıklı olması yeterli.Ara sıra "ağır" ziyaretçilerime de buyur edebilmeliyim.. :D

berkcan' Alıntı:
avcılarda baumax adında yapı marketinde 18 tl ye var üstelik gayet geniş 110 kilo bi insanı taşıyabiliyor tavsiye ederim.
Linki atabilirseniz sevinirim.Ben bulamadım.Teşekkürler.

dalyan' Alıntı:
Bim satış mağazalarında ara ara çok cazip kampanyalar oluyor o nedenle takip ederim her zaman
Geçen hafta denk geldim son derece kaliteli sizin fotosunu koyduğunuz sandalyelerden kılıflarının içinden çıkararak tek tek kontrol ederek tanesi 13tl den 4 adet aldım hemen.
Ben 103 kiloyum ne esneme yaptı nede herhangi bir deforme oldu.
Bir göz atmakta fayda var kalmış olabilir.

bimden bende bir tane aldım 2-3 hafta içinde her yerinden parçalanmaya başladı üstelik oturanların hiçbirinin kilosu 70 in üzerinde değil.

yalnız kendi sitesini bende bulamadım yeni açılmış olduğundan olabilir :(

Merhabalar.
Decathlon'da kaliteli ürünler görmüştüm. Fakat şu an sitesi çalışmıyor.
Ara ara kontrol edin.

http://www.decathlon.com.tr

Geçen ay carrefourdan aldım, sanırın 20 küsür lira. 85 kiloyum ve gayet iyi. neredeyse hergün kullanıyorun dere kıyısında. tavsiye ederim.

Hüseyin ağabey,

Bu tarz istermisiniz bilmem ama bugün İKEA'da gördüm. Katlanır,hafif, alüminyum. Adı Kalvö yönetmen koltuğu ( ki size yaraşır :smiley: ) Fiyat: 65.95 TL.

Ürün Bilgileri:

Malzeme
Kumaş: %100 polyester, %100 polietilen
EVA köpük
Polipropilen plastik
Alüminyum

Ebatlar
Genişlik: 60 cm
Derinlik: 54 cm
Yükseklik: 86 cm
Oturma genişliği: 49 cm
Oturma derinliği: 40 cm
Oturma yüksekliği: 46 cm
Maksimum ağırlık: 100 kg

Koltuk1

Resimde görülene benzer kaliteli malzemeden (aliminyum ) yapılmış kamp sandalyesi arıyorum.
(25-30 TL. lik uzak doğu malları hariç) Yurt içinden sağlayabileceğim yerlere ait bilgi rica ediyorum.
Teşekkürlerimle,

bunlardan aldım. 125 kg kadar taşıyormuş . gerçi ben 56 kiloyum ama :smiley: oldukça rahat. A101 de satılanlarla alakası yok bence. onları alıp çöpe atarsınız :smiley: Funky Chairs - Kamp Sandalyesi - Portatif Piknik Mobilyaları

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Geri