Kampervan Ile Marmaris Datça

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sitki.sungur Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,865

sitki.sungur

Yeni Üye
Web
www.facebook.com
E9b305e1c597f78a1e21330a52f24a8f 72fa7246b370b311b9b74baf912d39ff 37689427cbb78088360003b495386a04 71fc694ec8cbd7b76320beccb9047a11 Fd073cf0f40d3fdfa4220fb2efd8c27c

MotoG3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Merhaba Sıtkı bey gezi fotolarınız güzel, bize geziniz hakkında daha detaylı bilgi verecek misiniz?

Ben Marmaris de yaşıyorum. Marmaris civarında yüzlerce gezilecek yer var
Resimler Datça palamut bükü ve Hisarönü D maris hotel yoludur. Selimiye yi tavsiye ederim fakat yolu çok dar ve karavan için sığ limanında geceleyebilirsiniz. Marmaris sahilinde park yerleri bedava burada halk plajında geceleyebilirsiniz. Karavan parki olarak Akyaka ve Hisarönü karavan kampları fena değil.Ben 2015 eylul ekim ayı Avrupa da 15 ulke yi kapsayan bir karavan gezisi yaptım. İsterseniz onunda bazı ipuçları ve iyi ve kötü tecrübelerini yazabilirim.Hayırlı yolculuklar dilerim

Geçen sene motosikletim ve Çadırımla Marmaris civarını gezdim. Hisarönü evcan kampta çadırımla kamp yapmıştım. Güzel bir geziydi. Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Bu sene belki rotamı Datça'ya da uzatacağım. Ama bu sezon daha kapsamlı bir tur düşünüyorum. Bu kez motosikletle değil kamp otomobilim Garip ile gezeceğim.

Paylaşımlar için teşekkürler...

Ben Marmaris de yaşıyorum. Marmaris civarında yüzlerce gezilecek yer var
Resimler Datça palamut bükü ve Hisarönü D maris hotel yoludur. Selimiye yi tavsiye ederim fakat yolu çok dar ve karavan için sığ limanında geceleyebilirsiniz. Marmaris sahilinde park yerleri bedava burada halk plajında geceleyebilirsiniz. Karavan parki olarak Akyaka ve Hisarönü karavan kampları fena değil.Ben 2015 eylul ekim ayı Avrupa da 15 ulke yi kapsayan bir karavan gezisi yaptım. İsterseniz onunda bazı ipuçları ve iyi ve kötü tecrübelerini yazabilirim.Hayırlı yolculuklar dilerim

Sıtkı bey verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Marmaris merkezde daha sakin sessiz konaklayacağımız bir alan var mı?

Merkez halk plajı belediye karşısı genelde karavanlar burada park eder.Ucretsiz .Armutalanda yollar geniş ve park alanları çok her yere koyabilirsiniz. Sorun olmaz.Benim evin önüne koyun isterseniz. Karavan için yer çok.Yalniz Marmaris merkez de park yeri için gece yada sabah çok erken saatlerde yer bulabilirsin. Bedava olduğu için mesai saatleri boş park bulmak zor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri