Kan Aranıyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan VitaEsMorte Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 105
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,814
Ynt: Kan Aranıyor

allahtan acil şifalar dilerim kan gurubum tutuyor lakin daha 15 gün önce kan verdim sakıncası olamzsa gene vere bilirim

Etiketler

Sedat, abi bugün yönlendirdiğim birçok kişi herhangi bir sebepten dolayı kan veremediler.. Tranbosit kan bulmak zor. Bu nedenle kan grubu 0 (+) olan arkadaşlar bilgilerini özelden benimle paylaşırlarsa acil bir durum karşısında onlara ulaşmak isterim. Çünkü hastamız kanser hastası olduğu için heran bir sıkıntı çıkması olası...Tabii istemediğimiz bir durum bu ama o günleride birkaç yıl önce yaşadım ve gerçekten zor günlerdi.

Teşekkürler..

yol' Alıntı:
Arkadar az önce kan vermek için Orhan beyi aradım, kan bulduklarını ve ihtiyaçları kalmadığını söyledi. İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkürler...

Ben Orhan beye telefonumu kaydetmesini ve tekrar ihtiyaç olursa dilediği saatte arayabileceğini söyledim. Tesadüf eve yeni girmiştim ve Özlem Açıkyürek'in mailini görüp aramıştım. 10 dakika öncesinde de kuzenimi Çapa'ya bırakmıştım.

Dediğin gibi kanı 0+ olan ve kan verebilecek arkadaşlar özel mesajla sana durumlarını bildirebilir. Bunlardan biri de benim, bilgin olsun :smiley:

noexit' Alıntı:
Bu kişinin bir sene içerisinde diş çektirmek (1ay), dövme yaptırmak, kulak deldirmek gibi eylemlerde bulunmamış, kanını akıtmamış olması gerekiyor..

Bu kriterler ve kan grubu bana da uyuyor. Size özel mesajla telefon numaramı gönderiyorum...

Acil şifalar dilerim...

noexit' Alıntı:
Şu an Samatya'da kanser tedavisi için yatan yoğum bakımdaki hastamız için Acil olarak 0 (+) (sıfır grubu) kana ihtiyacımız bulunuyor. Toplamda 16 ünite trambosit kan ihtiyacımız bulunmakta. Ramazan dolayısı ile kan bağışlarında düşüş olduğu için bulmakta zorlanıyoruz. Lütfen çevrenizdekilerede bu mesajı ulaştırın... Teşekkürler

İletişim : Orhan Öztürk 0532 206 33 87

Arkadaşlar trombosit ihtiyacı devam etmektedir. Kan verebilecek arkadaşların Orhan beyi aramalarını rica ederim.

yol' Alıntı:
Arkadaşlar trombosit ihtiyacı devam etmektedir. Kan verebilecek arkadaşların Orhan beyi aramalarını rica ederim.
Mesajınızı görürü görmez aradım Orhan Bey'i. Şimdi bir vericinin Çapa Kan Merkezine ulaştığını, şu an için gerek olmadığını iletti. Tabii ilerleyen günlerde ihtiyaç devam edecek.En azından kan grubu ve kriterleri uyan kişiler mesaj bırakmaya devam edebilir.

Nursel Hanım Merhaba,

Alakanız için teşekkürler... Telefonunuz bende var... Bugün önce Koza Hanım'ı aradığım için ve durumdan haberdar olduğum için sizi aramadım.

Eğer kan grubu tutan ve kan vermek isteyen arkadaşlar var ise banada telefonlarını özel mesaj olarak gönderebilirler... Bende acil bir durumda kendilerine ulaşırım...

Bu konuda gerçekten sizlere minnattarın... Sedat abi saol ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.