Karavan'a Ilk Adım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tg1895 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 83
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,421
Marangoz isimiz bitti. Sırada perde ve aracın mekanik bir iki sorunu var onların çözülmesi kaldı
5853df1f09dfd8ef3ec5c5e0c4c599c6
A8f55e852bf74ddc0aaa47b4065c6c17

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Karavanin işi bitti. Geçmiş olsun bu hafta içi ruhsat ve tse işini halledip bitireceğim.

Yardımcı olan takip edenlere teşekkür ederim.
85fb327b61f2985876c359115d4cf5ef
00e176b6951377f8296c2d7d466a95fe
Bc1d12cf9e569a5d78ae3f4ff8e10a4e
5271b5ce7b35d556af40e19f9d06dea4
0f0518ec8785b4baf102f3a500eaee5b
81c4a13298c698cddb8f3036a190cf71

Aracınız hayırlı olsun. Masa hoşuma gitti. Fren halinde öne kaymaması için tedbir aldınız mı? Bidonlarla çözüm çok pratik. Benim karavanda da benzer bir çözüm var ama bidonlar daha küçük. Atık su boşaltmayı kolaylaştırmak için musluğu aracın altına aldım (arka sağ tarafta). Çok zaman atık boşaltma yerinde sadece musluğu açmam yetiyor.

Güle güle kullanın.

Son düzenleme:

Elinize saglik.guzel günlerde kullanin.cok guzel olmus.aracin sofor mahallindan ve yan kapidan geniş acili fotografinida paylasabilirmisin.
Aracin ruhsat bilgilerinin degisimi, proje vs islemlerle ilgili hem maddi hemde nasil bir yol izlenmesi gerekiyor.bilgilendirirsen cok faydali olur .benim gibi yeni baslayacak lara yol gosterir.tekrar araciniz hayirli olsun.

Aracınız hayırlı olsun. Masa hoşuma gitti. Fren halinde öne kaymaması için tedbir aldınız mı? Bindonlarla çözüm çok pratik. Benim karavanda da benzer bir çözüm var ama bidonlar daha küçük. Atık su boşaltmayı kolaylaştırmak için musluğu aracın altına aldım (arka sağ tarafta). Çok zaman atık boşaltma yerinde sadece musluğu açmam yetiyor.

Güle güle kullanın.

teşekkürler. Masa tabana 8'er vida ile sabit ayrıca bağlantı yerine de güçlü bir yapıştırıcı kullandık, dik rampalarda sert frenlerde şu ana kadar bir oynama belirtisi göstermedi umarım hep yerinde durur.

Elinize saglik.guzel günlerde kullanin.cok guzel olmus.aracin sofor mahallindan ve yan kapidan geniş acili fotografinida paylasabilirmisin.
Aracin ruhsat bilgilerinin degisimi, proje vs islemlerle ilgili hem maddi hemde nasil bir yol izlenmesi gerekiyor.bilgilendirirsen cok faydali olur .benim gibi yeni baslayacak lara yol gosterir.tekrar araciniz hayirli olsun.

foto şuan mevcut değil çekip size atarım.
maliyet olarak proje, ruhsat, vize vs derken yaklaşık 1700-2000 TL civarında çıkıyor. size de bol şans.

Ruhsat işlemleri de bitti. Yardımcı olan fikir verenlere teşekkür ederim.

Saygılar
69572a435ae96982dd006e359b9661dd

Ruhsat işlemleri de bitti. Yardımcı olan fikir verenlere teşekkür ederim.

Saygılar Ekli dosyayı görüntüle 511084

Hocam hayırlısı olsun karavanınız. Bende j9 alip karavan a dönüştürmeyi planlıyorum. Marangoz ruhsat vb işlemler.icin toplamda ne kadar gideriniz oldu. Araciniz kac model ve sigorta için toplam ne kadar ödeme isteniyor.

Saygilarimla

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri