Karavan Camı İmalatı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan karavancı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 98
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 144,711

Etiketler

Ynt: Karavan Camı İmalatı

Cam montaja hazır haldedir.

Çerçeve özel imalattır.

Kesinlikle dış hava şartlarından etkilenmez.

Paket

Untitled 2

Cam ölçüleri konusunda kesinlikle özgür olunuz.
Aracınız hangi ölçüye müsaitse,zevkiniz sizi hangi ölçüye yönlendiriyorsa onu tercih ediniz.Ölçüler konusunda tamamen özgür hissediniz.

Untitled 11

Untitled 11

SnPerola..camlar cift cammi ..sineklik var mi bildirirseniz seviniriz.

bartek' Alıntı:
SnPerola..camlar cift cammi ..sineklik var mi bildirirseniz seviniriz.

Sn Bartek evet camlar çift camdır.Sineklik güneşlikleri yoktur.Bu konu ile ilgili çalışmalar devam ediyor ancak cm taleplerinin fazlalığı sebebiyle biraz ağır gidiyor.
İlginiz için teşekkür ederim.

Serdar Usta

0 538 457 03 60

YavuzÇ.' Alıntı:
Aynı kişi üç tane farklı nick ile'mi yazıyor, yoksa hepsi ayrı kişiler mi?
[/quote
Yavuz bey merhaba,

Zaman zaman şifre yanlış dediği için mecburen iki ayrı isimden yazıyorum."Karavancı ilew hiç giremiyorum.Karavan1953 ile bugün giremedim.
Üçüde bana ait.
Teşekkür ederim

Serdar Usta

0 538 457 03 60

perola' Alıntı:
YavuzÇ.' Alıntı:
Aynı kişi üç tane farklı nick ile'mi yazıyor, yoksa hepsi ayrı kişiler mi?
[/quote
Yavuz bey merhaba,

Zaman zaman şifre yanlış dediği için mecburen iki ayrı isimden yazıyorum."Karavancı ilew hiç giremiyorum.Karavan1953 ile bugün giremedim.
Üçüde bana ait.
Teşekkür ederim

Serdar Usta

0 538 457 03 60

konuyu yeni gördüm,baştan takip ettim, heralde 3 tane farklı nick olunca dikkatimi çekti açıkçası. Bazen üretici konuyu açıp unutuyor yada vazgeçiyor ,başka uyanıklar o konunun üzerinden kendi mallarını pazarlıyor. O konuda biraz hassasım.

Serdar bey ürünlerinizin fotolarını gördüm birde yakından görmek isterim mümkünse bunun için adres tarif istiyorum selamlar kolay gelsin..

motorcuk' Alıntı:
Serdar bey ürünlerinizin fotolarını gördüm birde yakından görmek isterim mümkünse bunun için adres tarif istiyorum selamlar kolay gelsin..
Merhaba kardeşim,

Ben Antalya Lara mevkiindeyim.Gelemk istediğiniz zaman ararsanız yolu tarif ederim
0 538 457 03 60

ellerinize sağlık serdar bey cam imalatları müthiş.Yeni ikinci el aldığım karavanın kırık camı için siparişim olacak. Ölçüleri alınca iletişime geçerim. Tabii halen üretime devam ediyorsanız.

mavrix' Alıntı:
ellerinize sağlık serdar bey cam imalatları müthiş.Yeni ikinci el aldığım karavanın kırık camı için siparişim olacak. Ölçüleri alınca iletişime geçerim. Tabii halen üretime devam ediyorsanız.

Teşekkür ederim.Elimden geldiğince geliştirmeye çalışıyorum.İstediğiniz zaman yardımcı olurum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri