Karavanımızı Karadeniz Yollarında Test Ettik. ( Aka )

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Aka Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 139
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 46,688
.

DSCN2483c

DSCN2486c

DSCN2509c

DSCN2523c

DSCN2529c

Etiketler

Çay bahçesi ve tohumu, o yöre insanının çok bildiği ama bir çoğumuzun görmediği ( çay tohumu ).

DSCN2580c

DSCN2584c

Çamlıhemşin den geçerek. Bu arada, bu güne kadar içtiğim en iyi su çamlıhemşin çeşmelerinden akıyor, su resmen tatlı.

DSCN2693c

DSCN2717c

DSCN2724c

DSCN2725c

DSCN2759c

Bu arada bilmeyenler için, bende yeni öğrendim, Fırtına vadisi denilen yer burası imiş.

DSCN2790c

DSCN2793c

DSCN2801c

DSCN2804c

DSCN2809c

Ayder Aytemiz petrol de geceleme.. burada çay kahve, sıcak ve komik sohbet servisi vardı, kendilerine buradanda teşekkürler.

DSCN2913c

sayın aka paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim, gözlerimiz bayram etti. sevgi ve saygılar.

drares' Alıntı:
Sn.aka karavaninizla ilk geziyi Karadeniz'e yapmissiniz. Bizim de basimiza o yollarda gelmisti, buzdolabi acilip yogurt,sut ve yumurtadan olusan bir karisimi temizlemek zorunda kalmistik. Yeni karavanimda koctastan "buzdolabi cocuk emniyet kilidi" 3tane aldim. Tanesi13 tl civarindaydi.1tanesini buzluk kapagina,2tanesini de buzdolabi kapagina taktim,simdilik bir problem yasamadim, tavsiye ederim :smiley:
Haşmet bey, bu kilidi duydum fakat buradaki mağazalarında yok, nasıl bişey olduğu hakkında fikrimde yok malesef, ama sanırım bişeyler uydurucaz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.