Kalk Gidelim Küheylan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fsirin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 760
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 160,580

Etiketler
Ynt: Kalk Gidelim Küheylan

Böylesi spontane gelişen geziler, bazen planlı gezilerden daha çok keyif verir, bu gezi de öyle olmuşa benziyor.

Fotoğraflar ve manzaralar çok güzel, bizlere de ulaştırma zahmetinize çok teşekkürler.

Ben anladım ama tümümüzün kolayca görebilmesi adına, "geçek haritası" rica edebilir miyiz? ::smiley:

Cavid Sezen

ismail bey size merhaba demek aklımıza geldi ama saat 17,00 kadar yaylada kalınca , dönüşü hızlı yapmak gerekti. size daha çok zaman vereceğimiz bir zaman diliminde uğramak isteriz . Ayşegül hn ve Pelin'e selamlar

Teşekkürler Arkadaşlar. :smiley:
gezmen' Alıntı:
Ben anladım ama tümümüzün kolayca görebilmesi adına, "geçek haritası" rica edebilir miyiz? ::smiley:
Çok detaylı olmadı ama sanırım fikir verir. :smiley:

Harita1

Harita2

Harita4

Harita5

Uzatılmış hafta sonu Çanakkale kış gezisi

15 Şubat Cuma öğleden sonra Küheylan'a yine kalk gidelim dedik. Kış uykusundan uyanması lazım,.yola koyulduk. Rotamız Çanakkale'ye doğru.

IMG 1667

IMG 1672

Gece Eceabat'a ulaştık. Geceyi burada geçireceğiz. Limanda uygun bir yere yerleştik gece boyu gelip geçen gemiler manzaramızı oluşturdu.

P2157701

P2157704

Çanakkale bölgesinde ağaçlar çiçek açmaya başlamışlar. Gelecek baharın erkenci çiçeklerini burada görüyoruz. Tarih daha şubatın 16'sı. Geceleri 0 dereceyi de gördük umarım çiçekler dayanır.

IMG 1841

P2167788

P2167789

P2178002

P2178033

Kilitbahir Lapseki'nin hemen yakınında yer alıyor. Buradan karşıya Çanakkale'ye geçeceğiz. Feribotun saatine daha bir saat var. Mecidiye Şehitliğini geziyoruz. Eski mezar, Feyzi Efendinin mezarıymış.

P2167823

P2167825

P2167830

P2167828

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR