Karavanını Kendi Yapanlar Daha Sonra Neden Hemen Satıyor?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Ali Toprak Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 53
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,577
merhabalar bende cadırla başlayan mitsubişi l 300 devam eden şu an ducato 15 m luk alan borcunu yenice bitiren ama içini kendim yapmaya calışacağım soruyorum içini yapanlara 60 ..70..bin diyorlar .halen emekli olamadım. oluncaya kadar yavaş yavaş yapmayı düşünüyorum önce türkiyeyi daha sonra yakınımızdaki türki ülkelerini gezmeyi hayal ediyoruz 3 oğlum var 3 de kamp hayatını cok seviyorlar belkide miras bırakırım onlara.. bence satanlar daha önce cadırda kamp yapmadan direk karavana geçenler.

Etiketler

Hayallerinizi ertelemeyin, hayat çok hızlı akıp gidiyor. Ben de dağ tepe gezeceğim diye bir tahoe almıştım kısmet olup gezemedim sonra bir başka araç alırım diye düşünürken 2018 de rektum kanseri teşhisi kondu, hala tedavi muayene koşturuyorum. İmkanını buldunuzmu hemen istediklerinizi yapın. Yarın geç olabiliyor
Sizin bu yazınızın etkisiyle hayallerimi ertelemeyip transporterimi aldım. Allah size şifa versin bizede sağlıkla gezmek nasıp etsin.

Genelde bir Ducato minibüs alıp içini bir hevesle, amatörce yapıyorlar
Almadan önce bir kiralama deneyimi bile yaşamıyorlar
sadece yılda 10 gün ve hafta sonları için bu işe girenler var
Sonra kocaman araç,parketmek zor, kullanmak zor,hantal,çok mazot yakıyor
Heves geçince satıyor zararına

CPH1941 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben de fikrinize katılıyorum . Bu hataya düşmemek için kendim 15 gün kiralama kararı aldım . Karadeniz yaylalar gezisi yapacağım eşim ile birlikte . Sonra da karavanımı yaptırmayı planlıyorum .

Yenisini yapmak için satıyorlar:smiley:.Şahsen ben aynı aracı iki kez yaptım,gezdim,hevesimi aldım ve tek kişi gezdiğim için bu kadar büyük araca ihtiyacım olmadığına, bu kadar trafik sigortası ödemenin saçmalık olduğuna karar verip daha küçük bir araca geçtim,şimdi onu yapıyorum.Belki de araç hazırlamak gezmek den daha fazla zevk veriyor benim gibilere:smiley:.Zaten tanıştığım eski karavancıların hiç biri ilk karavanları ile gezmiyorlardı.İnsan tecrübe kazandıkça fazlalıklardan kurtulmayı da öğreniyor.
En son transporter almıştınız sanırım. Onuda mı sattınız

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR