Karadeniz Gezisi (1-15 Ağustos 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Arif Hüküm Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 138
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 52,679

Etiketler

Ynt: Karadeniz Gezisi (1-15 Ağustos 2009)

Benim hep istediğim ama gerçekleştiremediğim bir geziyi siz yapmışsınız.Öncelikle sizi kutlamak isterim.Ayrıca bir Şavşatlı olarak oralardaki baraj rezaletini de belirtmek isterim.Artık çoruh nehri 9 yerinden dizginleniyor.Bunun sonucunda umarım iklim çok hızlı şekilde değişip ısınmaz.Tekrar tebrik ediyorum.

Arif Bey
Tamamlamış olduğunuz gezi için sizi tebrik ediyorum. Türkiyede görülmesi gereken bir bölgemiz olan Karadeniz i gezmek farklı bir haz veriyor insana.
14 Temmuz da ailem ile sarp sınır kapısına kadar gitme fırsatı bulup, gidecek arkadaşlara ön bilgi olarak yardımcı olmak maksadı ile Gezenbilir de paylaştım. Sizin anlatımınız ve fotoğraflarınızda bu bakımdan kaynak oluşturmakta. Paylaşım için teşekkürler.
Harita üzerinde gezi rotanızı da bekliyoruz.

kenanyama' Alıntı:
Arif Bey
Tamamlamış olduğunuz gezi için sizi tebrik ediyorum. Türkiyede görülmesi gereken bir bölgemiz olan Karadeniz i gezmek farklı bir haz veriyor insana.
14 Temmuz da ailem ile sarp sınır kapısına kadar gitme fırsatı bulup, gidecek arkadaşlara ön bilgi olarak yardımcı olmak maksadı ile Gezenbilir de paylaştım. Sizin anlatımınız ve fotoğraflarınızda bu bakımdan kaynak oluşturmakta. Paylaşım için teşekkürler.
kenan bey merhaba bende böyle bir gezi düşünüyorum.arif beyingezisini izledim gerçektem tam yapmak istediğim bir gezi.
sizin gezi notlarını ve fotoğraflarını hangi başlık altında bulabilirim.yardımcı olursanız sevinirim.

Arif Hüküm' Alıntı:
Martı kamping 15 günlük gezimizde temiz diyebileceğimiz nerdeyse tek tesis.Sahibine ve çalışanlarına teşekkürler.
[attachment=3]
ayhan bey sizden farklı birkonu için bilgi istiyorum.
bende yeni bir çadır almak istiyorum.ön bir araştırma yaptım ve husky de karar kıldım.
husky çadırınız hangi model ve memnunmusunuz,tavsiye edermisiniz.

Sinan Bey,
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=36639.0 kısa yolundan ulaşabilirsiniz.

Arif abi bana yaptığın geziden küçük küçük detaylar anlattığında bile ağzımın suyu akmıştı, fotoğrafları ve belgesel tadındaki anlatımını görünce nefesimi tutarak ve bitmemesini dileyerek takip ettim. Mimari yapılar, yöre insanlarının hayatlarından detaylar, kamp alanları vs. gerçekten çok tatmin edici. NOT: Seneye 3. çadırın sığabileceği kamp alanlarına gitmen ümidiyle.

özgürnehir' Alıntı:
Benim hep istediğim ama gerçekleştiremediğim bir geziyi siz yapmışsınız.Öncelikle sizi kutlamak isterim.Ayrıca bir Şavşatlı olarak oralardaki baraj rezaletini de belirtmek isterim.Artık çoruh nehri 9 yerinden dizginleniyor.Bunun sonucunda umarım iklim çok hızlı şekilde değişip ısınmaz.Tekrar tebrik ediyorum.
Çoruh ta yapılan bu inşaatların sonuçları muhtemelen çok vahim.Bundan daha vahimi kimsenin ses çıkarmaması.
Umarım yanılıyoruzdur.
Selamalar

kenanyama' Alıntı:
Arif Bey
Kenan bey,
Gezi rotamızın çok özel değil,harita üzerinden takip edilebilir.
Eğer detay soran olursa bildiklerimi severek paylaşırım.
Selamlar

paraglinesinan' Alıntı:
ayhan bey sizden farklı birkonu için bilgi istiyorum.
bende yeni bir çadır almak istiyorum.ön bir araştırma yaptım ve husky de karar kıldım.
husky çadırınız hangi model ve memnunmusunuz,tavsiye edermisiniz.
ayhan bey demişiniz ama herhalde bana sordunuz.
Şu an kullandığım çadır 5 mevsimlik,çift kapılı üç kişilik HUSKY FIGHTER .Fiat kalite oranıda gayet iyi.Ben çok memnunum.
Selamlar

gokhanhat' Alıntı:
Arif abi bana yaptığın geziden küçük küçük detaylar anlattığında bile ağzımın suyu akmıştı, fotoğrafları ve belgesel tadındaki anlatımını görünce nefesimi tutarak ve bitmemesini dileyerek takip ettim. Mimari yapılar, yöre insanlarının hayatlarından detaylar, kamp alanları vs. gerçekten çok tatmin edici. NOT: Seneye 3. çadırın sığabileceği kamp alanlarına gitmen ümidiyle.
Bana soranlar hep cevabım "Peşime takılabirisinizdir" ::smiley:

cok guzel bır gezı olmus.resımlerde harıka,ellerınıze saglık. :smiley:
eger bır terslık olmazsa bayramda bızde karedenız turuna cıkacagız,bızlerı ımrendırdınız ;)
paylasım ıcın tesekkurler...
bu arada yolculuk sırasındakı bıjon gevseme olayı benımde basıma geldı fakat neden oldugunu bulamadım ??

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.