Karadeniz Gezimiz (15 Mayıs-2 Haziran 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mseref Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 55
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 45,672
Ynt: Karadeniz Gezimiz (15 Mayıs-2 Haziran 2009)

Evet Cavid bey 18 gün gerçekten az fakat bu sene için öyle olması gerekiyordu tam tamına 4.240 km.18 güne sığdı fakat genede çok güzel gezdik inşallah bu sene bol bol gezmeye vaktimiz olur.Sağlıcakla kalın.

Etiketler

Şeref Bey,biz daha karavanın su deposunu doldurmadan siz geziyi tamamlayıp gelmişsiniz.Hızlı ama güzel bir gezi olmuş.Daha nice güzel geziler dileğiyle...

sn seref bey .
sayrnızde harıka bır karadesnız foto albumu ıslemıs olduk . cok begendım .hemen ınsanın yollara dusup gıdıveresı gelıyor. tesekkur ederım.
saglık mutluk dıleklerımle selamlarımı gonderırım. mehmet.

Şeref bey gezi notlarınız ve fotoğraflarınız için teşekkür ederim. Benim önerimi dikkate almanız beni ayrıca sevindirdi, bu sayede aramıza paylaşmayı seven yeni bir gezgin dost katılmış oldu. Karavanınızla yapacağınız her türlü etkinliği bizimle paylaşabilirsiniz. İlgi ve merakla bekleyeceğiz...

Şeref bey çok güzel biz yazı dizisi olmuş emeğinize sağlık,bu yazıları gördükce yazı 4 gözle bekliyoruz heyecanımız artıyor benim sizden ricam 2 tane karadeniz gezimiz başlığı var siz başlığın yanına isminizi eklerseniz karışma olmaz paylaşım için tekrar teşekkürler.

Haşmet,Sami,Mehmet ve Yusuf bey hepinize çok çok teşekkür ediyorum. Bu orumda sizlerle birliktelik çok güzel tabiiki bundan sonra yapabildiğim diğer gezilerimide sizlerle paylaşacağım...

Çok güzel ve tadında bir gezi olmuş, resimlerle çok güzel aktarmışsınız bize keyifli gezinizi.. ben de kendimce nostalji yaptım resimlere bakarken, geçen sene oralardaydım, harika ve görülesi yerler Karedeniz ... yeşile boyanıyor gözleri insanın... görüşmek üzere..

mşeref bey seyehatiniz çok güzel ve paylaşımınız da bir okadar güzel .18 güne sığdırdığınız bu karadeniz geziniz sizi mutlu etmiş bizde izlemiş olduk.Nice mutlu ve eğlenceli geziler diliyorum.Sevgi ve saygılar.

Çok teşekkür ediyorum Asiye(nehir) hn. gezimiz gerçekten çok güzel geçti.İnşallah karadeniz'i görmeyen arkadaşlarada nasip olur.Saygılar...

Sn. Metin0035 teşekkür eder,bundan sonra yapacağım gezileride burada paylaşacağımdan emin olabilirsiniz.Böyle dostlarla forumda olmak çok güzel herşey gönlünüzce olsun...

selam paylaşımlarınız çok güzel olmuş azminize ve gezi tutkunuza hayran kaldım tebrik ederim

Sn. mseref,

Çok güzel bir gezi yapmışsınız.. Yalnız Karadeniz öyle 18-20 güne sığdırılamaz... O güzelliklere bakmakla doyamazsınız.. Biz üç yaz dolu dolu gezdik; hala görmediğimiz yerler var.. İlk fırsatta tekrar gitmeyi planlıyoruz..
Fotoğraflarınız bize o günlerimizi anımsattı. Paylaştığınız için teşekkürler...

Esen kalın..

Ülker&Yavuz

Sayın Erkan-Levent,
Yeni almış olduğunuz o güzel karavanınızla, sizede güzel bir karadeniz gezisi yapmak nasip olur.Saygılarımla..

Şeref

şeref abi karavanımı begendiginize cok teşekkür ederim karadenizi motorsiklet ve arabamla defalarca gezdim inşallah karavanla ilkbaharda yola cıkıcam hoşca kalın

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

SON KONULAR

Geri