Karavanda Bulunması Gereken Malzemeler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan drares Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 72
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 88,578

Etiketler
Biraz geç oldu kendim böyle bir lise yapmıştım 2-3 yıl önce.
1:tek kullanımlık sofra
2:hortum
3:sandalye
4pıratik katlanır su bidonu
5piknik tüpü 2 kg
6pilli ışıldak
7:vantilatör
8plaj şemsiyesi büyük boy
9:az alet ancak işlevsel alet çantası küçük boy(bir tarafı çekiç birtarafı balta,pense,ayarlanabilir anahtar,pratik tornavida(yıldız duz),bir kaç vida çivi).1-2 metre kablo-kontrol kalemi,yuzolabant,çakı
10.gölgelik örtü
11:iğne ipilk makas
12:sivrisinek uzaklaştırıcı
13.hamak
14.pratik katlanır sezlong
15:ilaç(kaşınıtı(allerji)-ağrıkesici-araç ilk yardım çantası
16olta takımı
17:mangal

Mini cep sıvı sabunu
Evde biten burun ağız spreyi kutusu na sıvı sabun koydum yaklaşık 10 defa kullanılabiliyor çok kullanışlı karavan dan uzakta

Screenshot 2018 07 18 19 45 41

Kaliteli termos resimdeki termos û Suriye den almıştım 1-2 gün suyun soğukluğu nu muhafaza ediyor. 500 ml lik 5-6 pet şişeyi dondurup termosa atarsanız 3-4 güne kadar uzuyor
Termosu buz doldurdum pet şişe ler kadar etkili olmadı
Termosun bence en büyük avantajı buzdolabının kapağını az açarsınız

DSC 0200

Bir digiturk çalışanı olarak fikir beyan edebilirim :smiley:
Mobil uygulama linki aşağıda yaptıkça alışırsınız ancak internetten de artık canlı yayın izlenebiliyor çanak yerine bence mobilden izlemek daha mantıklı ( cep tablet pc tv )

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.digiturk.sinyalolcum

Cep telefonu ile çanak anten ayarı yapılabiliyor .
Bu forum da da konuyla ilgili bir konu geçmişti . Ayar için fazla uğraştırmadan buluyormuş .

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şemsiye yi yere sabitlemek te sorun çok yaşadım, en ufak bir rüzgarda devriliyor .bir aparat düşündüm pratik olmalı, yer kaplamayan ve yere çivi gibi çakılabilecek bir şey düşündüm resimdeki gibi bir şey yaptım , denemedim ama işe yarayacağını sanıyorum
Yapmam yarım saatimi aldı

DSC 0006

DSC 0005

DSC 0004

Son düzenleme:

Yanınızda lastik çekiç bulundurmakta fayda var. Sert yerlerde normal bir çekiç kullanırsanız yanınızda, yaptığınız aparatın üzerine koyacak bir tahta bulundurmak iyi olur.:smiley:

Kolay gelsin, size serin bir gölge dilerim.:smiley:

Şemsiye yi yere sabitlemek te sorun çok yaşadım, en ufak bir rüzgarda devriliyor .bir aparat düşündüm pratik olmalı, yer kaplamayan ve yere çivi gibi çakılabilecek bir şey düşündüm resimdeki gibi bir şey yaptım , denemedim ama işe yarayacağını sanıyorum
Yapmam yarım saatimi aldı

Ekli dosyayı görüntüle 514214

Ekli dosyayı görüntüle 514215

Ekli dosyayı görüntüle 514216
Tam tersi 80cm uzunluğunda inşaat demirini yere çakıp şemsiyeyi üzerine geçirmek daha kolay olabilir mi?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri