Kate Clow'un "Likya Yolu" Kitabının Türkçesi'ni Arıyorum?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 42
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,082

Etiketler
Ynt: Kate Clow'un "Likya Yolu" Kitabının Türkçesi'ni Arıyorum?

Elbette geri vermek üzere, bu konuda bende çok titizim, çok iyi olacaktır, teşekkür ederim.

Kıymetlidende kıymetli olduğunu görüyorum, arkadaşımla konuşayım seni arayacağım Yaşar :smiley:

Bu yaz olacağını sanmam (benim işlerim dolayısı ile) ama gezenbilir trekking grubu ile Amanos yolunun işaretlemelerini gelecek yaz yapmak üzere bir organizasyona girsek mi ne dersin Zerrin ?

Bende rotalar ve yaklaşık 160 km lik kısım hazır yürünmüş halde sadece gps le yürünüp iz kaydı rota haline getirilecek kamp yerleri su kaynakları vs işaretlenecek ve tabi dökümanter bir film ve bolca fotoğraf olacak.

Hiç fena fikir değil, sonbahar da bir ön çalışma düşünülebilir bence de :smiley:

Konu kitabın ingilizcesi elinde olan var mı acaba?

Yaşar bey, Likya Yolu (Lycian Way) kitabından bir şey sormak istiyorum, şayet elinde olan çıkarsa.

merhaba,,
karaman da yaşayan doğadan ve doğa sporlarından zevk alan biriyim ,, aziz paul ile bilgi araştırırken yazınıza rast geldim üye oldum, kate clow hanımefendinin karamana geldiğini burada bir takım araştırmalar yaptığını biliyorum , lakin bende kitabına ulaşamadım sizlerin içinde kitap hakkında bilgi sahibi olan birisi şu soruma cevap verebilir mi?
kate clow un çizmiş olduğu rota da karaman hakkında bir bilgi var mı? karaman veya larende olarak geçebilir,
konu hakkında bilgi sahipleri olanlardan yardım rica ediyorum,,
zira karamannın çevresinde aziz paul un yaşamış olduğu yerler bulunmakta biz karamanlı doğa severler bu yerlerinde gezilip görülmesi kanaatindeyiz ilginize teşşekkür ederim,

Merhaba..

Okuyanus Yayınları'ndan çıkan "Likya Yolu - Fethiye'den Antalya'ya" adlı kitabı arıyorum ama hiç bir sitede stokta göremiyorum. Acaba piyasadan mı çekildi, yoksa tükendi de yeni basımı mı yok, neden hiç bi şekilde hiç bir yerde bulunamıyor?

238933_2.jpg

Satan bir yer biliyor musunuz? :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR