Karayolları Unimog Ihalesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Erci38 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,344

Erci38

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba
Karayolları Kayseri şube 4 adet unimog aracını satışa çıkarmış ilgilenenlere duyurulur

Etiketler
Arkadaşlar merhaba
Karayolları Kayseri şube 4 adet unimog aracını satışa çıkarmış ilgilenenlere duyurulur
Araçların durumu resimlerde görülebilir. Yedek parça için kullanılmış. Direksiyona kadar sökülmüş araçlardan.
Vakti olan toplayabilir ama çok iş var.

9c9e43d3 98d8 4e5e a4f9 2e5e96dc162c

17d2998c 77e5 4b92 9f2a 9de5eb19c309

31a40000 36d4 4a1d baaa 9edd1177302f

321eb0d4 795d 487d 881e de6db967eb7d

2955c522 114b 4b76 9025 3c9f5c9a7335

550176a0 ab9f 4e40 b3ba a615b27b0cdc

Hocam resimler için teşekkür ederim araçları gidip bende gördüm ancak resmî kurum olduğu için yayınlamadım araçların hali içler acısı işlerine yarayan parçaları söküp almışlar bazılarının motoru yok sanırım ıkisinde motor vardı bir aracın 17 numaraydı onun dış kaportası iyi durumda ancak iç panel haşat olmuş gövdesi paslı olanlarda var çok istediğim bir araç tek başıma açıkçası bu işin altından kalkamam toplu olarak alınırsa bir araç iş bölümü yapılarak araç adam edilebilir düşünceniz olursa buradan haberleşelim araçların ihalesi 20.04 -21.04 tarihlerinde olacak az süre kaldı teşekkürler

Merhaba,
Bunları toparlayacak kişinin işi çok iyi bilen birisi olması lazım diye düşünüyorum. O da ben değilim açıkçası.
Bunun dışında aracın toparlandıktan sonra karavana çevrilmesi ile ilgili mevzuata baktım biraz. Aracın hem kamyon olması hem de 3500 kg üzeri olmasından dolayı normal kamyonettenn karavana veya minibusten karavana dönüştürmede çıkan masraflardan daha yüksek masraflar çıkacaktır diye düşünüyorum. Proje, ruhsat, vergi, muayene vb...
Kamyon olarak kullansanız bile K belgesine ihtiyaç var. Bunun için de en az şahıs şirketi olması lazım. Mevzuat herhangi bir kişinin şahsi kamyona sahip olması durumunu düzenlememiş.
Gri alanlar çok gibi düşünüyorum açıkçası.
Burada bilenler varsa da açıklarsa çok iyi olur.

Merhaba,
Bunları toparlayacak kişinin işi çok iyi bilen birisi olması lazım diye düşünüyorum. O da ben değilim açıkçası.
Bunun dışında aracın toparlandıktan sonra karavana çevrilmesi ile ilgili mevzuata baktım biraz. Aracın hem kamyon olması hem de 3500 kg üzeri olmasından dolayı normal kamyonettenn karavana veya minibusten karavana dönüştürmede çıkan masraflardan daha yüksek masraflar çıkacaktır diye düşünüyorum. Proje, ruhsat, vergi, muayene vb...
Kamyon olarak kullansanız bile K belgesine ihtiyaç var. Bunun için de en az şahıs şirketi olması lazım. Mevzuat herhangi bir kişinin şahsi kamyona sahip olması durumunu düzenlememiş.
Gri alanlar çok gibi düşünüyorum açıkçası.
Burada bilenler varsa da açıklarsa çok iyi olur.
Dedikleriniz doğru gittiğimde ilk defa içine girme fırsatım oldu dedikleri kadar canavar araçlar belge işleri çok aracın muhtemelen hurda onunda trafiğe çıkma masrafları olacaktır birde muayeneden geçme olayı var

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR