Kamper İçin Evye - Ocak Kombinasyonu?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gezmen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 38
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,899
Ynt: Kamper İçin Evye - Ocak Kombinasyonu?

Bülent sen yap; kopya çekerim artık ben de!... :D
Genel anlamda benim de katıldığım şeyler yukarıda yazdıkların.

Cavid Sezen

Etiketler

gezmen' Alıntı:
Sonbahar başlarında, Smev 917 ocak, Almanya'dan yakınlarım tarafından getirildi;

Esen kalın.
Cavid Sezen

Cavid abi,

917, 921 ve 927 modelleri arasından hangi nedenle 917 yi seçtin?
Yavuz abinin araca alacağız da o açıdan sordum.

(Fiyatları birbirine çok yakın)

917: 60 x 42 cm.
921: 80 x 42 cm.
927: 49 x 46 cm.

Not: Benim araçtaki 60 x 44.5 cm.

Mutfak bankosunun genişliğini yaklaşık 50 cm gibi düşündüm; 42 cm en için gayet uygun ve boy için de 60 cm yeter benim için. Senin araçtaki de aldığıma çok yakın. Banko, daha dar olsaydı, 80x32 olanı düşünürdüm; cidden en yönünden avantajlı.

Cavid Sezen

Ocak olarak başka markalarda var, örneğin, italian design can...ölçüsü 38x36 cm...

Can design

Atilla abi bu ürün çok şık görünüyor paylaşım için teşekkürler.

Aslında biz hiçbir zaman 2 gözün ikisinide aynı anda kullanmadık ihtiyaç olmadı düşünüyorumda tek gözlü ocak bulunamazmı yada yapılamazmı ;)

örneğini verdiğim markanın tekli ocağıda var, ikilisi 400TL, teklisi 150TL...

Smev ocak bu ara alacak olan var mı ? 917 sağdan evyelisini 525 TL ye buldum en son. ( Izmirli internet siteleri daha ucuza satıyor ama kargosu filan aynıya denk gelecek ). Eğer alacak olan varsa birden fazla alacağımız için indirim alabiliriz direk ithalatcısından.

bartek' Alıntı:
( Izmirli internet siteleri daha ucuza satıyor ama kargosu filan aynıya denk gelecek ).

Sayın "bartek", İzmirli internet siteleri için link verebilir misiniz?

Cavid Sezen

http://shop.yatmar.com.tr/tr/p/urunler/44.245.039.720.2011/smev-917-serisi-ocak--evye-kombine-paslanmaz

Cavit bey..başkalarını da bulmuştum ama en güvenilir bu site gözüküyor.

bartek' Alıntı:
http://shop.yatmar.com.tr/tr/p/urunler/44.245.039.720.2011/smev-917-serisi-ocak--evye-kombine-paslanmaz

Cavit bey..başkalarını da bulmuştum ama en güvenilir bu site gözüküyor.

Teşekkür ederim; bende de varmış bu link.. :D

bartek' Alıntı:
Smev ocak bu ara alacak olan var mı ? 917 sağdan evyelisini 525 TL ye buldum en son. ( Izmirli internet siteleri daha ucuza satıyor ama kargosu filan aynıya denk gelecek ). Eğer alacak olan varsa birden fazla alacağımız için indirim alabiliriz direk ithalatcısından.

Bu eder, bence iyi.
Bakın ben aynı kombinasyonu Almanya'dan (Pieper) getirttim; çok büyük eder ayrımı yok bence.
http://www.pieper-shop.de/1002026-Heizung-Grill/1002373-Kocher-und-Spuelen/1002384-Kombinationen/1011753-Kocher-Spuelenkombination-917/1006476-Kocher-Spuelenkombination-SMEV-917-Becken-rechts.html

Cavid Sezen

Cavit Bey,
Ambalaj kutusu valizle gelecek şekilde miydi ? Kasım Ayında Almanya'ya gideceğim. Gelirken yanımda valizle getirebilir miyim acaba?

O linke bakarken cam kapaklı evye ocak kombinasyonu gördüm.

Cramer ( Dometic satıyor ) : 206 Euro - Cam kapaklısı

Smev 917 : 170 Euro

Cam kapak 36 Euro eder mi acaba. Bir de birisi bilinen smev, diğeri de cramer. Gerçi cramer markasını da araştırınca kullanılan bir marka olduğunu gördüm. Hatta gaz çıkışı cramerde daha güçlü. Oromatik gaz kesici bunda da var.

Teoman bey cam kapağın avantajı ocak yada lavaboyu kullanmadığınız zamanlarda üzerinde yemek hazırlama
işleri için kullanım avantajı sağlamasıdır.
Benim karavanımda ocak ve lavabomun üzerinde ahşap kapak var,biraz kaba ancak işlev olarak kullanışlı.

bartek' Alıntı:
Cavit Bey,
Ambalaj kutusu valizle gelecek şekilde miydi ? Kasım Ayında Almanya'ya gideceğim. Gelirken yanımda valizle getirebilir miyim acaba?

Kutusu, evde değil ama olduğu yere bugün gideceğim, bir engel olmazsa ölçülerini alır size yazarım.

Cavid Sezen

gezmen' Alıntı:
Kutusu, evde değil ama olduğu yere bugün gideceğim, bir engel olmazsa ölçülerini alır size yazarım.

Cavid Sezen

Akşam ölçtüm:
69x48x18 cm ölçülerinde bir kutu.
Ablamlar, ellerinde getirdiler; bir sorun yaşamamışlardı getirdiklerinde.

Cavid Sezen

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR