KARAVAN KIRALAMA

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yıldırımm Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 51
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 36,077

yıldırımm

Yeni Üye
Kendi karavanını kiralayanların dikkatine ;;
Kiralık motokaravanımı 5 günlüğüne kiralayan VOYAGERTÜRK isimli şirket sahibi Murat ücretimi ödemememiş ve telefonlarıma çıkmamaktadır.Ayrıca aracıma yapılan giydirmenin sökümü sırasında verilen zarar ve benzin harcamalarınıda ulaşamadığım için kendisinden tahsil edemedim.bu şirket ve kişiyle ilişkiye girecek herkesin dikkatli olması menfaatlerine olacaktır.

Etiketler

Ynt: KARAVAN KIRALAMA

Merhaba,

Şirket sahibi tarafından yollanan e-posta da banka hesabınıza 500,00 TL yollandığı söylenmektedir.
Dekontunu burada yayınlamamızı ister misiniz.?

ilginize teşekkürler ancak bana vermesi gereken para 1000tl idi.5 gün x 200tl sadece araç için anlaşmıştık, fakat kiralayan reklam ajansına gittiğimde final 4 için hem araba hemde benim için kiralama yaptıklarını öğrendim.56 yaşındayım ve yeni ameliyatlıyım.buna rağmen bu güzel insanları üzmeyeyim diye sabah 4 lere kadar istediklerini yaptık arabamla birlikte. arabama kaplama yapılması neticesi sökülğürken hasar oluşması üzerine 450tl boya masrafı yaptım onu bile talep edemedim. bu şahıs 500tl daha ödemesi gerekirken telefonlarımı açmamaktadır.durum anlattığım gibidir bilgilerinize.

Hımm.

Karşı taraf dekont yollayacağını söylemişti bizlere.
Ama dönüşte yapmadılar.

Yazılı bir anlaşmanız var mı acaba.?

sayın yıldırım sizin bu yazınızı okuyınca bilginiz vardır dıye size sormaya karar verdim. ben bir karavan satın alıp kiraya vermeyi düşünüyorum düşüncelerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim.fehmi oturan

İzmir'de KARAVANCI ARAÇ KİRALAMA TURİZM TİCARET A.Ş. ünvanı ile bir şirket kurduk.Motokaravanlarımız Ekim Başı gibi hizmete girecek.detaylı bilgiler yakında yayına başlayacak olan www.karavanci.com.tr adresinde.Saygılarımızla,,,

Ekli dosyalar

• karavancı logo.pdf
    420.4 KB · Görüntüleme: 322

Ynt: Karavan Kıralama

karavanımı satılık ilanı verdiydim.16.01.2015 akşam üstü telefonla beni arayarak kaş ta reklam film çekimi yapılacağını 2-3 gün süreceğini söyleyen isminin murat tosmak olduğunu beyan eden arkadaşa olabilir dedim.yakıtı sordu.200-250 yakar dedim gidiş dönüş ne vereceğini sordu hiç gitmedim dedim diğerkaravancı arkadaşlara ne veriyorsanız kabulüm dedim.tamam dedi bende can sıkıntısında değişiklik olsun diyerek kabul ettim.gece yola çıktım antalya merkezden vardığımda 25 film şti yetkilileri güzel karşıladı.pana yakıt paramın ve günlük kiranın iş bitimi şirket tarafında verileceği söylenmişti.2 gün sürdü bitti.sadece antalyadan yola çıkarken film şirketi yetkilisi bana 150 tl tlf bankacılığından havale etti.neyse çekim bitti antalyaya geldik.voyagertürk sahibini arıyorum cvp yok arafdan bir hafta geçti gene cevap yok sonra msj lar başladı murat tosmak beyden toplandıyım yurdışındayım böylece günler haftalar geçti.en sonunda aradım 1 ay kadar olduydu yok şirkete talimat falan verdimdiyerek savuşturdu.sonra bende size helal olsun dedim size alacağımı hibe ediyorum gülegüle harcayın diyerekten son konuşmamı sonlandırdım .diyeceğim eğer bu şirkete karavanını kiraya verecek arkadaşlar dikkatli olsun.beni arayan şahsın ismi murat tosmak tel nosu 0543 625 65 90 benim için güzel bir ders oldu birdaha asla

Voyager Türk Yıl boyunca 200 e yakın Devlet Kurumları,Özel Şirketler ve Bireysel Taleplere Kiralama Yapan Karavan Kiralama Organizasyonudur.
2009 Yılından bu yana Kiralama Organizasyonları Yaparak, Binlerce Kurum ve Kişilerin Taleplerini Layıkıyla yerine getirmiştir.
Hakkımızda yayınlanan Bu tip Asılsız Saçma iddialara Yönelik Adli işlemler başlatarak karşılık vermekteyiz.

Forum sayfalarını Karalama Kampanyasına Çevirerek Firmalar veya Kişiler Hakkında içerik oluşturanlara yönelik tavrımız nettir.
Resmi bir Kuruluş olarak çalışan Şirketimiz, Bazı Kiralama ortaklığı yaptığımız kimselerin Şartnamelerin dışında Ekstra olarak ücret talep etmesi,Hesapların dışında yaptıkları harcamaları beyan edememeleri nedeniyle !!
Kişisel olarak oluştukları sorunları , Forum sayfalarına taşıyarak Kara Propaganda yapma amacı taşıdığını gözlemlemekteyiz.
Ticari Faaliyetlerimize yönelik Karalayıcı, Asılsız içerikler oluşturan kişi veya kişiler hukuk servisimiz tarafından ciddi şekilde takip edilmektedirler.
Yalan haber yayan,iddiasına yönelik elinde mahkeme kararı olmadan Tüketiciyi aldatmaya yönelik içerik oluşturma girişiminde bulunanların eylemleri,
TCK 175'-175/4’-175/3.2-191/-197' TCK 480. ve 482. Maddeleri Uyarınca Suç Niteliği taşımaktadır. Ağır Para ve Hapis Cezaları Kapsamına girmektedir.
Söz konusu İçerikler, ''Avrupa birliği kişisel verilerin korunması kanunlarına''da, Kesinlikle aykırıdır ve Suç teşkil etmektedir.
Yayınlanan Hakaret ve Karalayıcı içerik sahiplerine, Para ve Hapis Cezası Talebi ile Dava açmaktayız.

Bilginize arz ederiz...

Saygılarımızla..

Voyagerturk
Hukuk Servisi

Son düzenleme:

Kendi karavanını kiralayanların dikkatine ;;
Kiralık motokaravanımı 5 günlüğüne kiralayan VOYAGERTÜRK isimli şirket sahibi Murat ücretimi ödemememiş ve telefonlarıma çıkmamaktadır.Ayrıca aracıma yapılan giydirmenin sökümü sırasında verilen zarar ve benzin harcamalarınıda ulaşamadığım için kendisinden tahsil edemedim.bu şirket ve kişiyle ilişkiye girecek herkesin dikkatli olması menfaatlerine olacaktır.

500 TL Ödenmesine rağmen, ''Ücretimi ödemedi'' diye '' Etiketleyerek'' Karalama yapan ''Trol''ler bakın neler yapmışlar.

Coca Cola'nın Final Four Final Karşılaşmasında, Sinan Erdem Spor Kapısının Önünde ve Öncesinde 1 gün Taksim Meydanda ''Eski Model bir Chevrolet Araç'' Beklemesi gerekiyordu.
Toplamda 3 Gün Süre ile Sabit Durması gereken araç için 500 tl Ödemesini, ilk Gün Yaptık !

Söz Konusu ilanı veren Şahıs, Akreditasyon ile Spor Salonuna girilmesine Rağmen, COCA-COLA Yetkililerine saatlerce ısrar ederek Sahanın içine kadar girmiş.
Kendisi yetmiyormuş gibi Ayrıca ''Bayan Arkadaşını'' çağırmış ve Sahanın iç kısmında Coca-Cola'nın olduğu bölümde Basketbolcuların Dinlenmek için oturduğu kısımda ''Lakayt'' ve Çok yüksek sesli Tavırları ile bütün Saha da dikkat çekmeyi başarmıştır.

Kendisinin Yaşı ile Tavırları arasındaki Alakasızlığı Maç bitiminde Coca-Cola yetkilileri tarafından anlaşılmıştır.
Basketbolcuların üzerine atlayarak, O anda Ortalığa Rahatsızlık vermiştir. ''Fotoğraf çekmek'' (Selfie) için Çaba göstermiştir.
Yabancı Basketbolcuların üzerinden Forma isteme rezaleti nedeniyle Sahadan kovulmak istenmiştir.
Coca Cola standındaki ''Kola'' İçeceklerinden izinsiz şekilde alarak ''Saha''içerisindeki, Bayan arkadaşına ikramlar etmek istemesi nedeniyle...

Coca-Cola İle olan Ticari münasebetimiz, Tarafımıza gönderilen Kınama yazısı ile Son bulmuştur.

Sadece aracını kiraladığımız, Ahlaki değerlerden uzak insanların ''İnternet'' üzerinde ''Trol'' olma gayretlerini, ''Karalama yazılarını'' neden ve Hangi sebeple yazdıklarını anlamış değiliz.

Söz Konusu kişinin, Saha içerisine girme yetkisi ve Akreditasyonu Bulunmamasına rağmen Göstermiş olduğu rezalet tavırları şirketimize büyük bir tecrübe kazandırmıştır.

Söz konusu kişiye, Her şeye rağmen ''500 TL'' Ücreti ödenmiştir. Ticari tüm ilişkiler Kesilmiştir.

Forumlarda karalama yapanlara yönelik ''Hapis Cezası'' Talebi ile Dava Açmaktan Çekinmeyeceğimizi ve Davaların Sonuna Kadar Takipçisi olacağımızı Belirtmek istiyoruz.

Voyager Turk

Hukuk Servisi

Son düzenleme:

Merhaba,

Karavan kiralamak her yıl bizim içi artık rutinleşti. Her yıl Temmuz ve Eylül Aylarında iki Hafta Karavan kiralıyoruz.

İstanbul,da Karavan kiralama konusunda Hizmet veren 2 firma var. Bir tanesi Voyager Türk diğeri ise Sanırım Nas olmalı...

Biz Eşimle birlikte 2009 yılından bu yana Voyager Türk firmasından 4 kere Karavan kiralaması yaptık.
Gayette memnun kaldık.!

Ancak Bu sene izin tarihimize Denk Gelen günlerde Voyager Türk firmasında Boşta karavan olmadığını söylediler.
İstanbul da Başka kiralama yapan kimse varsa onu araştırıyoruz.
Yeşil Pasaporta sahip olduğumuz için Avrupa Birliğini gezmek istiyoruz.

Yurtdışına Kiralama yapan başka firma yok sanırım.?

Voyager türk hakkında 2 şikayet yazılmış ve bence dikkatli olunması gerekiyor,ben olsam bu firma ile herhangi bir ilişkiye girmem

Yurt dışına kiralık karavan ile çıkamazsınız çünkü ticari araçları sahibinden başkası yurt dışına çıkaramaz.
Daha ilk mesajınızda hakkında olumlu olumsuz konuşulan bir firma için övgülü sözler yazmanız insanın aklına "acaba" sorusunu getiriyor.
Epey bir zaman evvel yerli bir karavan üreticisinin malları ve sahibinin davranışı hakkında olumsuz şeyler yazılırken yine ilk mesajında ilgili firma için olumlu şeyler yazıp sonrada form ortamından çekilen bir üye olmuştu.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR