Karavan Camı Nereden Temin Edebilirim?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alpa1959 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 41
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 56,049
Ynt: Karavan Camı Nereden Temin Edebilirim?

Birde burada bir site var. Tüm karavanlar için camlar mevcut. Umarım muhtaç olmayız.
http://www.campingshop.it/camping/windows-camper-and-caravans

Etiketler

hocam camı değiştirene kadar film çekerek bir süre dağılmamasını sağlayabilirsiniz

Benimde karavan camina ihtiyacim var İstanbul da imalatı nerde olabilirler

Merhaba benim T5 transportm var sürgüsüz karavan cami yaptirmak istiyorum bu konuda yardimci olurmusunuz.

Arkadaşlar merhaba; Bu sorun uzun süre beni de meşgul etti. Pleksi camlar bir zaman sonra çatlama , kırılma , renk bozulumu ve arıza çıkarma gibi dezavantajlara sahip. Ankara da bir çok kişi ve firma ile görüştüm. Pleksi camdan vazgeçip sürgülü cama geçmeye karar verdim. Araştırmalarımdan sonra bu işi Bursa dışında ekonomik olarak yapacak hiç bir yerin olmadığını gördüm. Resmini paylaşıyorum. İlk önce küçük camları yaptırdım. Harika oldu. Şimdi büyük camlara geldi sıra. Ankara ve bulabildiğim diğer illerdeki firmalar pleksi camlar için 250 TL adet gibi fiyatlar verdiler. Ama benim bulduğum bu firma çok ama çok ekonomik bir şekilde yaptı. Ayrıca camların içinde olduğu çerçeve gayet sağlam ve fabrikasyon üretim. Sürgülü camların bir özelliği de hareket halinde iken açıp püfür püfür gidebiliyosunuz.
Kasaya silikon ve vidalarla sabitleniyor. Gayet güvenli. Geldik firma ile iletişim kısmına. Firma ile önce telefon ile görüştüm. Mail adreslerine camın ölçülerini ve radius ölçüsünü verdim. Radius köşelerdeki yuvarlaklık anlamına geliyor. Bunu ölçme becerim olmadığı için camı söküp arkasına büyük bir kağıt yaslayıp kalemle içerden çizdim. Sonra o kağıdı firmaya kargoladım. Ürüne ait görsel ve ölçüleri bana yollayıp onay istediler. Sonrasında ücretini havale edip siparişim oluşturuldu. Sıkışık bir zamana denk gelmez ise 10 gün civarında teslim ediyorlar. Harika bir paketleme yapmışlar. Geldi ve çok memnun kaldım.
Firmanın adı EKPOL Bursa İlgili kişi Ali bey mail adresi willglass.ali@gmail.com
Telefon 0 539 412 63 00
Fiyat yazmadım ama arayınca düşündüğünüzün yarısı olacağına eminim.
P 20160608 190413

arkadaslar bu hafta bir basoğlu karavan aldık ama cok hor kullanmıslar doğrusunu isterseniz cokta acemiyiz bu konuda camlarını degiştirmek istiyoruz fakat bu konuda yardımı olacak bir oneri bulamadık lütfen yardım edermisiniz plexsi cam nerede bulabiliriz şimdiden tesekkürler ???

arkadaslar bu hafta bir basoğlu karavan aldık ama cok hor kullanmıslar doğrusunu isterseniz cokta acemiyiz bu konuda camlarını degiştirmek istiyoruz fakat bu konuda yardımı olacak bir oneri bulamadık lütfen yardım edermisiniz plexsi cam nerede bulabiliriz şimdiden tesekkürler ???
www.kampersan.com ölçüler web sitemizde var

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri