Kars, Erzincan, Tunceli, Bingöl, Erzurum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ilkerkul Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 96
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 51,687

Etiketler
Ynt: Kars, Erzincan, Tunceli, Bingöl, Erzurum

acemi80' Alıntı:
Senin bu mikro milliyetçiliğini seviyorum Erzincanlı olsundan da taştan olsun :D

Mete Bey;

Fotoğrafların altına açıklama yapmadığım için uyarıda bulunmuştunuz. Yeni üye olduğum için sitenin kurallarını ve nasıl işlediğini bilmediğimden açıklamaları atlamıştım. Uyarınız üzerine fotoğraf açıklamaları yazıldı. Bundan sonra da hep yazılacak. Ama anlamadığım şey Erzincanlı olsun da taştan olsun derken ne demek istediğiniz. Gerçekten ne demek istiyorsunuz? Açıklar mısınız?

İlker bey müthiş kareler, müthiş ötesi görüntüler, Ovacık'lı olarak özlem giderdim görüntülerle... Güzel memleketim benim, güzel insanlarım, misafirperverlikleriyle nasıl da mutlandırırlar insanı, insani yürekleriyle... :smiley: Gözeleri görememeşsiniz, üzüldüm adınıza, ilkbaharda daha bi güzeldir oralar, gürül gürül akar ...

NEHİR' Alıntı:
İlker bey müthiş kareler, müthiş ötesi görüntüler, Ovacık'lı olarak özlem giderdim görüntülerle... Güzel memleketim benim, güzel insanlarım, misafirperverlikleriyle nasıl da mutlandırırlar insanı, insani yürekleriyle... :smiley: Gözeleri görememeşsiniz, üzüldüm adınıza, ilkbaharda daha bi güzeldir oralar, gürül gürül akar ...

Çok teşekkürler Asiye Hanım;

Gözelere biz de çok üzüldük gerçekten. O anda aklımızda yırtıcı kuşlar ve dağ keçileri olduğundan aslında manzara ile fazla da ilgilenemedik. Gerçekten inanılmaz güzel yerler. İnanın tekrar gitmenin fırsatını kolluyoruz. Hele bir de insanların misafirperverlikleri yok mu? Gerçketen bizleri çok şaşırttılar. Umarım daha bir baharda gitmek nasip olur tekrar.
Selamlar.

ilkerkul' Alıntı:
Mete Bey;

Fotoğrafların altına açıklama yapmadığım için uyarıda bulunmuştunuz. Yeni üye olduğum için sitenin kurallarını ve nasıl işlediğini bilmediğimden açıklamaları atlamıştım. Uyarınız üzerine fotoğraf açıklamaları yazıldı. Bundan sonra da hep yazılacak. Ama anlamadığım şey Erzincanlı olsun da taştan olsun derken ne demek istediğiniz. Gerçekten ne demek istiyorsunuz? Açıklar mısınız?

Sevtap hanım Erzincanlıdır, Erzincanlı ları nerede olsa bulur ve onlara karşı dostluk gösterir. Küçük çaplı hemşehricilik yapar bu da benim hoşuma gidiyor, o mana da espri yaptım :D

İlker Bey,
Müsadenizle merak ettiğim bir şeyi sormak istiyorum . Fotoğrafladığınız yaban hayatı ile ilgili görüntüler ( çeşitli hayvanlar ) bu gezinizde mi belgelendi yoksa değişik zamanlardamı ?
Selamlar

aozturk' Alıntı:
İlker Bey,
Müsadenizle merak ettiğim bir şeyi sormak istiyorum . Fotoğrafladığınız yaban hayatı ile ilgili görüntüler ( çeşitli hayvanlar ) bu gezinizde mi belgelendi yoksa değişik zamanlardamı ?
Selamlar

Merhaba Ahmet Bey;

Bu foruma eklediğim tüm fotoğraflar bu gezide çekilmiştir. Hatta bu gezimiz sadece bu fotoğraflar için gerçekleştirilmiştir.
Öğrenmek istediğiniz her türlü şeyi lütfen çekinmeden sorun. Zevkle bilgi vereceğimden emin olabilirsiniz.

hey ben sizi tanıyorum :smiley: geçen yaz kars gelmiştim. afra nın yanına, ki siz onuda tanıyabilirsiniz, taner in arkadaşı :smiley: istasyondan indikten hemen sonra arabanızı görmüştüm. hatta arabanızın kliması süpermiş, arabistandan alındığı için, çok istemiştim sizle takılıp kars ın doğasını tanımak ama olmadı. bir de size şunu soracağım, kars ta %70 arabanın plakaları silikti. neden oluyor bu olay, çözemedim. soğuk tan mı? bende eskişehirde yaşıyorum,bir yardımım olursa mesaj çekmeniz yeter. kolay gelsin.

enigmaxi' Alıntı:
hey ben sizi tanıyorum :smiley: geçen yaz kars gelmiştim. afra nın yanına, ki siz onuda tanıyabilirsiniz, taner in arkadaşı :smiley: istasyondan indikten hemen sonra arabanızı görmüştüm. hatta arabanızın kliması süpermiş, arabistandan alındığı için, çok istemiştim sizle takılıp kars ın doğasını tanımak ama olmadı. bir de size şunu soracağım, kars ta %70 arabanın plakaları silikti. neden oluyor bu olay, çözemedim. soğuk tan mı? bende eskişehirde yaşıyorum,bir yardımım olursa mesaj çekmeniz yeter. kolay gelsin.

plakaların silik olması tahminim soğuktandır + kars şoförleri hızlı olur rüzgarda silmiş olabilir ;)

enigmaxi' Alıntı:

Plaka gerçekten soğuk yüzünden olabilir...:smiley:
Orada görevli olan arkadaşlar ile karşılaşmışsınızdır. Ben İstanbul'da yaşıyorum. Arkadaşlar Kuzey Doğa'dan...
Aracın Arabistan'dan alındığı doğrudur. Ayrıca çift yakıt deposu vardı. Ama inanılmaz az harcıyordu.
Selamlar.

harika, emeğinize ve elinize sağlık, kart postal gibi fotoğraflar. paylaşım için teşekürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri