Kampta Yan Komşunuzun Yalnız Bayanlar Olması Sizi ve Eşinizi Rahatsız Eder mi ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yasiko Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 93
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,489
Ynt: Kampta Yan Komşunuzun Yalnız Bayanlar Olması Sizi ve Eşinizi Rahatsız Eder mi ?

Ahmet bey,

pek müdahale etmek istemiyorum ama, konu basit bir soruyu aşıp, kadın erkek ilişkilerine doğru gidiyor gibi?
Forumda genelde rastlanan, içeriğin konu dışına kayması durumunu olabildiğince önlemeye hepimizin özen göstermesi gerekiyor.

Zira, önceden de benzer bir konuda açtığınız bir başlık zaten mevcut:

Kampçılık ve Karavancılıkta Eşlerin Katılımı, Sorunlar ve Çözüm Yolları
Kampçılık ve Karavancılıkta Eşlerin Katılımı, Sorunlar ve Çözüm Yolları
İsabetli bir yaklasım tesekkürler.

Etiketler
Forumlarda buna konu HORTLATMA diyorlar , problemli konuları hortlatmamakta yarar vardır diye düşünüyorum , okuyup geçmek daha iyi olur , ancak tabi ki bi yasaklama da yapılamaz . bu nedenle ki eski ağır toplar forumdan biraz uzak kalmaktalar .

Forumlarda buna konu HORTLATMA diyorlar , problemli konuları hortlatmamakta yarar vardır diye düşünüyorum , okuyup geçmek daha iyi olur , ancak tabi ki bi yasaklama da yapılamaz . bu nedenle ki eski ağır toplar forumdan biraz uzak kalmaktalar .
Hortlatma dediğiniz konuya sizde problemli diyorsunuz ! işte bende bunu söylüyorum olmaması gerek veya konunun kilitlenmesi gerek.Forumculuğu cok iyi bilen biriyim.Kardeslik temiz niyetli dostluk yazılarında buluşmak üzere.

Sn . Zadegan adlı yeni üyemiz , biz yaşlı üyeler ara ara uyarı yaparız , sen istediğin tarzda devam etmekte serbestsin , size iyi forumlar demek düşüyor bize .

Sıkıntı yok dünya vatandaşıyız herşey olabilir en fazla birkaç metre öteye çekeriz manzaramızın doğa olarak kalmaya devam etmesi için

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba arkadaş bay bayan komşu olmak fark etmez .sohbete edersin etmesin orasi başka konu .kimse kimseyi rahatsiz etmedikçe no problem. var sayalim evinizin yan komşu bekar bayan evinizden taşinirmisiniz .saygılar hayirli günler sağlık la kalin

Komşumuz 3 tane bekar erkek olsa "3 bay komsu " mu diyoruz ?

Neden şu "Bağyan" tabirinden vazgecemedik ? Neden 3 kadın olmuyor ?

Insan olsun da isterse eşcinsel olsun derim ben...

Bu başlığın moderatör tarafından kaldırılması gerek. Yanımıza erkek gelse, kadın gelse gibi cinsiyetçi yaklaşımlar inanılmaz rahatsız edici. Biraz empati lütfen.

Başlık 16 Şubat 2009‘da açılmış ve 29 Mart 2009’a kadar ilginç ve yoğun paylaşımlar yapılmış. Tümü 6 sayfa olan paylaşımların 5 sayfası bu kısa süre içinde olmuş. 2010 yılında yapılan bir kaç paylasımdan sonra konuya 6 yıl hiç dokunulmamış. Işin ilginç tarafı 2010 yılına kadar olan paylaşımlarda konuya kadın üyelerin sahip çıkması. Başlık belki yanıltabilir ama paylaşımların ilk 5 sayfasını da okuduktan sonra konuyu okumakta fayda var diyebilirim.

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri