Karadeniz Kıyılarında 2700 Km.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tango Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 68
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,749
Ynt: Karadeniz Kıyılarında 2700 Km.

tanju kardeşim güzel bir gezi olmuş vallahi iştahımı kabartın seneye bulsakta 20 30 karavan hep birlikte bir sürüven yaşasak...resimlerin ve gezin güzel geçmiş kazasız belasız..fotaf makinası hariç tabiki..ama güzel bir paylasımdı sağol..erdeğede bekleriz saygılar

IMGP2883

Etiketler

Ayhan abi dileklerin için teşekkürler.İnşallah olur neden olmasın toplu bir gezi ard arda sıralanmış onlarca karavan mıuhteşem olurdu.

Sayın Tanju bey geziniz bence çok mükemmel olmuş .Paylaşımınızda bizi sevindirdi.Her seferinde tecrübe artıyor.Daha nice güzel geziler ve afiyetler diliyorum.SEVGİ ve SAYGILAR.

Metin abi teşekkürler.Evet haklısınız bir çok tecrübe edindim bir dahaki geziye özellikle araç içinde bazı değişiklikler yapmak zoeunlu oldu.

sevgili tanju bey

karadenizin güzelliklerini de tanıma fırsatını verdiğiniz güzel geziniz ve anlatımınız için teşekkurler

ne kadar yorucuda olsa güzel gectiği belli

teşekkurler

Gezdiğiniz yerlerin amasra-abana arası hariç otomobil ile 2 sefer kat ettim. Tabiiki otel veya misafirhanelerde kalarak ama tabiiki karavan ile katetmek yorumlarınızla benim için çok farklı duygu yarattı. Potansiyel bir karavancı olarak gezinizi paylaştığınız için teşekkürler.

Süreyya bey gerçekten güzel yerler anlatmak yetmiyor hele hele 7-8 gün gezmekle hiç olmuyor.

58ayhan' Alıntı:
tanju kardeşim güzel bir gezi olmuş vallahi iştahımı kabartın seneye bulsakta 20 30 karavan hep birlikte bir sürüven yaşasak...resimlerin ve gezin güzel geçmiş kazasız belasız..fotaf makinası hariç tabiki..ama güzel bir paylasımdı sağol..erdeğede bekleriz saygılar
Ayhan bey bu kış sezonunda karavanımı alayım ben 20 30 kişi arasında varım.

Topiği yeni farkettim ve şimdi okudum. Bu güzel gezinin anılarını ve fotoğraflarını bizlerle payşlaştığınız için teşekkürler.

Tanju Bey,

Biz de topiği yeni farkedenlerdeniz. Uzun bir rotayı, kısa zamana sığdırmak gerçekten çok zor.. Bazı yerleri 'acaba rüyamda mı gördüm?' düşüncesine kapılıyor, insan..

Haziran-temmuz aylarında Kocaali(Sakarya)- Samsun arasını biz de geçtik. Yer yer yol çalışmaları var.. Fakat sizin kadar rahatsız olmadık. Üstelik yol çok keyifliydi..

Paylaşım için çok teşekkürler..
Yeni gezilere...

Ülker&Yavuz

Sayın egeli Amasra -Sinop arası sahil yolu için rahatsız oldum demişdim o tarihte dar yollarda yol yapım ve malzeme taşıyan araçların çıkradığı toz rahatsız edici idi sizin bahsettiğiniz yol doğru diyorsunuz güzel.
İlk gezi için uzun bir yol seçtik ama hedef UZUN GÖL dü .benim için.
Temennileriniz için teşekkür eder sizede bol gezili günler dilerim.

Tanju Bey,

Uzungöl gerçekten cennetten bir köşe.. Kelimelerle anlatılamayacak bu güzelliği yoketme çabasındayız, ne yazık ki..
Son aldığımız duyumlara göre, gölün çevresinin beton duvarla çevrilmesinin yanı sıra, giriş de kapatılmış ve ücret uygulamasına başlanmış.
En doğal, en güzel zamanlarını yaşadığımız için şanslı sayıyoruz, kendimizi..
(Karavanlı Gezilerimizden..) http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=44704.0#lastPost

Her gezinizin bir öncekinden daha keyifli geçmesi dileğiyle....
Ülker&Yavuz

egeli' Alıntı:
Uzungöl gerçekten cennetten bir köşe.. Kelimelerle anlatılamayacak bu güzelliği yoketme çabasındayız, ne yazık ki..
Son aldığımız duyumlara göre, gölün çevresinin beton duvarla çevrilmesinin yanı sıra, giriş de kapatılmış ve ücret uygulamasına başlanmış.
En doğal, en güzel zamanlarını yaşadığımız için şanslı sayıyoruz, kendimizi..
Her gezinizin bir öncekinden daha keyifli geçmesi dileğiyle....
Ülker&Yavuz
En kötü tarafı 2 yudum akşam keyfine bile izin yok,kesinlikle cennet ama turistler adım bile atmıyorlar sırf alkol olmadığı için.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,088
Kaydolan Son Üyemiz
TunaKarakaya

SON KONULAR

Geri