Kamp Arkadaşı Arıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan esenr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 43
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 85,593

esenr

Ana Kamp
Yer
Mersin
Merhaba

mayıs ayı için antalya olympos ya da kaş bölgesinde 10 günlük kamp yapabilecek ;kamp konusunda bilgili ,ekipmanı sağlam , kendine güvenen , geceleri dalga sesinden , yaprak hışırtısından korkmayacak arkadaşlar arıyorum ..

Etiketler
Ynt: Kamp Arkadaşı Arıyorum

Ben Kaş, Fethiye civarına gitmeyi çok istiyorum ama bir türlü olmadı, özellikle Kelebekler Vadisi'nde vakit geçirmeden ölmek istemiyorum ama şuan çıkamam, Taksim Direnişi için buralarda bulunma durumundayız.

anlıyorum benımde 10 gunluk kamp maceram 2 gun once sona erdı kaş gercekten gorulmesı gereken özel yerlerden biri..tek basıma olmama ragmen kamp alanlarında kalmamaya özen gosterdım ama son 3 gun kaş kampıngde kaldım.. fıyatları kısı bası gunluk 20 tl tuvalet banyosu gercekten temız. merkeze cok yakın..koyu harıka...sadece cok fazla agac yok sabah gunesını engellemek ıcın zeytın agacları yeterlı olmuyor..kaşa gıtmeyı dusunursen ve bı kamp alanı ararsan kaş kampıng derım .. keşke daha once msj atmıs olsaydın bırlıkte gıtme sansımız olurdu

buarada benımde hayalım kelebekler vadısı hatta planım fethıyeye gıdıp katrancı koyu kelebekler vadısı saklıkenttı . fakat çadır atacak bıyer bulamadım ve kamp alanları oldukca pahalıydı.. bu yuzden rotam degıstı. ama emın ol tekrar fethıyeye ozellıkle kelebekler vadısıne gıdeceım :smiley:

Bravo esen umarim guzel vakit gecirmissindir. Ben de suan cesme alacatidayim. yalniz degilim ama tek basina insan cok sikiliyor bazende insan yaninda kimse olmasin istiyor. yeni dunya diye bi film vardi oradaki gibi bi topa insan surati cizip onunla yollara koyulabilirim :smiley: degisik duygular ya. Tatil bitince biraz dinlenip senin rotani izleyebilirim. simdiden arastirmaya basladim bakalim yapabilicem mi. seyahat bilgilerine soyle bi baktim zaman olunca iyice okurum

Merhaba Esen;
10 gun kamp yaptin tek kelime anlatmiyosun. Birçok resim cekmis olmalısın. Paylasmak istemezmisin?

koray fotograf makınam yoktu ve telefonumun bataryası bıtmesın dıye cok fazla acmıyordum .tabıkıde var tekken kamp alanından bır kac resım cekmıstım. pek saglıklı olmasada paylasabılıyorum

Ekli dosyalar

• Fotoğraf0135.jpg
    Fotoğraf0135.jpg
    199.3 KB · Görüntüleme: 1,083

burada merkezı.. bana bodrumu hatırlattıı... kucuk dar sokakları hedıyelık esya dukkanları vsss

Ka fotoraflar 2

Bc93b34157f35d879c36edca6d3aab95 1263824108

Ekli dosyalar

• bc93b34157f35d879c36edca6d3aab95_1263824108.jpg
    bc93b34157f35d879c36edca6d3aab95_1263824108.jpg
    102.5 KB · Görüntüleme: 860

Tekrar selam cihann.. aynen 5 .gunden sonra karanlıkta elımde fener tek basıma oturdugumda yalnızlıga dayanamadıgımı anladım... neysekı kaş kampıng de degerlı bır kac ınsanla tanıstım gezıye onlarla devam ettık:smiley: 1 2 ay sonra 10 gunluk tekrar br kamp dusunuyorum :smiley: tabı önclıkle para lazım bir işe girip paramı alayım oda 1 ay surer ondan sonra gezmeye devam :smiley: rotan nedir pekı ? merak ettim.

Evet evet yalnızlık sıkıntı yaratabiliyor bazen, acaba ben niye şuan yalnızım diye düşünüyor insan bazen. Birkaç kişiyle tanışmak kaynaşmak çok iyi geliyor bunu üzerine çok iyi yapmışsın diğer kampçılarla tanışmakla. Kafa aynı kafa nasılsa hiç otak nokta olmasa bile gezi anıları bir muhabbetin dibidir, olmazsa olmaz yani. O yönden kampçıların ve gezginlerin avantajları bi hayli fazla. Ben henüz oturup şöyle eli yüzü düzgün bi program yapamadım. Genelde doğaçlama seviyorum önceden plansız, yolculuğa çıkıldığında ortaya çıkar yol haritası. Ama bu hafta program çıkarmanın önemini yaşayarak anladım, rota çizilmeden olmuyor, gezilip görülecek yerler için söylüyorum, mutlaka not alınmalı önceden buralar şuralar diye. Bende de maddi sorunlar baş gösterdiği için askıya kaldırmıştım aslında bu geziyi. İşin aslı daha da tam araştırmadım yerleri sadece isim olarak kafamda yazılı. Yani şuradan şuraya geçicem oradan öbür tarafa atlarım gibi bir rota henüz oluşturmadım.

Merhaba arkadaşlar yakında antalya civarında yine kamp düşünüyor musunuz ?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri