Kar Hediği Yapmak İstiyorum Lütfen Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan salih46 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,616

salih46

Ana Kamp
Yer
K.maraş
öncelikler herkese merhaba, yeni yağmış karın üstünde tırmanış yapmak çok zor eminim tecrübesi olan vardır. ve karda bata çıka giderek çok efor sarfediyoruz, terliyoruz, yoruluyoruz eğim 50'-60' olduğu zaman pilimiz bitiyor. lafı daha fazla uzatmadan :smiley:... kar hediğini nasıl yaparz? bilgisi olanlar yada yapmayı bilenler varsa yardımlarıı bekliyorum şimdiden teşekkürler. bide internete biraz baktım 250-300 fiyat diyorlar fiyatlar aşırı uçuk.

Etiketler

Ynt: Kar Hediği Yapmak İstiyorum Lütfen Yardım

izmitte tchibonun köşebaşı mağazası var oradan almıştım.15 günde 1 konsept değiştiiriyor.Deneme için kısa bir süre kullandım ama henüz saatlerce kullanma imkanım olmadı

Evet bende Ankara'da Tchibo da görmüştüm ama çok ağır geldiği için almadım.

Baktım gerçekten çok ağır geldi bana, ben badmington raketlerinden hedik yapılabilirmi acaba diye düşünüyorum :smiley: Hem çok hafifler, belki bir kaç kullanımlık olabilir, sen ne dersin Umut ???

Zerrincim ben denizciyim :smiley:

Hem pratik zekam pek çalışmaz karada...

Ama bizim eski can yeleklerinin içinde uzun geniş mantarlar wardı.Hafiftir onlar belki onlarla birşeyler yapılabilir.

Hedik için yüzeyin geniş olması gerekiyor, söylediğin mantarda yüzey genişliği nedir?

Adnan beycim,
Bu iyi fikir. Bizim fabrikada zaman zaman kırık kasalar çıkıyor. Onlardan bir deneme yapabilirim. Bilgi vereceğim

Zerrin,

Bu hedik yapımıyla uğraşacak vakit yok. En iyisi satın almak. İki marka model tespit ettim. Acaba hangisini seçmeli? Ağırlıklar çifti 1800 - 2000 gr.
Bu Salewa

Salewa Excursion

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR