Karavan İle Yunanistan-italya-avusturya-almanya-lüxemburg-belçika-hollanda-ingiltere-fransa-isviçre

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan isolano Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 212
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 77,717
Ynt: Karavan İle Yunanistan-italya-avusturya-almanya-lüxemburg-belçika-hollanda-ingiltere-fransa-isviçre

SERİLA' Alıntı:
İbrahim bey, tek kelimeyle harika bir bir gezi yazısı olmuş. Planlama, uygulama ve gezi sonrası burada paylaşımınız şahsen benim için ciddi bir referans olacak. Çünkü bende de aynı yaşlarda iki çocuk var. ;)Motokaravan sahibi olup benzer yerleri gezmeyi çok arzuluyorum. Izmir'de yaşıyorum, sizinle tanışmak isterim. Bu vesile ile sizin ve ailenizin bayramını kutlarım.:smiley:

Teşekkür ederim Hakan Bey Bende sizin bayramınızı kutlarım,En kısa sürede gezilere başlamanızı dilerim .Size yardım edebileceğim bir konu olursa mail yada özel mesajdan yazabilirsiniz atabilirsiniz.Saygılarımla

Etiketler
Ynt: Karavan İle Yunanistan-italya-avusturya-almanya-lüxemburg-belçika-hollanda-ingiltere-fransa-isviçre

barb_alone' Alıntı:
eller dert görmesin ibrahim bey harika bir gezi yazısı cm cm anlatılmış herşey

bayramınız mübarek olsun

Teşekkür ederim barbaros bey Sizinde bayramınız kutlu olsun Saygılarımla

İsmail bey gezi yazınızı zevkle okudum, bu geziyi bizimle detaylarıyla paylaştığınız için teşekkür ederim.

Emek verip bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

mayıstosböce' Alıntı:
Emek verip bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

drares' Alıntı:
İsmail bey gezi yazınızı zevkle okudum, bu geziyi bizimle detaylarıyla paylaştığınız için teşekkür ederim.

Beğenmenize sevindim.Saygılarımla

İbrahim Bey;

Elinize sağlık ; referans olacak bir gezi yazı olmuş. Paylaşımınız için çok teşekkürler.

Hasan

nasah' Alıntı:
İbrahim Bey;

Elinize sağlık ; referans olacak bir gezi yazı olmuş. Paylaşımınız için çok teşekkürler.

Hasan
Hasan Bey İlginize sevindim.Saygılarımla

İbrahim bey
Paylaşımınız ve verdiğiniz değerli bilgiler için çok teşekkürler,rotayı planlayan dostlarımıza ciddi şekilde yardımcı olucağına inanıyorum.Selamlar

EFEF' Alıntı:
İbrahim bey
Paylaşımınız ve verdiğiniz değerli bilgiler için çok teşekkürler,rotayı planlayan dostlarımıza ciddi şekilde yardımcı olucağına inanıyorum.Selamlar

İlginize teşekkür ederim faruk bey Ben bu site sayesinde bu gezilere başladım umarım paylaşımlarla birkaç kişi daha bu yolculuklara başlasın
Saygılarımla

Ben de paylaşımınız için teşekkür ederim.Benim gibi deneyimi olmayanlar için cesaretlendirici bir yazı olduğunu düşünüyorum.

pilgrim' Alıntı:
Ben de paylaşımınız için teşekkür ederim.Benim gibi deneyimi olmayanlar için cesaretlendirici bir yazı olduğunu düşünüyorum.

Adnan Bey
İlginize teşekkür ederim .İnanın bende bu gezilere bu forumdaki tüm arkadaşlarımızın fedakarca paylaşımları ile kendimde cesaret bulmuştum.

mukemmel bir paylasim daha , sizden bir ricam olsa aracinizin oncesi ve sonrasi fotolari varmi icinden foto cekip gonderebilirmisiniz. cunku benimde niyetim var.

saygilar.

ahi25' Alıntı:
mukemmel bir paylasim daha , sizden bir ricam olsa aracinizin oncesi ve sonrasi fotolari varmi icinden foto cekip gonderebilirmisiniz. cunku benimde niyetim var.

saygilar.

Merhaba
Detaylı resimleri aşağıdaki lingten bakabilirsiniz.
Selamlar

https://www.facebook.com/pages/Imaj-Karavan-Bursa/451189514921302?fref=ts

maalesef sizin aracinizin fotolarini bulamadim. :( :( :(

ahi25' Alıntı:
maalesef sizin aracinizin fotolarini bulamadim. :( :( :(

AltAhJvAHYYXIVYyGYEVjHuyNM5fS9asZ8xVNjFWIhtcZeK

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR