Kamp Arkadaşı Arıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan esenr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 43
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 85,602
Ynt: Kamp Arkadaşı Arıyorum

Ferhiye katrancı kabak koyu kelebekler vadisi ilgi alanım ekipman sağlam 3-4 aydır buralarda kamp kuruyorum
Burası katrancı koyu fotoğraf bir ay öncesine ait.

Image

Etiketler

bu yaz kelebekler vadisini düşünüyorum bende ...
ilk defa denize sıfır kamp yapacağım .
kamp alanı sadece bir tane ve ücretli sanırım !..
gidiş fethiyeden tekneyle olduğu için birde extra tekne parası var :smiley:
ayrıca ücrete kahvaltı ve akşam yemeği dahildi sanırım :smiley:
paralıda olsa,oranın havasını almak için bedel ödeyeceğiz sanırım .

kamp işletmesini aradım ''kendi çadırınızla gelecekseniz rezervasyona gerek yok '' dediler.
ama kafa dinlemek için iyi bir yer olabilir ...

temmuz ortası gibi düşünüyorum . sanırım ramazan olacağı için biraz daha sakin olabilir yada indirim fırsatlarından dolayı daha kalabalık :D

gelmek isteyenler olursa takılabilirler ... ercangundogdu_@hotmail.com

merhaba antalya olympos mayista oraya turda duzenliyoruz ve kamp icin orada olacam tum magzemem ve tehsisatim var siteye yeni uyeyim msn ne numara yazmam reklam ola bilirdiye yazamiyorum ulasirsan veya sen verirsen sevinirim

wooooow esen 10 günlük kamp maceranı 2 kare fotografla muhteşem özetlemişsin, :smiley: yani buradan da anlayacağımız gibi, kaş içerisinde belirli bir zeytin ağacı altında, aswalta sıfır bir koyda çimmiş , yemiş uyumuç ve biraz prelerini dökmüşsün kaş içinde ne diyebilirim ki sağlam ekipman talebinde bulunmuşsun birde :smiley: gassoil tüpün bileme yok ki daha cimcime bunun neresinden tutulur bilemedim neyse sen bana aldırma sanırım ön yargılı davrandım biraz ; gülelim eğlenelim işte umarım eğlenmişsindir .

Not ( seni kırmak değil amacım sadece amatörlük seviyesinde bile olmayan kişilerin sanırım profesyonel kampcıymış gibi taleplerde bulunması benim rahatsız ediyr bundan olsa gereker küçük kardeş ) beni affet tepkim için .)

Merhaba

mayıs ayı için antalya olympos ya da kaş bölgesinde 10 günlük kamp yapabilecek ;kamp konusunda bilgili ,ekipmanı sağlam , kendine güvenen , geceleri dalga sesinden , yaprak sından korkmayacak arkadaşlar arıyorum ..
Merhaba yaşım 22 Muğla Fethiye liyim kaşa kadar geleceksen buraya gel istersen ben sana her türlü yardımcı olurum çadır kamp yapıcam bu sene inşallah

anlıyorum benımde 10 gunluk kamp maceram 2 gun once sona erdı kaş gercekten gorulmesı gereken özel yerlerden biri..tek basıma olmama ragmen kamp alanlarında kalmamaya özen gosterdım ama son 3 gun kaş kampıngde kaldım.. fıyatları kısı bası gunluk 20 tl tuvalet banyosu gercekten temız. merkeze cok yakın..koyu harıka...sadece cok fazla agac yok sabah gunesını engellemek ıcın zeytın agacları yeterlı olmuyor..kaşa gıtmeyı dusunursen ve bı kamp alanı ararsan kaş kampıng derım .. keşke daha once msj atmıs olsaydın bırlıkte gıtme

Son düzenleme:

anlıyorum benımde 10 gunluk kamp maceram 2 gun once sona erdı kaş gercekten gorulmesı gereken özel yerlerden biri..tek basıma olmama ragmen kamp alanlarında kalmamaya özen gosterdım ama son 3 gun kaş kampıngde kaldım.. fıyatları kısı bası gunluk 20 tl tuvalet banyosu gercekten temız. merkeze cok yakın..koyu harıka...sadece cok fazla agac yok sabah gunesını engellemek ıcın zeytın agacları yeterlı olmuyor..kaşa gıtmeyı dusunursen ve bı kamp alanı ararsan kaş kampıng derım .. keşke daha once msj atmıs olsaydın bırlıkte gıtme sansımız olurdu
Önümüzdeki ay 1 hafta - 10 günlük bir adrasan korsan koyu başlangıçlı güzel bir kamp macerasına ne dersin peki

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri