Karavanlar Için Satılık Gazlı Soba Sıfır

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan elen karavan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 38,217
M erhaba, yapımına devam ettigim motokaravanda ısınma seçimini gazlı sobada karar kıldım, ve araştırmalarım sonucunda çok uyugun olacagına inandıgım eca marka oteller için özel bir seri üretilip artık satışda olmayan eski bir seri olup sıfır olan bu sobaları bulduk.
Arkadaşımın tanıdıgında olan sobalardan 3 adetini satın aldım 4 adet kadar kaldı ihtiyacı olan varsa yollayabilirim sobaların fiyatı 500 tl.dir .agırlıgı tartmadım ama yaklaşık 8 kg civarında olup şofben kadardır.
ölçüler ,
en: 44 cm.
derinlik: 20 cm.
yükseklik 55 cm.
baca ölçüleri çerçeve tek kenar genişligi 20 cm.
dışarı çıkıntı 10 cm.
Yeriniz uygunsa tavsiye ederim sebebi ise örnek vebasto kullanımında iki katı fiyat farkı ve Ekli dosyayı görüntüle 2207 Ekli dosyayı görüntüle 2209 Ekli dosyayı görüntüle 2210 Ekli dosyayı görüntüle 2211 Ekli dosyayı görüntüle 2212 Ekli dosyayı görüntüle 2214 vebesto kullanımda ki senelerce vebasto kullanan birisi olarak çalıştıgı tüm zamanlarda yanma odasındaki ateşleme bujisi ve oluşan sıcak havayı kullanılacak mekana ulaştırması için sürekli fan motorunun çalışması gerek buda sürekli elektirigimizden kayıp demek tercih sebeplerinden birisi bu idi.
Ayrıca 1 lt gaz fiyatı ile 1 lt. disel fiyatı yaklaşık yarı yarıya .
vebesto harici digel ithal marka ısıtıcılara hiç girmiyorum fiyatlar çok uçuk ve servis yedek parça fiyatlarıda bir okadar yüksektir eminim.
Hiç bir markayı ve ürünü kötülemiyorum bu benim araştırmalarım sonucu ortaya çıkan sonuçlardır .
S.A ben OTOKAR m-2010 için talaş sobası kurmuştum, bu soba daha güzel olacak, ben de talibim, nasıl ulaşabiliriz??
05312309666 dan bana ulaşabilirsiniz, teşekkür ederim!!

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri