Karadeniz Gezimiz (15 Mayıs-2 Haziran 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mseref Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 55
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 45,673

mseref

Kamp III
Yer
İzmir
Merhaba dostlar;
Forumda gezi notlarınızı okuyarak gitmediğimiz yerlere gitmiş görmediklerimizi görmüş gibi oluyoruz arada birde sorular sorup cevaplarını alıncada keyifler daha başka oluyor.Haşmet bey'in doğu karadeniz gezisini zevkle okudum bu sene oralara bende gittim dediğimde paylaşmamı istesi ben buna istinaden yaptığımız karadeniz gezisinden birazda olsa bahsetmek ve bazı fotoları yüklemek istedim.Önce şunu belirteyim biz bu geziyi ufak arabamız ile yaptık karavanımı 1 ay önce daha yeni aldım seneye kısmetse karavanım ile tekrarlıyacağım.
Evet karadeniz gezimiz 15 Mayıs 2009 da İzmir Mordoğan'dan sabah erken saatte başladı ve susurlukta ayram molasından sonra yalovaya 2 saat yalova gezisinden sonra Adapazarı üzerinden Karasuya çıktık[attachment=1]daha sonra Akçakoca[attachment=2][attachment=3][attachment=4]tarihi yerler gezildikten sonra ertesi gün Bartın'a hareket ettik[attachment=5]Bartın'dada konaklayıp gezilecek yerlerin ardından Amasraya vardık burası gerçekten bir harika insanı büyülüyor

Karasu

Akakoca

Akakoca sahil

Akakoca liman

Bartn

Etiketler
Ynt: Karadeniz Gezimiz (15 Mayıs-2 Haziran 2009)

[attachment=1][attachment=2]2 gün sonra hareket ve kurucaşile,cide,inebolu yani sahil şeridini tarayarak vede konaklayarak Sinop'a geldik[attachment=3][attachment=4][attachment=5]

Amasra

P1010175

Sinop

Sinop cezaevinden Yakup ile hatra

[attachment=1]buradaki geziler ve konaklamalar sonunda yine yola devam ve çok hoşuma giden Yakakent e geldik gerçekten çok güzel bir yer[attachment=2]tabi buradanda Samsun, Çarşamba,Ordu,Trabzon derken sarp sınır kapısına kadar gittik.Tabii bu arada sümela,uzungöl,yaylalar gezildi geri dönüşü Samsun,Kastamonu,Safranbolu,Abant,Beypazarı,Eskişehir,Kütahya,Uşak üzerinden yaptık.Bunları uzun uzun anlatmaya kalkarsam günler süser sayfalar dolar sizlerde sıkılmaya başlarsınız onun için resimlerle anlatmaya çalışacağım.[attachment=3][attachment=4][attachment=5]

Sinop cezaevi

Yakakent

Fatsa

Fatsa ar

Samsun

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

Samsun sahil

Gideros

Ordu

Ordu sahil

Ordu Boztepe

Smela

Smela Manastr

Manastr ini yolu

Manastrn uzaktan resmi

Manastr cafe

Smela Manastr

Uzungl

Uzungl 2

Uzungl sis basm hali

Uzungl sis k

P1010172

P1010695

Perembe

Perembe manzara

Aramba

Aramba deresi

Beypazar

Beypazar ars

Beypazar ars 2

Nallhan

Eskiehir

Eskiehir 2

[attachment=1][attachment=2][attachment=3] sizlere bu resimlerle gezimizi fazla uzatmadan kısa bir şekilde anlatmaya çalıştım zira 1900 adet resim çekmişiz hepsini aktarmak mümkün değil bu gezimiz 18 gün sürdü inşallah seneye karavanım ile çok daha uzun bir zaman içinde ve çok daha kapsamlı gezmek kısmet olur.Tüm dostlara selamlar,saygılar,

Ktahya

Ktayha ar

Turgutlu Karpuz atlatan ay bahesi

Sayın mseref elinize sağlık güzel bir gezi olmuş.Rota seçiminiz mükemmel inşallah bizde önümüzdeki yaz bu tür bir gezi planlıyoruz.Size yeni karavanınızla nice geziler diliyorum..

Çok teşekkür ediyorum Deniz bey inşallah sizde planınızı gerçekleştirisiniz ve sizinde gezi notlarınızı buradan izleme imkanı buluruz.saygılar.

Burada olmayan fakat konması gereken birkaç resim daha var onlarıda sizlerle paylaşmak istedim.Biraz karışık oldu artık kusuruma bakmayın,sağlıcakla kalın...[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

Abant

Abant 2

Abant 3

Safranbolu

Safranbolu pazar

Nebolu sahil

Yakamoz Tatil ky

Sarp kaps hatras

Sarp kaps

İlginize teşekkür ederim,inşallah diyelim şimdilik sizin bu güzel gezi resimleriniz ile kendimizi avutuyoruz.Saygılarımla

Şeref Bey, çok hızlı olduğunuzu söylemeliyim.. Binlerce km.yi bir çırpıda anlatıvermişsiniz.

Böyle bir gezi için 18 gün az gelmiş olmalı ki önümüzdeki yıl yine düşünüyorsunuz. Gerçekten 18 gün bence de az; 45 gün en az olmalı. Paylaşımınız için teşekkürler..

Cavid Sezen

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,437
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri