Karavan Kiralama Şirketleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 127
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 277,068
Ynt: Karavan Kiralama Şirketleri

zannedersem aralık ayının ilk haftası yüksek sezon olmadığı için

alkovan araç fiyatı 840 eoro

camper araç fiyatı 704 euro

ayrıca bilgi verilen kamp alanları gayet iyi tanıtılmıs tesekkurler faydası olacaktır
ancak istanbulda -bursada-kırklareli -denizlide ve tekirdağda ve karadenizde de bir çok kamp alanı var gidip görmesenizde (test edip onaylamamış olsanızda :smiley: ) buralardaki kampların adını ve iletişiminide eklerseniz çok super olur bence

Etiketler

Dogrudur. Kiralama tarihinden 30 gun oncesine kadar rezervasyon ve odeme yapilmasi durumunda erken odeme iskontosu ile rakam 798 Euro'ya dusmektedir. Rezervasyonu devam ettirmeniz durumunda gorebilirsiniz.

sunuda belirtmeden geçemeyeceğim her ne kadar fiyatlar konusunda uyuşamasakda karavan kiralaması yapan bir çok firmanın sitesinde anında fiyat göremezsiniz bunun için sizi tebrik etmemde gerekir
tebrikler
naz karavan diye bir firma var sitelerinde kiralama şartlarını onlarda gayet anlaşılır şekilde yazmışlar
araçların içini bilemem ama fiyatları gayet makul bilginiz olsun zannedersem onlarda 1euro=1 tl ;D rakamlar ne kadar güncel site nekadr güncel ögrenemedim eski tarihlide olabilir ama en eski 1 yıl olur olsa olsa

umarım başarılı olursunuz ben 40 yasındayım bundan 5 sene evvel benzer bir fikirle yola cıkmıstım (yola cıkamamıstım bile) ama o zamanki şartlar bunun için çok uygun değildi umarım şartlar artık daha uygundur
bu işi yapanlar çogaldıkça kalitede artacak fiyatta ucuzlayacak ama firmaların kazancı düşmeyecektir çünkü daha çok araçla daha cok kişiye hizmet vererek bir nevi sürümden kazanacaklar

Oncelikle iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim. Araclarimizin hepsinin ici 2010 yapimidir, 2. el motorkaravan degildir. Onemli olan bir nokta araclarin kaskosudur. Kasko sirketlerinin cogu kasko yapmamakla birlikte, yapanlar operasyonel kiralama kaskosu (uzun sureli ve sirketlere yapilan kiralama sekli) ya da sahis/sirket kaskosudur ki bu kisa sureli kiralamalari kapsamamaktadir. Bizim tum araclarimiz kisa sureli kiralama icin kaskolanmistir. Uygun oldugunuz bir vakitte ofisimize ugrayabilirseniz sizinle tanismak ve tecrubelerinizden yararlanmak isteriz.

coztoprak' Alıntı:
Oncelikle iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim. Araclarimizin hepsinin ici 2010 yapimidir, 2. el motorkaravan degildir. Onemli olan bir nokta araclarin kaskosudur. Kasko sirketlerinin cogu kasko yapmamakla birlikte, yapanlar operasyonel kiralama kaskosu (uzun sureli ve sirketlere yapilan kiralama sekli) ya da sahis/sirket kaskosudur ki bu kisa sureli kiralamalari kapsamamaktadir. Bizim tum araclarimiz kisa sureli kiralama icin kaskolanmistir. Uygun oldugunuz bir vakitte ofisimize ugrayabilirseniz sizinle tanismak ve tecrubelerinizden yararlanmak isteriz.

çok memnun olurum yolum anadolu yakasına düşerse ugramak isterim benim işte - evde ataköy de pek tecrubem oldugu söylenemez ;D yaşım ve işim gereği genel tecrübelerimiz belki olabilir ;)

Merhaba yaz aylarında 10 - 15 günlük moto karavan kiralamak istiyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir yerler var mı ilginiz için şimdiden teşekkürler.

Motokaravan kiralama şirketi mi soruyorsunuz, yoksa gidilecek, gezilecek yerler konusunda tavsiye mi istiyorsunuz? Tam olarak anlayamadım.

Kiralamak istiyorum tek aile gitmek istiyorum. İlgin için teşekkürler Cem

kaptan' Alıntı:
Kiralamak istiyorum tek aile gitmek istiyorum. İlgin için teşekkürler Cem

www.casavan.com

Firmadaki VW Volt camper size uygun olabilir. (2 yetişkin+1 çocuk)

Not: Nivanız güzelmiş. ;)

Arkadaşlar, bu yaz tatil için 4 kişilik motokaravan kiralamak istiyoruz.
Bu nedenle araştırma içerisindeyim.
daha önce kiralayan ve konu hakkında tecrübesi olan arkadaşlardan fikirlerini paylaşmalarını rica edeceğim.

Selam arkadaşlar,

Naz karavan kiralama şirkti olarak gezilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. bir hafta içinde yeni aracımız şirket bünyesinde faaliyete geçiyor. İnternet sitemizden takip edebilirsiniz. www.nazkaravan.com

Herkese merhabalar bu yaz karadeniz e ailemle bir Karavan tatili planlamak istiyorum ancak karavanim olmadigindan kiralamak zorundayim bu konuda bana yardimci olabilirseniz cok sevinirim kiralama Yerlri sirketler v.b. Istanbul yada Ankara Dan olabilir. Iki kucuk cocugumla Birlikte Dort kisilik bir Aileyiz ve Karavan tatilini denemeyi cok istiyoruz fikir ve yardimlariniza simdiden tesekkurler

Sn.fozatay, bilgilerin dağılmaması ve takibi için sorunuza cevap bulacağınız başlığa taşıdım. Süreç ve sonucu
bizlerle paylaşmanızı dilerim. Selamlar.

fozatay' Alıntı:
Herkese merhabalar bu yaz karadeniz e ailemle bir Karavan tatili planlamak istiyorum ancak karavanim olmadigindan kiralamak zorundayim bu konuda bana yardimci olabilirseniz cok sevinirim kiralama Yerlri sirketler v.b. Istanbul yada Ankara Dan olabilir. Iki kucuk cocugumla Birlikte Dort kisilik bir Aileyiz ve Karavan tatilini denemeyi cok istiyoruz fikir ve yardimlariniza simdiden tesekkurler

Merhaba, Bizimde bu sene böyle bir planımız vardı ama maddi nedenlerden dolayı biraz askıya aldık. Umarım güzel bir tatil geçirirsiniz.
Bizim kiralamayı düşündüğümüz yer Naz karavan idi. Görüşmenizi tavsiye ederim.

http://www.nazkaravan.com/

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR