Karadan Avustralya

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Shakti Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 28
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,856

Etiketler
Ynt: Karadan Avustralya

Daha var ancak 5 taneyle sinirli oldugumuz icin koymadim. Kashmir de trek yapmak icin olaganustu yerlerden biri ancak savas nedeniyle ortam bozuldu. Benares (Varanasi), Hindistan Ganges (Ganj) nehri kenarindaki onlarca krematorumuyla unlu. Hindu inanisina gore olu hic bekletilmez v yuzlerce yasli insan, yakim bedava oldugu icin, burada olumu bekler.

Hocam 5 tane sınırı yok...İstediğiniz kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz...Ben size fotoğraf olayını izah ederken, mümkünse her mesaja 5 resim ekleyelim ve 5'den sonrakileri konunun devamına yeni mesajlarla ekliyelim demiştim...Bir mesaja eklediğimiz fotoğrafların sayısı beşi geçince sayfa geç açılıyor demiştim...Ama bu kurala uyacağım diyede konularınızı bölmeyin...Bizde bölünmemesi gereken mesajlarda beş sınırını geçiyoruz bazen...Bu nedenle mümkünse dedim...Sizde diğer fotoğraflarınızı yeni mesajlara ekliyebilirsiniz...Görüşmek üzere...

Khajuraho2

Khajuraho

KoSamui

Khajuraho, Hindistan'in orta guneyinde bir yer. Yerde 20 m yukseklikte tapinaklar var v bu tapinaklar uzerinde, 45-50 cm boyunda
katman katman seksuel iliski pozisyon heykelleri sariyor cevresini.

Khajuraho, Hindistan'in ortasinda, deniz yok. Bagislayin yanlis konumlanan foto icin.
Sahil fotosu, Cin Denizi, Kho Samui adasinda plajlardan birini gosteriyor.
Saniyorum gunumuzde Turkiye'den oraya giden gezi acentalari da var. Tam 1 'sessizligin sesi' ydi orasi.

SELCUK BEY MERHABA,KARADAN AVUSTRALYA'YA NASIL GITTINIZ, TURLAMI, BENDE GITMEYI DÜŞÜNÜYORUM. FOTORAFLAR ÇOK GÜZEL,GÖRUNEN KABILE ABORJINLERMI BİZE BU GÖRUNTULERI PAYLAŞTIĞINIZ İÇİN,TEŞŞEKUR EDERİM.

Shakti' Alıntı:
Saka diil yaptim ancak oldukca gecmiste kaldi.
SultanAhmet'den otobusle Tahran, oradan Zahedan, Taftan, Quetta, Lahore, Islamabad, Amritsar, Yeni Delhi, Lucknow, Benares, Kathmandu, Pokhara (AnnaPurna trek)
Yeni Delhi, Agra, Khajurajo, Allahabad, Calcutta, (ucakla) Bangkok, Chieng Mai, Pattaya, Kho Samui adasi, Kuala Lumpur, Singapur, (ucakla) Melbourne, Sydney..
Avustralya'da 23 yil.. Simdi Istanbul'da, "N b@k yiyorum buralarda?" mantrasi hergun..
Sorulariniz varsa..
çok enteresan bir gezi turla gittiniz sanırım yoksa ben duymadım sultanahmetten tahrana ordan Pokharaya giden otobüs :smiley: :smiley: ama çok keyifli geçmiştir heralde.bu gezi sonundamı avusturalyada kaldınız yoksa geri dönüpmü gittiniz abi.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri