Kahramanmaraş Fırnız Vadisi - Suçatı Baraj Gölü Keşif Gezisi (21-22 Eylül 2008)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 62
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 37,568

Etiketler
kesın guzel olmustur goktug abı yenı resımlerı goremedık artık bayramdan sonra bı gezı yaparsınız merkla beklıyoruz senın cj de hıc camurdan cıkmıyor valla goktug abı camuru cok sevıyor galıba ;D
jeep' Alıntı:
o araç bitti, süper oldu. Korkut arkadaşımızı bu bayram affettik. Ama artık çıkış yolu kalmadı daha sık göreceksiniz.

abi çok güzel olmuş gezi kendimin olmadığı bir gezi görünce garip oldum biraz yanlız Biloda ordaydı gözümden kaçmadı balık tutmuşunuz içim gitti valla bu taraflara gelme düşünceniz yokmu hani deniz kenarı kumsalda falan ofrooad olmazmı :smiley:) birde mercedes G perfonmansı nasıl herkesin emegine sağlık görüşmek üzere

Teşekkürler ilginize. Sevgili Uğur mercedes performansını tam deneymedik ama bizim gittiğimiz her yere geldi. CJ den sağlam bir alt yapısı olduğunu gözlemledim. Parça biraz sorun olacak gibi.

Her anlamda tatmin edici bir deneyim olmuş,paylaşımlar için teşekkürler,balık olayı da girince işin içine keyfine doyamadım :smiley:

arkadaşlarbir konuya açıklık getirelim bu arkadaşımız gaziantepten hiçbirşey katmamış gezisine kahramanmaraşın güzelliklerini gezmiş bunuda gaziantep olarak lansetmiştir lütfen gezisinin başlığını değiştirsin kahramanmaraş olarak belirtsin.

kahvaltı yaptığımız yer ve öncesi tamamen Gaziantep toprakları. Gaziantep geziye dahil yani. Ayrıca güzergah olarak gaziantep çıkışlı ve gezilen yerler. Buraya mesaj yazmak için mi üye oldunuz onu merak ettim. madem maraşı öne çıkarmak istiyorsunuz. O zaman sizde bir aktivite içerlslnde kendi ilinizin adını kullanır, bizde zevkle izleriz.

Photobucket da sorun var sanırım. Hesabıma girdiğimde hepsi gözüküyor. Neden anlamadım ama.. Deneme amaçlı bir video koyayım. Bakalım aynısı mı olacak..

Th Film 9

jeep' Alıntı:
kahvaltı yaptığımız yer ve öncesi tamamen Gaziantep toprakları. Gaziantep geziye dahil yani. Ayrıca güzergah olarak gaziantep çıkışlı ve gezilen yerler. Buraya mesaj yazmak için mi üye oldunuz onu merak ettim. madem maraşı öne çıkarmak istiyorsunuz. O zaman sizde bir aktivite içerlslnde kendi ilinizin adını kullanır, bizde zevkle izleriz.
Arkadaşım alınmana gerek yok benimki sana bir öneri niteliğindeydi ama sen konuyu farklı yerlere taşıdın AMA ŞÖYLE BİR BAŞLIK ATABİLİRDİN GAZİANTEP VE KAHRAMANMARAŞ KEŞİF GEZİSİ YAZABİLİRDİN BU YAZMIŞ OLDUĞUN BAŞLIKTA SADECE ANTEPTE BÖYLE YERLER VARMIŞ GİBİ AKTARMIŞIN BÖYLE YANLIŞ BİLGİLER VERMEYE GEREK YOK İNSANLARA DOĞRU BİLGİLER SUNMAK LAZIM DEGİLMİ AMA KAHRAMANMARAŞI BENIM ANLATMAMA GEREK YOK TABİİ GÜZELLKLERİ ZATEN ÖN PLANDA OLAN BİR ŞEHİR ELŞTİRİ YEDE AÇIK OLALIM LÜTFEN BENİM NE İÇİN BURDA OLDUĞUM BENİ İLGİLENDİRİR BİZİMDE BİR ÇALIŞMAMIZ VAR ÇOK YAKINDA PAYLAŞICAZ İNŞAALLAH HERKESE SAYGILAR

Arkadaşım alınmana gerek yok benimki sana bir öneri niteliğindeydi ama sen konuyu farklı yerlere taşıdın AMA ŞÖYLE BİR BAŞLIK ATABİLİRDİN GAZİANTEP VE KAHRAMANMARAŞ KEŞİF GEZİSİ YAZABİLİRDİN BU YAZMIŞ OLDUĞUN BAŞLIKTA SADECE ANTEPTE BÖYLE YERLER VARMIŞ GİBİ AKTARMIŞIN BÖYLE YANLIŞ BİLGİLER VERMEYE GEREK YOK İNSANLARA DOĞRU BİLGİLER SUNMAK LAZIM DEGİLMİ AMA KAHRAMANMARAŞI BENIM ANLATMAMA GEREK YOK TABİİ GÜZELLKLERİ ZATEN ÖN PLANDA OLAN BİR ŞEHİR ELŞTİRİ YEDE AÇIK OLALIM LÜTFEN BENİM NE İÇİN BURDA OLDUĞUM BENİ İLGİLENDİRİR BİZİMDE BİR ÇALIŞMAMIZ VAR ÇOK YAKINDA PAYLAŞICAZ İNŞAALLAH HERKESE SAYGILAR

Polemik yapmaya gerek yok bence. Yakınlarda gezimiz olacak buyurun sizi de bekleriz. Hatta güzel bir rota bulabilirseniz, sonrasında kamp yapılabilecek. Biz gelir, beraberce eğleniriz. Sonra da konuyu siz açar başlığıda istediğiniz gibi atarsınız. ;D Bu işle uğraşan kaç kişi var ki Türkiye de...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

SON KONULAR

Geri