Kahramanmaraş Fırnız Vadisi - Suçatı Baraj Gölü Keşif Gezisi (21-22 Eylül 2008)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 62
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 37,565
Biraz suyla oynadık..

DSC02830
DSC02831
DSC02847

ve kamp alanımız...

DSC02867

DSC02870

DSC02873

DSC02874

DSC02875

DSC02876

Etiketler

Aşk bu işte ! CJ ve silverstone lastiklerle ile 365 km. Dile kolay :smiley: ..
Göktuğ sende off-roada çıktınmı 300 km den aşağı gezmiyorsun vallahi :smiley:

Komşular tebrik ederim Güzel gezi olmuş yolunuz düşerse Osmaniye dağlarında beklerim

hasanfb' Alıntı:
Göktuğ abi yine doğanın CJ nin tadını çıkarmışsın...

Ekip de sağlammış..

Kamyonet var.... :smiley:

Konforlu bir arazi taşıtı var... :D

Sonunda kurtarıcı bir CJ var... ;D

Emeğinize sağlık... ;)

Geziden önce iş bölümünü yaparken benim CJ teknik servis. Alet edavat hepsi bende. Mercedes yiyecek içecek. GMC ise odun toplama aracı ayrıca çöp ve balık taşıma aracı oldu ;D

Jeep34' Alıntı:
Aşk bu işte ! CJ ve silverstone lastiklerle ile 365 km. Dile kolay :smiley: ..
Göktuğ sende off-roada çıktınmı 300 km den aşağı gezmiyorsun vallahi :smiley:

Uğur abi hala her tarafım acıyor. Allahtan bestop koltuklar rahatlatıcı oluyor.

hasanfb' Alıntı:
Kaç lt benzin harcadın abi... :smiley:

Bu arada video yokmu... ???

Hasan toplam 100 litre civarında harcadım ;D hesapladık en fazla ben yakmışım.

CJ-5 95 krş
G 75 krş
GMC 65 krş

yasarergun' Alıntı:
Antepliler sezonu açtı Antakya ekibinden hala ses yok

ama planlar baki.

Dur da ben de bir başlık açayım :D belki gaza geliriz

Yaşar hocam telefonun ucundayım. 300-400 km gidiyor benim cj. binlerce km ekpedisyon olmasa da Hatay a bir uçumluk mesafedeyiz.

acemi80' Alıntı:
Komşular tebrik ederim Güzel gezi olmuş yolunuz düşerse Osmaniye dağlarında beklerim

Organize edelim abi. Nurdağ Bahçe Dağlarında buluşalım ;)

hasanfb' Alıntı:
Aklım bayramda sizin gezideydi ben çalıştım işyerindeydim... :D

Bekliyoruz abi.. ;)

Hele gezide CJ olunca hevesle bekliyorum... :D

Merak etme hakkını verdim yine. Gezinin yaklaşık 150 km sinde sol amortisörü yoktu. Kamp yerinden inişte kilitlendi. Bende söktüm. Çokta gereği yok diye düşündüm uzun süre ;D

hasanfb' Alıntı:
Yükseltme kitine okadar para verdin abi... :D Amortisör garantisi yokmu sonuçta bu offroad için üretilmiş bir ekipman...

Hasan garanti nereye kadar. 1.20 yükseklikten kendini at. Sonra da garanti diye uğraş. Sabah yapıldı zaten. Ana mil bükülmüş. Preste hassas bir şekilde 2. defa düzeltildi ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,412
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

SON KONULAR

Geri