Karadeniz Gezimiz (15 Mayıs-2 Haziran 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mseref Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 55
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 45,665
Ynt: Karadeniz Gezimiz (15 Mayıs-2 Haziran 2009)

Size iyi geziler ve tatiller dilerim. Ben 15 Mayıs'ta yola çıkmıştım hiç, yağmur ve soğuk görmeden 18 günlük çok güzel bir tatil yapmıştım.İnşallah sizinde tatiliniz çok güzel geçer ve buradan gezi notlarınızı resimleri ile birlikte izleme şansını bizlere verirsiniz.
Herşey gönlünüzce dilediğiniz gibi olsun...

Şeref

Etiketler

Görüyorumki, gezi yazımın ve resimlerimin birçoğu silinmiş.
Beni üzen bu durum sanırımki bir teknik hatadan kaynaklanmaktadır.
Öyle olmasını umuyor,düzeltilerek verilmiş olan bir emeğe sahip çıkılacağını ümit ediyorum..

Şeref

Evet malesef 6 gün geçmesine rağmen emeğimize sahip çıkılmadı.
Karavan yönetimi bazı konuları atlıyor yada umursamıyor gibi geliyor bana.
Sadece yeni katılan üyelere hoşgeldiniz demekle yönetim oluyorsa ???

tabiki kısada olsa bu geziniz anılarla dolu olması tabıkı çok güzel..bende aracımla yanı bınek aracla dolaştım karadenizi ama karavanla deyil..karavnla gezi tam anlamıyla bır macara gıbı oluyor..eğer bu senede karavan gurubu bır kardeniz gezisi düzenlerse bende varım dıyorum..rseımlerınız çok hoştu kutluyorum saygılar

Karavanla gezilerimiz 046

Sayın 58Ayhan, bende bu yılki Karadeniz gezimi binek arabam ile yaptım. Karavanımı geziden geldikten sonra aldım. Ve uzun bir aradan sonra tekrar karavan ile bu yıldan başlayarak yollara koyulacağım. Benim Karadeniz gezim 18 günlük bir gezi olup Batı ve Doğu Karadenizi kapsamaktaydı. Burada resimleri ile anlatım yapmıştım fakat yukarıda belirttiğim gibi bir nedenle silinmiş ve büyük bir bölümü yok olmuş. Hala, bir karavan yönetiminden fark eden olmadı ve düzeltilmedi. Beklemekteyim inşallah birgün düzeltilir. Ve sizlerde gezimin diğer aşamalarını görebilirsiniz. İlginize teşekkür eder,Saygılar sunarım..

Şeref

şeref bey kaarvanınız hayırlı olsun tabıkı...inş allah karavan gezilerimizde sizide aramızda goreceğiz deemktır..herhelde resımlerın vede yorumlarınızın yayınlanmasında bır problem çıkmıştır.bunuda sayın yönetıcı arkaadşlarımız duzeltırler sanırım bılgılerınızı ve yorumlarınızı beklıyoruz saygılar

Şeref bey resimleriniz silinmiş değil burada bir veri tabanı hatası görünüyor. Bu tür konularla ilgili gerekli açıklamayı ilgili bölümde yapmıştım. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=47205.0
Hepimiz insanız ve ben de bu görevi profesyonel olarak değil, gönüllülük esasınca yapıyorum. Bölümümüzün mesaj trafiği hızlandı. İnanın bu uğraşıya çok ciddi zaman harcıyorum ve her başlığı, her son gönderilen mesajı kontrol etmeye kalksam başından hiç kalkmamam gerekir.
Beklemek yerine bana özel mesaj gönderseniz anında müdahale edebilirdim. O da olmadı, moderatöre bildir butonunu kullansaydınız ben olmasam bile forum moderatörü arkadaşlar hemen ilgilenirdi.
Eleştirilerimizde lütfen biraz insaflı ve yapıcı olalım.
Yine de farketmemek benim hatamdır. Özür dilerim. Konuyu teknik bölüme taşıyorum. Sorununuz en kısa zamanda düzelecektir. Fotoğrafları ben de çok merak ediyorum.

Moderasyoınun sergilediği duruş çok güzel.
Bravo arkadaşlar.
evet teknik sorunlar olabilir.
önemli olan yaklaşım.

mseref' Alıntı:
Sayın 58Ayhan, bende bu yılki Karadeniz gezimi binek arabam ile yaptım. Karavanımı geziden geldikten sonra aldım. Ve uzun bir aradan sonra tekrar karavan ile bu yıldan başlayarak yollara koyulacağım. Benim Karadeniz gezim 18 günlük bir gezi olup Batı ve Doğu Karadenizi kapsamaktaydı. Burada resimleri ile anlatım yapmıştım fakat yukarıda belirttiğim gibi bir nedenle silinmiş ve büyük bir bölümü yok olmuş. Hala, bir karavan yönetiminden fark eden olmadı ve düzeltilmedi. Beklemekteyim inşallah birgün düzeltilir. Ve sizlerde gezimin diğer aşamalarını görebilirsiniz. İlginize teşekkür eder,Saygılar sunarım..

Şeref

Şeref bey evet veritabanıyla ilgili bir hata olmuş ve geç farkettik, özür diliyoruz, bu gibi durumlarda mesajların sağında "moderatöre bildir" seçeneğini kullanırsanız daha çabuk durumdan haberdar oluruz.

Konuyu teknik Admin arkadaşımıza iletiyorum çünkü bizim çözebileceğimiz sınırın dışında.

Selamlar

Sayın Cem bey,(orsaalabanda) ve Sayın Yavuz bey (discovery-v8) göstermiş olduğunuz yakın ilki ve alakaya teşekkür derim.

Sayın Cem bey,bu forum'da duruşunu sevdiğim,yazılarını zevkle okuduğum,iyi anlatımlar içinde olan ve güven veren kişiler olarak benimsediğim birkaç kişiden birisiniz. Burada moderatör'e bildirmemekte gerçekten benim sucum,bu konuda özür dilerim.
Sizin bir yazınızda aktarmış olduğunuz bir cümle vardı "bazen akşam yazdıklarıma sabahleyin pişman oluyorum diye" işte bende aynen öyle oldum ve silmek için çok uğraşmama rağmen başaramadım. Eleştirilerimi ise inanın birilerini rencide etmek yada bir tartışma çıkartmak için yapmıyorum.Bazen yazdıklarım yalnış yorumlanabiliyor fakat hiçbiri bir maksat içermemektedir.Anlayışla karşılayacağınızı umit eder saygılar sunarım.

Şeref

Sorun değil. İyi niyetinizden şüphem yok. Arada olur böyle şeyler. Biz bir aileyiz. Önemli olan çok fazla kırıp dökmemek ;)

Şeref bey, fotoğraflar kurtarılmış gibi sanki.. Birinci sayfadaki fotoğrafların bazılarını daha önce görmemiştim. Ama sayfanın altında yine veri tabanı hatası uyarısı var. Fotoğrafların tamamı kurtarıldı mı? Başka fotoğraflar da var mıydı?

Evet Cem bey,Başka fotolarda vardı.Düzeltiliyor. Saygılarımla..

Şeref

paylaşım için çok teşekkürler, anca vakit bulup bakabildim, çok güzel gezi olmuş

Sayın Levent bey, teşekkür ederim.

Gezimin biraz daha fazla resimleri vardı değişik lerlerden ,veri tabanı hatasından dolayı kayboldu.Sayın Cem bey'in ilgisi ile bir kısmı geri geldi, diğerleride gelecek. Sizlerede eğer Karadeniz'i görmediyseniz tavsiyemdir.İhmal etmeyin.Ben tekrarını düşünüyorum.Saygılarımla..

Şeref

Fotoğrafların geri gelmesi ile ilgili ne yazık ki fazla bir şeyler yapabildiğim söylenemez. Yetki ve bilgimin olmadığı teknik bir sorun bu. Yapabildiğim yalnızca teknik admine iletmek. Sorunun tamamen düzelmemesi nedeniyle sorunu tekrar teknik bölüme iletiyorum. Bunun dışında benim de beklemekten başka bir şey gelmiyor elimden. Sorununuz mümkün olan en kısa zamanda düzelecektir. Saygılarımla...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.