Kardeşler Oto (Land Rover) - Ümraniye, İstanbul

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sa2009 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,856

sa2009

Yeni Üye
Kardeşler Oto - Land Rover Servisi
Land Rover - Defender, Discovery, Range Rover, Freelander üzerine her türlü mekanik aksam, motor, şanzıman, elektrik, kaporta işleri ve aksesuar montajı yapılmaktadır.

Adres: Özentaş Sanayi Sitesi, D Blok, No:21, Ümraniye / İstanbul

Serkan Aktürk
0506 809 7898
Pazartesi - Cumartesi arası açık; pazar günleri kapalı

Mesajlara sıkça bakamıyorum. Cepten aramanızı rica ederim.

Etiketler
Ynt: Kardeşler Oto (land Rover) - Ümraniye, İstanbul

Bugün arkadaşım bir araç aldı. range rover eas körükleri yenilendiği halde sistemsel sıkıntıdan dolayı serkan ustaya yay taktırmış. körükler de serkan ustada kalmış

arkadaşım serkan ustayı aradı bugün adam ben attım onları diyor bir de açıklama yapıyor. körük inikken üzerinde gittiğinden bozulmuştu diyor. biz 100km gittik bu arabalarla resetlediğimizde kalktı bir bin km daha gittik saygılar.

ya bu serkan usta işi bilmiyor yeni körüğü atacak kadar, yada güzel yalancı. ben şahsen güvenemedim.

aracın külbütör kapağına taktığı düz vidalardan belli ustalığı. ERR7371 o vidanın numarası 1tl 8 adeti parçacılarda var. sayın ustam workshop manual diye bişey de var.

ayrıca eski sahibine çıkardığı faturaları gördüm şanzıman sivici 500tl yazmışsın
kaç yıllık şanzımancıyım öyle bir siviç görmedim.

23yıldır atarım bu körükleri diyorsun ama 23yıl boşa çalışmışsın.
97range in kilidini tamir edemeyen usta mı olur.

Arkadaşım herkimsen var bir karın ağrısı sende ben serkan usta derdin ne işe söyle bileyim senin sattigin arabanın veya aldığın aracın eski mazemeleri n ihtiyacım yok olmazda şanzıman siviç demissin y video kolu sivic o bilmiyorsan sanzimancisinya gel tarif edeyim bide fiyatını sor insan karalama ayıp gel sana eski ne lazimse hurdaya atmadan vereyimm okyy [[/WIKI
Ynt: Kardeşler Oto (land Rover) - Ümraniye, İstanbul

Bugün arkadaşım bir araç aldı. range rover eas körükleri yenilendiği halde sistemsel sıkıntıdan dolayı serkan ustaya yay taktırmış. körükler de serkan ustada kalmış

arkadaşım serkan ustayı aradı bugün adam ben attım onları diyor bir de açıklama yapıyor. körük inikken üzerinde gittiğinden bozulmuştu diyor. biz 100km gittik bu arabalarla resetlediğimizde kalktı bir bin km daha gittik saygılar.

ya bu serkan usta işi bilmiyor yeni körüğü atacak kadar, yada güzel yalancı. ben şahsen güvenemedim.

aracın külbütör kapağına taktığı düz vidalardan belli ustalığı. ERR7371 o vidanın numarası 1tl 8 adeti parçacılarda var. sayın ustam workshop manual diye bişey de var.

ayrıca eski sahibine çıkardığı faturaları gördüm şanzıman sivici 500tl yazmışsın
kaç yıllık şanzımancıyım öyle bir siviç görmedim.

23yıldır atarım bu körükleri diyorsun ama 23yıl boşa çalışmışsın.
97range in kilidini tamir edemeyen usta mı olur.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri