Kan Aranıyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan VitaEsMorte Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 105
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,804
Ynt: Kan Aranıyor

29 -30 Haziran günü A. Kadir Arsu adına Kartal Koşuyolu Kalp Hastanesi kan bankasına (acil girişinde) en az 3 torba 0 RH- (Sıfır Rh Negatif) kan verilmesi gerekiyor ve 01-07-2009 günü sabah 8'de de ameliyat esnasında gerek olursa kan vermek üzere en az 5 kişinin kan bankasında beklemesi gerekiyor... Kan verebilecekler 0539 349 40 47 ve 0532 354 13 01 nolu telefonlardan Kadir beye yada refakatçisine ulaşabilirler... Kadir bey Pazartesi sabahından itibaren hastanede yatıyor olacak.

Duyarlılığından dolayı herkese şimdiden teşekkürler..

Etiketler

Arkadaşlar torbaya kan verecek 3 kişi bulundu... Şimdi çarşamba sabahı ameliyat esnasında gerek olursa kanı alınmak üzere 4 donöre ihtiyacım var. Katkıda bulunabilecek arkadaşlar yukarıdaki telefondan lütfen bana ulaşsınlar. Şimdiden teşekkürler.

Arkadaslar, kan sorunu cozuldu. Basta donorlerimin oldugu kuruluslar olan CYD ve CMOK olmak uzere burada konuyu acan ve sorunumu duyuran Sedat olmak uzere telefonla beni arayarak gecmis olsun dileklerini soyleyen grup arkadaslarima tesekkur ediyorum. Sagolunuz. Kadir.

ceranus' Alıntı:
Kadir abi, şimdiden çok geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum..

tesekkurler ceranus sagol.... ama siz siz olun evlet hastanesine dusmeyin kardesım.. simdide o kadar emek ve zahmetten sonra yalvar yakar bulunan kanlar havaya ucabilirmis.. yanı ameliyatin ertelenme ihtimali cikti.. :-(( tam azız nesınlık hıkaye...

Sevgili Sedat, Gezenbilir, Yiyenbilir, Eglenenbilir'den sonra ancak basima geldikten sonra farkina vardigim ve cok genis bir aile olmasindan dolayi Gezenbilir bunyesinde mutlaka bir "Yardimlasanbilir" gibi bir isim tasiyan bir bolumun olmasi geregini de dusunuyorum. Gerci sen benim icin ozel bir konu actin ama bunun kisiye ozel degil, tum Gezenbiliri kapsayacak sekilde bir bolum olusturulmasini uygun gormenizi cok isterim. Ve eger gene Gezenbilir yonetimi tarafindanuygun gorulurse bu bolumde mutlaka gorev almak isterim.

Dun oglen yogun bakimdan ciktim ve bugun kendimi oldukca iyi hissediyorum..Sanirim haftaya carsamba gunu taburcu olabilecegim. Her sey icin tekrar tesekkurler.

Kadir Arsu

Kadir abi tekrar çok büyük geçmiş olsun diyorum. Böyle bir bölümün alt yapısını yavaş yavaş hazırlıyorum ama çok ciddi ve suistimale açık bir konu olduğu için en ince ayrıntısına kadar herşeyi düşünerek ve araştırarak yol aldığımızdan geç de olsa güzel bir sistem oluşturacağımıza inanıyorum. Görev alma konusunda bizlere yardımcı olabilirsen çok seviniriz, seni aktif olarak aramızda görmek bizleri mutlu edecektir :smiley:

Sevgiler, saygılar
Sedat

Kadir Abi, büyük geçmiş olsun, seni aramızda görmek ve iyi haberlerini almak bizleri çok mutlu ediyor, nice nice uzun yıllar hep birlikte olalım :smiley:

Sevgiler, selamlar
Zerrin Yiğiter

Arkadaslar sagolunuz, doktorum yarin taburcu olabilecegimi mujdeledi biraz once, moralim bir duzeldi ki sormayin ;) ;D
Sokaga cikabilmeye basladigimda ''hayata donus partisi'' isterim ona gore ;D....

Evet Sedat'cim kan isi suistimale son derce acik bir konu haklisin, ama Gezenbilir gibi insan kalitesi yuksek bir grupta, iyi bir planlamayla bu is cok guzel yapilabilir.
Ne oldum degil, ne olacagim diye dusunup, gittigimiz o harika gezilerde hepimizin basimiza gelebilecek bir kaza sonucu, bir yada daha fazla sayida arkadasimizin bu bilgilere ihtiyaci olabilir. O geziye katilan tum arkadaslarimizin kan gruplarini, telefon numaralarini, kan verebilirlik durumlarini tesbit ederek, temenni etmem ama ihtiyac olursa, cok kisa zamanda bu acik kapatilmis olur.

Gezenbilir yonetimi bu konuda bana gorev verirse seve seve yaparım.

Gorusmek uzere, hepınıze sevgıler.

Geçmiş olsun. 0 negatif kan gerçekten zor bulunan bir kan grubu. Bir arkadaşımızın eşi için, 0 negatif kan bulabilmek için Ankara'nın altını üstüne getirdiğimizi bilirim.

çookkk acilll !!! Merhaba ceyhan pamukçı abimiz bypass ameliyatı alınması için acil 7 torba kan gerekliymiş , ilgilenenlerin ve yardımseverlerin en gec 7 temmuz salı sabah 10 a kadar kartal koşuyolu kap ve damar hastalıkları hastanesine kan vermeleri rica olunur. şimdiden yardımlarınız için tskler.. hasta adı:ceyhan pamukçı. irtibat tel:0536 892 22 95

Kadir abi iyi haberlerini almak çok sevindirdi beni... Tekrar çok geçmiş olsun.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR