Karayolundan Toplu Taşıma Kullanarak Hindistan(herşey dahil 100 euro)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan adusunen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,918

adusunen

Yeni Üye
Geçen yaz yaptığım van'dan hindistan'a olan karayolu yolculuğuyla ilgili bir yazı. Sınır geçişleri ve seyahat etaplarıyla ilgili önemli noktalara değinen bir rehber :smiley:

http://ucuzseyahatfikirleri.blogspot.com/

Etiketler
Ynt: Karayolundan Toplu Taşıma Kullanarak Hindistan(herşey dahil 100 euro)

vay vay vay. ıste gezı buna denır.hersey para degıl.amma maceralı olmustur haa

tebrıkler gercekten.

valla bravo gezmek kadar taktir edilmesi gereken bir başka durumda cesaret.bende afganistanda bu cografyaların tehlikelerini yaşadım hem geziyorsunuz hemde 3.5 atıyorsunuz avrupada turlamaya benzemez tekrar tebrikler:smiley: blogunuzu takip etmeye başladım .devamını bekliyorum sabırsızlıkla:smiley:

Merhabalar.

Çok keyifli bir gezi bizim içinde bilgilendirici bir yazı olmuş. ellerinize sağlık. Çok uykum olmasına rağmen yazıyı görüp bir solukta okudum.

Devamını ve dönüş seçeneklerinizi merak ediyorum. aynı yolu otostop ile gerçekleştirmeyi düşünmekteyim. Ancak anlıyorum ki Pakistanda otostop ile seyehat etmek mümkün değil. İran'da ki trenlerde seçenek dahilinde. uzun zamandır böyle bir tecrübe arıyordum. Bu yaz bu seyahati bende gerçekleştirebilirim. Araştırmaya başlamıştım fakat yazınız armut piş azıma düş oldu. otel mekan isimlerini güvenlik ile ilgili ip uçlarını sınır kapılarını defterime not ettim. Pakistana hangi kapıdan geçmem gerektiği hakkında şüpelerim vardı.

Sanırım devamını kaleme alacaksınız. sabırsızlık ile bekliyorum. güncellemelerinizden haberdar ederseniz sevinirim.

Saygılarımla

uyku_hapı

ilk defa bir gezginin blogundaki ilk yazıyı, ikincisi yazılmadan okudum.
takipteyim. blogunuzu da sık kullanılanlara ekledim.
ilgi çekici bir seyahat olmuş

pozitif yorumlarınız için teşekkürler. okuyanların olduğunu bilmek güzel. yazmak için daha fazla zaman ayırmaya çalışacağım.

Ynt: Karayolundan Toplu Taşıma Kullanarak Hindistan(herşey Dahil 100 Euro)

cok hoş bir macera genclere tavsıye olur bende tek solukta okudum

yazıyını büyük bir keyifle okudum. paylaşımınız ve verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR