Kan Aranıyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan VitaEsMorte Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 105
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,852
Ynt: Kan Aranıyor

aman canım kimliği düzelt başına bir hal gelir bu guruptan sana kan lazım olur Allah korusun sıkıntı yaşarsın sonra.çok teşekkür ederim.şu anda 3 ünite hazırda var ihtiyaç halinde haber verilecektir size Allah razı olsun sağol.

Etiketler

İzmir Şifa hastanesi...

Yakın bir arkadaşımın babasına ameliyat esnasında

30-12-2009 Çarşamba günü

A RH + Kan Grubu...

Ünite olarak kan istemiyorlarmış doktorlar taze kan bulunması gerekiyormuş...

İletişim...

İsmail ÖZNALBANT

0554 469 40 50

Merhaba, gecmis olsun umarim iyilesmistir hastaniz,

mesajinizi malesef yeni okudum, kan grubum (b-) son durum nedir merak ettim, ihtiyac varsa hemen verebilirim,

bir de, bu sitede kan grubumu ve telefon numarami yazmistim neden aranmadim..?

tekrar gecmis olsun

queensland' Alıntı:
Şöyle bir hatırlatmada bulunmak istiyorum çünkü bu tür olaylarda yararlı olur.

Acil kan gerektiğinde yada ameliyat için kan arandığında aynı kan gurubundan kan bulunamıyor ise Kızılay'a kan bağışlanıp ihtiyaç duyulan kan grubu ile değiş tokuş yapılabiliniyor.

Umarım kimsenin ihtiyacı olmaz.
:(

Bende bir hatirlatmada bulunmak istiyorum,

bu sitede biryerlerde uyelerin kan gruplari diye bir bolum var yanlis hatirlamiyorsam eger...nerede oldugunu aradim bulamadim..
(ben grubumu ve telefonumu yazmistim ikidir brh- kan ihtiyac ilanlarini tesadufen goruyorum cogunda da gec kalinmis oluyor)

genel konular Kan araniyor bolum basliginin altina uyelerin kan gruplari (yada adi her ne ise) basligini koysak ta ihtiyaci olan insanlar oradan baksa bulsa arasa o kisileri...

sentor' Alıntı:
Bende bir hatirlatmada bulunmak istiyorum,

bu sitede biryerlerde uyelerin kan gruplari diye bir bolum var yanlis hatirlamiyorsam eger...nerede oldugunu aradim bulamadim..
(ben grubumu ve telefonumu yazmistim ikidir brh- kan ihtiyac ilanlarini tesadufen goruyorum cogunda da gec kalinmis oluyor)

genel konular Kan araniyor bolum basliginin altina uyelerin kan gruplari (yada adi her ne ise) basligini koysak ta ihtiyaci olan insanlar oradan baksa bulsa arasa o kisileri...
Kan gruplarının bulunduğu başlık; http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=286.0

34sel' Alıntı:
Kan gruplarının bulunduğu başlık; http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=286.0

Tesekkurler Nursel hanim,

ihtiyaci olan kisiler icin eminim cok daha kolaylik olacaktir.

bizlerde o sayfaya bosuna birseyler yazmamis olacagiz..

(aman ha yanlis anlasilmasin benimde basima bu ihtiyac zaman zaman geldigi icin yani dam'dan dustugum icin bu ihtiyacin nedemek oldugunu cok iyi biliyorum hepsi bu... )

Edirne Trakya Üniversitesi Yoğun Bakım Bölümünde yatan yakınımız için çok acele AB grubu Rh (+) kana ihtiyaç vardır. Kan vermek isteyenlerin Trakya Üniversitesine müracaat ederek Selçuk ÖNAL adına kan vermek istediklerini belirtmeleri gerekmektedir. Ayrıca kan grubu ne olursa olsun Üniversite Hastanesinde Selçuk ÖNAL adına verildiğinde takas yoluyla değiştirilip bize lazım olan kan verilebileceğini yetkililer söyledi. İrtibat için: 0542 7978780

Arkadaşlar, Gazi Üniversitesi Hastanesinde tedavi görmekte olan babam için sürekli trombosit ve kan ihtiyacımız var.

Kabul edilen Kan Grubu AB Rh+, diğer kan grupları veremiyor.

18-60 yaş arası, düzenli ilaç kullanmayan, hastalığı olmayan, 24 saat içerisinde alkol almamış kişiler verebiliyor.
Doktorlar talep ettiğinde yardımcı olmak isteyenler bana telefonlarını mesaj atabilir ya da 0 506 302 59 23 nolu telefonumdan ulaşabilirler.

Teşekkürler, Fırat
(ankara)

Arkadaşlar, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Sadi Sun Yoğun Bakım Ünitesinde yatmakta olan bir hasta için Arh - kan aranıyor. Kan verebilecek durumda olanların ilgili kişi Özlem Gürleyen'e 0 542 543 05 89 numaralı telefondan ulaşmalarını rica ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri