Karavan Kasko Ve Trafik Sigortası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GMRS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,096

GMRS

Muhaberesiz Muharebe olmaz.. Mustafa Kemal Atatürk
Yer
İstanbul /
Merhabalar, Mercedes 2013 model , 316 CDI Minibüsümüzü sonunda Motokaravana döndürdük,

Esasında zaten karavan idi 4 yıldır, 13+1 den 9+1 e ruhsat değiştirmiştik , muayeneden sonra 3 koltuğu çıkarıp 6+1 olarak 1 yıl kullanıyorduk.

Şİmdi 6+1 olarak , Karavan Projesi ile yasal olsun dedik ve İstanbul'da kavga gürültü MOTOKARAVAN yaptık,

Sıra geldi Sigorta konusuna,

Trafik devam ediyor zaten ama, Kasko fiyatı 1540 TL den , 6000 TL lere çıkıyor ve özellikle AK SİGORTA
Karavan Kasko' su yapmıyor muş...!

Şimdi ortak nokta olduğunu zannettiğim bu SİGORTA konusunda ne yapabiliriz,

1 - En ucuz Trafik ve Kasko sigorta kimde ?

2 - Sigorta yı , Koltuk sayısı etkiliyormu ?

3 - Bu konuda tecrübeli olan Karavan sahiplerinden fikir ve bilgi bekliyorum.

Saygılarımla
A. Tevfik Atabey

Etiketler
Bilgilerine Gezenbilir sitesinden ulaştığım Kutay sigorta şirketinden Cem beye,2002 model karavanım için kasko ve trafik sigortası yaptırdım.Kendisine mutlaka danışın derim. İlgili kişi,Cem Cihan bey. Kutay Sigorta Aracılık Hizmetleri GSM 0532 363 64 23

Bilgilerine Gezenbilir sitesinden ulaştığım Kutay sigorta şirketinden Cem beye,2002 model karavanım için kasko ve trafik sigortası yaptırdım.Kendisine mutlaka danışın derim. İlgili kişi,Cem Cihan bey. Kutay Sigorta Aracılık Hizmetleri GSM 0532 363 64 23
benim 2008 model motokaravana sigorta yapmıyorlardı ? Siz yaptırabilmişsiniz , aracınızın model markası sigorta ve kasko kaç TL ye yaptılar , yazabilirmisiz , bende kasko düşünüyorum

merhaba Süleyman bey,öncelikle sizin önerinizle egzoz muayene süresini iki yıl olarak revize ettim,teşekkür ederim.
Karavanım 2002 model Hymer 630 starline, (araç 2002 model Mercedes 316 cdi Sprinter )
Trafik sigortası 1390 TL,Kasko 6650 TL ve 9 taksit.
Bildiğiniz gibi karavanlarda sigorta konusu sıkıntılı,Cem bey bu konuyu Ankara sigorta şirketiyle çözmüş.
Kutay sigorta Cem beyle görüşmekte fayda var.

merhaba Süleyman bey,öncelikle sizin önerinizle egzoz muayene süresini iki yıl olarak revize ettim,teşekkür ederim.
Karavanım 2002 model Hymer 630 starline, (araç 2002 model Mercedes 316 cdi Sprinter )
Trafik sigortası 1390 TL,Kasko 6650 TL ve 9 taksit.
Bildiğiniz gibi karavanlarda sigorta konusu sıkıntılı,Cem bey bu konuyu Ankara sigorta şirketiyle çözmüş.
Kutay sigorta Cem beyle görüşmekte fayda var.
Ben hiç bir yere kasko yaptıramamıştım , sizin kasko bedeli biraz yüksek olmuş , trafik sigortası indirimli uygun olmuş , bilgilendirme için teşekkür

benim 2008 model motokaravana sigorta yapmıyorlardı ? Siz yaptırabilmişsiniz , aracınızın model markası sigorta ve kasko kaç TL ye yaptılar , yazabilirmisiz , bende kasko düşünüyorum

Merhaba Süleyman bey,

Sizinde bildiğiniz üzere karavanların hepsi birbirinden farklı özelliklere ve donanımlara sahip bu nedenle hepsinin kasko poliçeleri birbirinden farklı fiyat yapıları ile oluşmaktadır. Ancak şundan emin olabilirsiniz ki makul fiyatla poliçeniz olabileceğini düşünebilirsiniz.

Evet Trafik poliçesinde ANKaravan poliçesini oluşturduk tarife fiyatının %60 altında fiyat ile poliçe tanzimi sağlıyoruz. Bu çalışma hasarsızlık kademesi 4, 5, 6 ve 7. basamak araçlarda oluyor. Dolayısı ile bölgesine ve kademesine göre ufak farklar olmakla birlikte tarifeye göre çok makul fiyat oluşmuş oluyor.

Kasko Poliçesinde de farklı bir şirketten bir çalışma yaptık bu çalışmada normalde piyasa da araç bedelinin%10 u nispetinde teminat ile güvence altına alınan donanımı biz tamamı koruma altına alınacak şekilde poliçe düzenleyebiliyoruz. Yani araç bedelinin dışında ne kadarlık donanım bulunuyorsa teminat altına alınabiliniyor. Hatta bu donanımın %20 sine kadar ses ve görüntü cihazları da teminat altına alınmış oluyor. Diğer taraftan binek oto kaskoların da olduğu gibi Asistans hizmeti de poliçede bulunuyor bir eksikle ikame araç Karavan için ikame imkanı olmadığı için ikame araç dışındaki tüm imkanlar poliçede var.

Bu konuda hizmet almak isteyen karavan severlerin 0532 363 6423 numaralı telefondan bana ulaşmaları halinde kendilerine destek olabiliriz. Değerli sigortalımız piton bize ulaşarak bu hizmetlerden yararlanma imkanına sahip olmuştur. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Saygılarımla,
Cem Cihan
Kutay Sigorta Aracılık Hizmetleri

Merhabalar, Mercedes 2013 model , 316 CDI Minibüsümüzü sonunda Motokaravana döndürdük,

Esasında zaten karavan idi 4 yıldır, 13+1 den 9+1 e ruhsat değiştirmiştik , muayeneden sonra 3 koltuğu çıkarıp 6+1 olarak 1 yıl kullanıyorduk.

Şİmdi 6+1 olarak , Karavan Projesi ile yasal olsun dedik ve İstanbul'da kavga gürültü MOTOKARAVAN yaptık,

Sıra geldi Sigorta konusuna,

Trafik devam ediyor zaten ama, Kasko fiyatı 1540 TL den , 6000 TL lere çıkıyor ve özellikle AK SİGORTA
Karavan Kasko' su yapmıyor muş...!

Şimdi ortak nokta olduğunu zannettiğim bu SİGORTA konusunda ne yapabiliriz,

1 - En ucuz Trafik ve Kasko sigorta kimde ?

2 - Sigorta yı , Koltuk sayısı etkiliyormu ?

3 - Bu konuda tecrübeli olan Karavan sahiplerinden fikir ve bilgi bekliyorum.

Saygılarımla
A. Tevfik Atabey

Merhaba Tevfik Bey,

Sizde benimle 0532 363 6423 numaralı telefon aracılığı ile temas sağlarsanız sizin aracınıza özel çalışma ile fiyatlama larımızı gerçekleştirebiliriz. Böylelikle isteklerinize uygun bulduğunuz taktirde poliçe tanzimi sağlanabilir.

Saygılarımla,

Cem Cihan

Cem Bey , büyük bir sorunu çözdüğünüzü görüyorum. Elinize sağlık, işinizde başarılar dilerim.

Teşekkür ederim takdiriniz için.
Evet önemli bir sorundu.. Şimdiye kadar kimsenin ilgisini çekmemekle birlikte önemliydi, artık dikkat çekici bir konuma geldi ve sırası ile hazır lokma konumuna gelen bu projeye şirketler talip olacaktır. Karavancı dostların faydasına bir durum yaratmış olduk. Güzel oldu.

Saygılarımla,

Güzel işler ve yapanlar her zaman takdir görür ve desteklenir. Emeklerinizin karşılıksız kalmayacağına inanıyorum.

Merhaba Tevfik Bey,

Sizde benimle 0532 363 6423 numaralı telefon aracılığı ile temas sağlarsanız sizin aracınıza özel çalışma ile fiyatlama larımızı gerçekleştirebiliriz. Böylelikle isteklerinize uygun bulduğunuz taktirde poliçe tanzimi sağlanabilir.

Saygılarımla,

Cem Cihan

CEM bey , sağolun sizi arayacağım , görüşmek üzere, ilginize teşekkür ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR