Karadeniz Kıyılarında 2700 Km.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tango Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 68
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,699
Ynt: Karadeniz Kıyılarında 2700 Km.

karagozlers' Alıntı:
En kötü tarafı 2 yudum akşam keyfine bile izin yok,kesinlikle cennet ama turistler adım bile atmıyorlar sırf alkol olmadığı için.

Süreyya Bey, çok haklısınız.. Biz de o nefis alabalıkları, karavanımızda renkli bardaklara doldurduğumuz içkiler eşliğinde tüketebilmiştik..
;D ;D

Etiketler

Evet haklısınız o muhteşem güzelliği yoketmek için elimizden geleni yapıyoruz.Alınan paraların o yere harcanaksa alınması normal ama tamaman ticari amaç güdüyorlar öyleki kamp için 20tl alıyorlar ama elektrik -duş nede vc belediye görevlisine soruyorsun neye karşılık alıyorsuuz bu ücreti cevap belediyenin emri diyor.Her yer arap turist yukardaki köy evleri bile dolu.Tesisler betonlaşmaya devam .Üzülüyür insan.

Güzel bir gezi olmuş. Başka çare yoksa gerektiğinde kısa zamanda uzun yol almak gerekli olabiliyor. Biraz yorucu oluyor ama, genellikle gezinin verdiği haz bu yorgunluğu unutturuyor. Keyifli mutlu geziler diliyorum.

Araplar beton yığınlarını çok sever, onlara kalsın demiycez ama oraya gidip bir şeyleri protesto etmeye kalksak yöre halkından birde dayak yeriz gibi geliyor.

karagozlers' Alıntı:
Araplar beton yığınlarını çok sever, onlara kalsın demiycez ama oraya gidip bir şeyleri protesto etmeye kalksak yöre halkından birde dayak yeriz gibi geliyor.

Maalesef... Herkes bugünü kurtarma çabasında. Yarın neleri kaybetmiş olacağımız kimsenin umurunda değil.. :mad: :mad:
Malum, Araplar zengin kişiler.. Hesapsız para harcamayı seven, insanlar..

Bu geziden bu yana 2 yıl geçmiş.Zamana yetişilmiyor.Birşeyleri ertelemeden yaşamak lazım diyorum.

Tanju kardeşim daha öncede senin gezinde yorum yapmıştım ama bir araya gelip bir karadeniz turu yapalım demiştim.Ama yinede gitmek için hazırım Benim şu anki kış gezim 6 ayını doldurmak üzere geri dönüşüm başladı su anda Sivastayım.Eğer bu karavancılık ruhumuz devam ettiği süre içinde muakkak gideriz topluca.Gezini takip ettim her şey güzeldi.Saygılarımla

Abi hatırlıyorum ama ben sizler gibi uzun soluklu plan ve gezi yapamıyorum.İzin bile yazdırıp bekliyoruz çıkıp çıkmayacağı belli olmuyor.Son anda birşeyler çıkıyor ve planlar değişiyor.
İnşallah bir gün bir yerde tanışır ve davetini gerçekleştirmek nasip olur.Selam ve saygılar.

58ayhan' Alıntı:
Tanju kardeşim daha öncede senin gezinde yorum yapmıştım ama bir araya gelip bir karadeniz turu yapalım demiştim.Ama yinede gitmek için hazırım Benim şu anki kış gezim 6 ayını doldurmak üzere geri dönüşüm başladı su anda Sivastayım.Eğer bu karavancılık ruhumuz devam ettiği süre içinde muakkak gideriz topluca.Gezini takip ettim her şey güzeldi.Saygılarımla

Hazır Sivas'tayken Giresun üzerinden Karadeniz'e geçiverin. Kış gezisi yaz gezisine dönsün. Geçerken el mahkum, bize de uğrarsınız artık. ;)

TA2RX' Alıntı:
Hazır Sivas'tayken Giresun üzerinden Karadeniz'e geçiverin. Kış gezisi yaz gezisine dönsün. Geçerken el mahkum, bize de uğrarsınız artık. ;)
Bekir kardeşim inşallah oda olur ama artık yol limitim doldu.Birazda dönüp para kazanmak lazım saten Giresuna gidecem benim bacanağım da giresunlu alacuraya yakın bir yer bir kaç kes gittim oraya.İnşallah bir yerlerde görüşmek üzere Saygılarımla

58ayhan' Alıntı:
Bekir kardeşim inşallah oda olur ama artık yol limitim doldu.Birazda dönüp para kazanmak lazım saten Giresuna gidecem benim bacanağım da giresunlu alacuraya yakın bir yer bir kaç kes gittim oraya.İnşallah bir yerlerde görüşmek üzere Saygılarımla

Hayat dayattığında akar sular durur. Bir dahaki sefere inşallah.

El,lerine sağlık teşekkürler

Tanju bey o atlar bide beyazları varya onlarla bir gün bir yerlerde karşılaşmak dileği ile hele hele o yılkıları onları uzakda olsa seyretmek işte benim özgürlüğüm

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR