Karavancıların Kültürel Etkinlikleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dağ çiçeği Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 253
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 96,236

Etiketler
Ynt: Karavancıların Kültürel Etkinlikleri

Dostlar;
11 günden bu yana Köyceğiz Belediye Kampingteyim.
Ramazan ve oruç sürsince Köyceğiz çok sakindi.
Yaşlılar serin ağaç gölgelerinde dinleniyor,gençler sıcak dinlemiyor;gençliğin verdiği (deli-kanlığı)
enerjiyi tüketmeye çalışıyorlardı.
Bayram sonrası uykudan uyanmış gibi belediye kampingi ve Belediye Delta Plaj Kafeyi bir düğün coşkusu sardı.Her gece her birimde iki düğün.Gençlerde bir telaş,mutluluk telaşı.Eşim ve ben 6 düğün izledik.
Yetkili tanıdıklarımıza sorduğumuz da daha 42 düğün yapılacak,başvuruya göre dediler.
Düğünlere ek olarak;EGE YOLCU dergisi ve Köyceğiz Belediyesinin Sponsor olduğu 1.EGE MOTORCULAR
FESTİVALİ yapıldı.
Etkinlik programında;Çevre Gezileri;motorla Sultaniye Kaplıcası,Ekincik Koyu,Yuvarlak Çay Piknik alanı
ile,Tekne ile Dalyan İz Tuzu plajı gezisi yapıldı.

BABA2 029

BABA2 030

BABA2 034

BABA2 036

Bunlar karavancıların kültürel etkinliklerinden sayılıyor mu?

Festivali düzenleyenler daha Motorsiklet mi "Motosiklet" mi bunu bilemiyorlar :mad:

Ekli dosyalar

• Motosiklet Festivali.jpg
    Motosiklet Festivali.jpg
    119.8 KB · Görüntüleme: 255

Tesekkur ederim. Haftasonu Avd'nin kampi var. Gelsenize. Orada olacagiz ailecek.

Sezon bitmeden en az iki defa Saroz a gidelim ,denizin keyfini çıkaralım diyorum. Bu hafta sonu da bize uygun olunca, hoş aracın servise girmesi

gerekiyor ne çıkacak bilmiyorum ama tamir hemen olursa niyetimiz cumartesi Saroz a gitmek.Hep beraber gidelim. :smiley:

RÜZGAR' Alıntı:
Gerisi nasıl gelecek acaba ? :D

Bu topikde gördüğüm,izlediğim kadarıyla;Sadece karavancıların kültürel etkinlikleri değil,karavancıların
izlediği kültürel etkinliklerinde yeraldığı kanısındayım.
Dün akşam Vareles bağlantısının kesilmesi nedeniyle gönderiye aravermek zorunda kaldım.
Motorcuların etkinlikleri içinde;
1.Gün:Köyceğiz ve çevresi tanıtımı konulu Barkovizyon gösterimi,Karaoke Müzik gurubu
2.Gün:Halk oyunları,Dans Şov ve Gurup Kod Rock konseri,
3.Gün:Atatürk büstüne Çelenk koyma ve İstiklal marşı Kapanış

BABA2 037

BABA2 040

BABA2 041

Köyceğiz'deki diğer bir etkinlikte "7.KÖYCEĞİZ Kaunos Altın Aslan Türk Filimleri Festivali" nin başlamasıdır.
25.8.2012 tarihinde Açılış Galası -Hülya Koçyiğit,Halit Akcatepe,Cahit Berkay katılımıyla-Belediye Başkanı Salih Erbay'ın açılış konuşmasıyla başladı.
Festival 31.8.2012 tarihine kadar devam edecek.
Filim Gösteri Proğram :
26.8.2012 Yangın Var,Susuz Yaz
27.8.2012 Yurt,Balalayka
28.8.2012 Güzel Günler Göreceğiz,Hababam Sınıfı
29.8.2012 Nar,Labirent
30.8.2012 Saç.72.Koğuş
31.8.2012 Kapanış Galası Filim;Kurtuluş Son Durak

BABA2 056

BABA2 057

BABA2 061

BABA2 062

BABA2 064

Paylaşım için gercekten tesekkurler. Ama heykeller, "keske heykelci arkadas egitim alsaymis" dedirten cinsten. Zanaati ise çok kuvvetli suphesiz. Ama heykel ile ifade edilmeye çalışılanlar, biçimi gercekten olumsuz yonde etkiliyor.

Dikkatimi çeken şey "Motorsiklet" kelimesi ile sınırlı idi.
Elli yıldan fazladır motosiklet kullanıcısı ve sempatizanı olarak bu yanlışlığa ara ara rastlıyorum ve de düzeltmenin faydalı olacağına inanıyorum.
Bu yazım hatası sizden kaynaklanmadığına göre arkadaşlara yardımcı olabilirseniz sanırım faydası olur.

merhaba arkadaşlar

artık yeni tiyatro - konser - dönemini açıyoruz . kasım geldi.

Türkan saylanda bu cuma günü akşamı etkinliğine kimler gelmek ister .

Kuruluş ve Dayanışma Etkinliği
09 Kasım 2012

Kuruluş ve Dayanışma Etkinliği

" PSAKD Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Maltepe Şubesi "

9 Kasım Çuma

Saat : 20.00

Salon : Kardelen 2

Tür : Davetiyeli

İrtibat No : 0541 355 30 58

0506 918 06 86

-----------------------------------------------------------
Söz Uçar, Yazı Kalır...
11 Kasım 2012

Söz Uçar, Yazı Kalır...

" Banu Avar Söyleşi "

11 Kasım Pazar

Saat : 14.00

Salon : Kardelen 1

Bilet : TSKM Gişe

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

SON KONULAR

Geri