Karaca Dağ Evleri ; Servetiye Köyü - Yuvacık / İZMİT

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan eksperoto Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 25
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,251

eksperoto

yinede yaşamak herşeye rağmen
Yer
istanbul
Web
www.eksperoto.com
bütün ailedeki dostlarımıza iyi günler dileyerek başlıyalım.
izmit yuvacıkta ki çiftliğimizde 1999 senesinder beridir her hafta sonu gideriz ,
doğayı çok sevdiğimiz için tabiki dostlarımızda bize eşlik ettiğinden,arazimizde geniş olduğu için
5 adet bungolov yaptırdık ve arkadaşlarımızın haricindede insanlar gelmeye başladı,
hal böyle olunca küçük çaplı alternetif turuzimin içinde bulduk kendimizi,
gülten ve yılmaz arkadaşlarımız artık oraya yerleştiler gibi didem hanımın güzel yemek leriyle beraber
güzel bir hafta sonu geçirmek isteyen arkadaşlarımızı ve dostlarımızıda ağırlamaktan mutluluk duyacağız
çiftliğimizin web adresi: www.karacadagevleri.com gülten hn rezervasyon işlerine bakıyor
tel: 532 3374036

Etiketler
Ynt: Karaca Dağ Evleri ; Servetiye Köyü - Yuvacık / İZMİT

Hayılrı olsun Çok güzel çalışma olmuş... site linkini inceledim ortam çok güzel istanbula yakın olması + avantaj...Paylaşım için teşekkürler..

Bende yuvacık lıyım ama karlı fotolardan neresi olduğunu çıkartamadım
Yaşadığım yerin tanıtımında katkıda bulunduğunuz için ayrıca teşekkürler
İşletmeniz hayırlı olsun...

yuvacıkta karaaslan alabalık çiftliğinden yukarı çıkınca ogzala çiftliğinin karşısındaki yer
veysel abinin yerinin yolu üstünde

yunus bager' Alıntı:
Bende yuvacık lıyım ama karlı fotolardan neresi olduğunu çıkartamadım
Yaşadığım yerin tanıtımında katkıda bulunduğunuz için ayrıca teşekkürler
İşletmeniz hayırlı olsun...

Buradan da teşekkür etmek istedim Serkan, bir hafta sonu orada olacağım mutlaka :smiley:

eksperoto' Alıntı:
sağ olasın zerrin abla bir hafta sonu ayarla misafir edelim seni

Arkadaşımız Serkan'ın Dağ evlerinin oluşumunda çok emeği geçmiş sevdiğimiz yüreği temiz bir dostumuzdur.Kendisi bizden belkide daha çok bizi anlatıyor.Çok teşekkurler .

Dağevleri Gülten Karaca

utandırıyorsun beni gülten hepimizin emeği var orada

gultent' Alıntı:
Arkadaşımız Serkan'ın Dağ evlerinin oluşumunda çok emeği geçmiş sevdiğimiz yüreği temiz bir dostumuzdur.Kendisi bizden belkide daha çok bizi anlatıyor.Çok teşekkurler .

Dağevleri Gülten Karaca

paylaşım için teşekkür ederim , oda fiyatları hakkında bilgi verebilirmisiniz ?

ben de yuvacıklıyım ama bilmiyordum burada öğrendim :(((

mürselim sende bilmiyorsan yuvacığın dağlarını ayıp olur

dağları çok iyi biliyorum ogzala çiftliğini de biliyorum fakat böyle bir işletmenin orada olduğunu buradan öğrendim...ama sanırım yeni açılmış zatenn...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.