Karavan İçin Ocak

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mayıstosböce Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 236
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 126,755
geçen hafta bu ocağı aldım elime bugün geçti. kullanma kulavuzunda hiçbirşey yok bunun montajını nasıl yapacağım yardım edebilecek kimse var mı?

Pr 01 872

Etiketler
Hortum giriş yeri küçük olduğundan bant ile sarıp genişletip hortumu sıkıca sokarak kelepçeleyip gaz kaçağı kontrollü köpük ile yapılıp kullanıma uygun olarak sabitlenmeli Çakmaksız olduğundan yedek çakmak bulundurunuz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Afa6a3d81e903e835007cd860de9e8fd
257dbd2a40aa244bc913eb564f3628a7
2f87ceffd148b8044cfed83940c1e773
D0edb5acb22cf872a2f68268ef00aeef
gaz girişi neresi bulamadım. Hortum için bir yer var ama ön kısmı açık. Yanda çakmak yeri var

İlk resimde üst tarafta kalın bakır borunun geldiği ocagın açma kapama düğmesinin olduğu kısım gözüküyor.Bu aparatta bir tarafı körletilmiş nikelajlı gibi gözüken uzunca bir boru var.İşte gazı oradan vereceksin.

Manyetoluymuş firmayı aradım. Evet gaz girişi orası. Diğer boşta olan nereye takılacak onun fotosunu gönderecekler

Karavan butik Ankara firmasından herşeyi temin edebilirsiniz ben öyle yaptım

Cys Marine isminde bir firmadan 440 tl ye iki taksit aldım ama banka nasıl olduysa tek çekti. Oktays beyin dediği yer 500 tl nin üstünde satıyor. Bugün kurulum şeması ararken Asyayat gibi ismi olan bir sitede peşin 388 tl ye gördüm.

Yanlış olmuş karavan butiktede aynı fiyat 440 lira civarı

Ben orda görememiştim şimdi gördüm.

Evet içinden hilal şeklinde iki kasnak ve bir demir çıktı önce ne olduğunu anlamadım çünkü yuvasına girmedi . Sonra biraz zorlayınca oturdu. Tencereyi tutacak metal el gibi birşey

Gaz emniyeti var mı ? ( ocak bi şekilde söndüğünde , otomatik gaz kapatma )

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri