Karavan için Yerli Üretim Tente

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan orsaalabanda Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 152
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 132,480

Etiketler
Ynt: Karavan için Yerli Üretim Tente

atiladi' Alıntı:
Levent o alet, DVD oynatıcı haricinde aynı zamanda TV'mi ?...

dvd,usb,tv,monitör olma özelliği var Atilla ağbi, 37ekran tv büyüklüğünde

mayıstosböce' Alıntı:
Levent gölgede kalan alan ne kadar 2,5 mt mi, gözüme az geldi.

bu açılmamış hali Bülent,
tahminen 90cm açılmış hali,
toplam 2.35cm açılıyor

Mavi önlüklü Delikanlı bu gün tam açılmış halinin fotoğrafını çekebilirmisin,merak ettim görüntüsünü.

mayıstosböce' Alıntı:
Mavi önlüklü Delikanlı bu gün tam açılmış halinin fotoğrafını çekebilirmisin,merak ettim görüntüsünü.

haftasonunu bekleyeceksin Bülent, iş dönüşü hava kararmış oluyor

buralpdi' Alıntı:
haftasonunu bekleyeceksin Bülent, iş dönüşü hava kararmış oluyor
Yada şunun şurasında geleneksel Maltepe sahil buluşmasına ne kaldı ? Uygulamalı halini elinde çay bardağı ile görmekte mümkün :smiley:Eline sağlık.

enverdede' Alıntı:
Yada şunun şurasında geleneksel Maltepe sahil buluşmasına ne kaldı ? Uygulamalı halini elinde çay bardağı ile görmekte mümkün :smiley:Eline sağlık.

katılıyorum ;)

tentemizin tam açılmış hali,

SAM 8863 thumb

Aman ha Ferhat,zaten bir daha ki kampa bana fatura çıkar diye düşünüyorum herkes otururken ben tentenin altında gölgeleniyorum,durma sucuğu çıkacak.

mayıstosböce' Alıntı:
Aman ha Ferhat,zaten bir daha ki kampa bana fatura çıkar diye düşünüyorum herkes otururken ben tentenin altında gölgeleniyorum,durma sucuğu çıkacak.

tereyağından kıl çeker gibi üste çıktın ya helal olsun, ne diyeyim
elbet elime düşersin ;D
intikam soğuk yenen bir yemekmiş ;) ;D ;D ;D

Soğuk derken sucuğu kastediyorsun herhalde,çünkü daha pişirmeden(soğuk) lüp lüp götürmüştün.

Şimdi bence bu tenteye dediğim gibi ayaklı bir mekanizma yapabilirsek çok fonksiyonel olur,kampta da dediğimiz gibi sen bu arkadaşlara coşkuyu verebilirsen birşeyler daha ortaya çıkar,senin tentenin üzerinden fikir yürütebilirler.

mayıstosböce' Alıntı:
Soğuk derken sucuğu kastediyorsun herhalde,çünkü daha pişirmeden(soğuk) lüp lüp götürmüştün.

Şimdi bence bu tenteye dediğim gibi ayaklı bir mekanizma yapabilirsek çok fonksiyonel olur,kampta da dediğimiz gibi sen bu arkadaşlara coşkuyu verebilirsen birşeyler daha ortaya çıkar,senin tentenin üzerinden fikir yürütebilirler.

çiğ sucuk yenirmi, kurt yapar ;D

tentecileride maltepe buluşmasına davet ettim, orada mahalle baskısını kurarız ;D
fikirlerimizi,ihtiyaçlarımızı anlatıp neler yapabilirler öğreniriz
ayrıca bende düşünüp araştırıyorum

buralpdi' Alıntı:
tentecileride maltepe buluşmasına davet ettim, orada mahalle baskısını kurarız ;D
fikirlerimizi,ihtiyaçlarımızı anlatıp neler yapabilirler öğreniriz
ayrıca bende düşünüp araştırıyorum

Helal! Çok iyi fikir. Siz baskıyı kurun. Bize de faydası olur. Bizden size (uzakta olduğumuz için) her türlü manevi destek :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri