Karavancıların Kültürel Etkinlikleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dağ çiçeği Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 253
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 96,178
Ynt: Karavancıların Kültürel Etkinlikleri

Enver bey paylaşım için teşekkürler

resimler, şimdik itarihi yapılar eski zamanda nasıl kullanılıyormuş, kimler bu mekanın yanında yaşam sürüyormuş düşüncesini betimlemiş gibi. Nurol hn çalışmalarında dolayı kutlarız

23/12/12 de kartal bülent ecevit kültür merkezinde saat 20,00 de CEmniyet senfoni orketstrası konseri var. bu gün bir 10 kişilik yer ayırttım. gelmek isteyenler adını buraya yazarsa , organize olabililriz

http://www.youtube.com/watch?v=ODGuYrL2Tp8 sayımız daha fazla olacaksa ise erkenden , daha fazla yer ayırmak lazım. bilgilerinize

Cem Karaca şarkıları sevenlere duyurulur

1-2 Nefer

Etiketler

Ekli dosyalar

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    28.3 KB · Görüntüleme: 317

Ben bu ilanı 1 hafta önce gördüm rahat rahat bekliyordum yolum düşer ise alırım diye ,aklıma oraya yakın arkadaş geldi onu aradım öylesine,iyi ki aramışım yoksa yine kaçıracaktım , bu sefer ayvayı ağacı ile birlikte yerdim sanırım.

mayıstosböce' Alıntı:
Ben bu ilanı 1 hafta önce gördüm rahat rahat bekliyordum yolum düşer ise alırım diye ,aklıma oraya yakın arkadaş geldi onu aradım öylesine,iyi ki aramışım yoksa yine kaçıracaktım , bu sefer ayvayı ağacı ile birlikte yerdim sanırım.

Fekaaat bir şeyi atlıyorsunuz Bülent bey.Konser tarihi 24/12/2012 ....Konser Şirincede olsa sorun yok taaaa.Şaka bir yana ruhunuzu okşayan bir konser olsun dileğiyle :smiley:

Enver dede Balzac geçen gün yüzüme söyledi "Beklemesini bilenin her şey ayağına gelir."

arkadaşlar Cem niyet konserine başka gelecek varmı? bu gün yazarsa memnun olurum. ona göre organizasyon yapacağım

Bülent senin ve Derya için de keyifli bir konser olmasını dilerim

türkan saylanda kızım evlenirse oyununa 6 kişilik fazla yerimiz var.

kimler gelmek ister ? adını ilk yazan 6 kişi oyuna gider :smiley:

Kızım Evlenirse
17 Ocak 2013

Kızım Evlenirse

" İstanbul Genç Sanat Tiyatrosu "

17 Ocak Perşembe

Saat : 20.00
Salon : Kardelen 1
Tür : Ücretsiz, Davetiyeli
Bilet : TSKM Gişe

Bu oyuna Levent ve Ayşegül 'ü özellikle bekliyoruz. 2 kız anne babası olarak, vakti zamanı gelince , bu konuyu düşünmeleri gerekecek :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri